2018 m. lapkričio stebuklai ❤ (Archyvas iki 2019.04.10)

1. 2019.03.25 10:14 (prieš 1 mėn.)

Linii parašė:
    Sveikos mamos, aš su dviem klausimais: ar jau visų jūsų leliukai vartosi? Mūsiškis net padedamas nesiverčia- priešinasi. Atrodo, kad bijo.

Vartosi. Suejus 4men maziau miega, nakti nelabai ramiai miega, bet pas mus kalasi jau antras dantukas, tai del to muistosi. Diena ilgiau isbuna nemiegojus.

2. 2019.03.25 11:21 (prieš 1 mėn.)

Linii parašė:
    Sveikos mamos, aš su dviem klausimais: ar jau visų jūsų leliukai vartosi? Mūsiškis net padedamas nesiverčia- priešinasi. Atrodo, kad bijo.

Vartosi drasiai nuo pilvo ant nugaros , tik atsiverst dar neiseina be pagalbos. Miegas pasikeite -diena po 30 min pasnaudzia , ir nakti pradejo keltis ir tai tesesi apie 2 sav ... bijau dziaugtid bet jau antra diena gryztam i senaji rezima

3. 2019.03.25 12:36 (prieš 1 mėn.)

Foxxxx parašė:
    Vartosi drasiai nuo pilvo ant nugaros , tik atsiverst dar neiseina be pagalbos. Miegas pasikeite -diena po 30 min pasnaudzia , ir nakti pradejo keltis

Tikiuos ir mums miegelis sugrįš😬 šiandien lygiai 2 savaitės kaip nemiegam

1
  4. Arijus 7 m. 8 mėn.

2019.03.25 13:51 (prieš 1 mėn.)

Linii parašė:

Ir musu nesivarto tik ant sono ir viskas. Su miegu tai nuo pat gimimo keliasi nzkti kas 2 kas 3val.O diena miega 2 ar 3kart. Du miegeliai po 30-40min o ilgiausias apie 3val. Tik db persales tai ir sloga ir kosulys kankina tai nelb ir miegam.

5. 2019.03.25 14:32 (prieš 1 mėn.)

jurgita1987 parašė:
    Ir musu nesivarto tik ant sono ir viskas. Su miegu tai nuo pat gimimo keliasi nzkti kas 2 kas 3val.O diena miega 2 ar 3kart. Du miegeliai po 30-40min o ilgiausias a…

Sveikite

6. 2019.03.25 16:49 (prieš 4 sav.)

Linii parašė:

Ant pilvuko apsiverčia jau senokai, bet atgal dar rankytės per silpnos
    Miego regreso išvengti nepavyko, tesėsi apie 2 savaites, keldavosi mp kas valandą, arba būdavo prasibudina kokią 2 nakties ir pusę valandos malasi, kalbina. Dabar viskas grįžo į seną ritmą kas liečia naktinį miegą, dienos metu pailgėjo miego trukmė, būdavo 35 minutės, dabar apie 40-45, bei lauke pradėjo ilgiau miegoti per parą gaunasi plius minus 13 valandų

7. 2019.03.25 16:59 (prieš 4 sav.)

kadangi parašė:
    Ant pilvuko apsiverčia jau senokai, bet atgal dar rankytės per silpnos
    Miego regreso išvengti nepavyko, tesėsi apie 2 savaites, keldavosi mp kas valandą,…

Nuraminot. Tikiuos ir mums greit baigsis nemigos naktys☺️

8. 2019.03.25 17:17 (prieš 4 sav.)

Na va pasidziaugsiu Atas snd stenedamas visaip besirangydamas sugebejo apsiverst nuo nugaros ant pilvo

5
  9. 2019.03.25 17:48 (prieš 4 sav.)

Mano mergaite dar nesivarto... Kazkaip jau ir neramu kartais. Bet laabai nori sedet. Ryte pabudus pirmas darbas buna pabandyt atsisest😊 Gal kas gali placiau papasakot apie miego regresa? Bandziau nete ieskot, bet nieko neradau... Jau kuris laikas nakti keliasi kas valanda ar dvi, tik jau nuo 6 ar 8 iki 12 miega normaliai.

10. 2019.03.25 18:34 (prieš 4 sav.)

monica1 parašė:
    Mano mergaite dar nesivarto... Kazkaip jau ir neramu kartais. Bet laabai nori sedet. Ryte pabudus pirmas darbas buna pabandyt atsisest😊 Gal kas gali placiau papasak…

Aš irgi nedaug info radau. Tik tiek,kad 4mėn prasideda ir kelias savaites trunka. Dar girdėjau kad iki 4mėn(ypatingai per miego regreso laikotarpį) reikia sustyguot vaikiuko miego ritmą, išmokyt užmigt pačiam, nes vėliau bus problemų daugiau, nes neva nuo 4mėn keičiasi miego ciklai..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.