2018 m. lapkričio stebuklai ❤

Komentuoti
  1. 2019.06.11 23:17 (prieš 6 d.)

Dantu yra 2,bet nematau prasmes su kazkuo lygintis, vis tiek isaugs visiems anksciau ar veliau 😉👌

3
  2. 2019.06.12 06:16 (prieš 6 d.)

Linusidla parašė:
    Tas mano pries maitinima davimas mp, tai yra pvz 6 h ryto pavalge, o kruopu kose 8 h. Mano vaikui taip tinka, koses jis visas gerai valgo, o kaip geriau daryti, ta…

Na tai ir pas mus panasiai gaunasi, mp apie 6:30, tada dar snaudzia, o kose siulau apie 9. Bet kas is to, jei suvalgo vos koki viena valgomaji sauksta. Tada vel siulau mp, tai valgo godziai.

3. 2019.06.12 06:23 (prieš 6 d.)

meleida parašė:
    Jei kas turit ramius mazylius, turincius nusistovejusi pastovu miego ritma, gal galit parasyt paros miego ritma ?

Keliames apie 8, tada 10-11val pirmas miegas, 13-14val antras miegas ir 16-17val trecias miegas. Ruosiames gult jau 19:30, bet kol ismaudau, kol tas anas, tai nueina gult 20:30-21val. Keliasi nakti trumpai uzkandziaut mp (nepavadinciau to valgymu) net kokius 3 kartus.

4. 2019.06.12 13:43 (prieš 6 d.)

Sakykit, gal kas žinos. Mano mergaitė susirgo tridiene. Tris dienas turėjo temperatūra virš 39. 4ta diena išbėrė ja. Šiandien 3diena kaip išberta. Ir visas 3dienaa ji arba miega arba labai irzli būna nieko nevalgo. Ar čia normalu? Kada atsigaus? Gal k taip buvo? Jau neramu darosi. Neatpazystu savo merginos 😔

5. 2019.06.12 14:37 (prieš 5 d.)

As turiu klausa toms mamytems, kurios jau kazkur keliavo atostogauti su savo maziukais lektuvu. Kaip mazylis istvere skrydi? Kuo ji maitinot atostogu metu? Atostogas su maziule planuojam pirma karta, norisi nukeliaut kur i uzsieni pailseti, bet yra visokiu baimiu... Jai bus 8men, tai vien mp neuztenka, prasidejes primaitinimas - va del sito labiausiai neramu. Kuo maitint mazaja uzsieni neskaitant mp? Gal kas pasidalins patirtimi

6. 2019.06.12 14:39 (prieš 5 d.)

LeIndre parašė:
    Sakykit, gal kas žinos. Mano mergaitė susirgo tridiene. Tris dienas turėjo temperatūra virš 39. 4ta diena išbėrė ja. Šiandien 3diena kaip išberta. Ir visas 3dienaa …

Laba diena, esant tokiems pozymiams vertetu kreiptis i gydytoja, padarys kraujo tyrima ir bus aisku. Mums buvo 2 dienas 39, padarem kraujo tyrima, nieko blogo nerode.

Beje, rasote, kad nieko nevalgo, tokiems karsciams esant, reikalinga daug skysciu..

7. 2019.06.12 14:57 (prieš 5 d.)

Inga Sninga parašė:
    Laba diena, esant tokiems pozymiams vertetu kreiptis i gydytoja, padarys kraujo tyrima ir bus aisku. Mums buvo 2 dienas 39, padarem kraujo tyrima, nieko blogo nerod…

Tai mums temperatūra jau praėjo. Dabar tik 3 diena išberta po tridienes. Vandens geria bet nevalgo pm

8. 2019.06.12 22:50 (prieš 5 d.)

Kreipkites pas gydytoja, o tai visai nusilps vaikutis! Pieno misinys taigi butinas

9. 2019.06.13 06:29 (prieš 5 d.)

LeIndre parašė:
    Sakykit, gal kas žinos. Mano mergaitė susirgo tridiene. Tris dienas turėjo temperatūra virš 39. 4ta diena išbėrė ja. Šiandien 3diena kaip išberta. Ir visas 3dienaa …

Jei niekaip neiseina isiulyt man gydytoja sake duoti su svirkstu pm po nedaug ir daznai(to neprireie). Aęba vausiniu tyreliu duokit maniskis valge kai sirgo. Nes kitaip vaikas nusilps ir reikes ligonines. Jei negeria vandens duoti arbatos praskiestu kudikiu sulciu bet ka kad gertu. Maniskis kai buvo apsirges tai arbateles gere norsiki tol puikiausiai skanavo vandeniu.

10. 2019.06.13 21:50 (prieš 4 d.)

Mes neturim dantų

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras