2018 m. lapkričio stebuklai ❤

Komentuoti
  1. 2018.08.10 09:50 (prieš 2 mėn.)

Zivile_Kry parašė:
    kodė nebepriimat?

Nares jau susidraugavusios,o ir siaip retkarciais nebendraujancias “prametom”, stebetoju mums nereikia,kalbam galima sakyt be tabu,dalinames foto. Del to ir uzsislaptinom😉

5
  2. 2018.08.10 10:02 (prieš 2 mėn.)

sveikos, gal yra kaunieciu galcojancios gimdyti 2 ligonineje? kokia ten tvarka su palatom (kokia kaina)? ar norint buti po gimdymo vienai turi imti atsikira palata? ar vyras gali likti nakvoti? ir apskritai kiek mazdaug laiko ligonineje po gimdymo? taip pat ar tarsites su gydytoju is anksto del vaiko priemimo , jei taip tai kodel tariates?

3. 2018.08.10 10:51 (prieš 2 mėn.)

Voveriukasss parašė:
    Su pirmagime naudojau Liberro, tikrai patenkinta. Dar turiu likusią beveik pilną dėžutę, tai mielai panaudosiu ir šį kartą 😊

Ačiū už info, nes jau šiandien atsibudau naktį nes visą lova šlapią buvo , tai jau būtinai pirkti reikia😂

4. 2018.08.10 10:54 (prieš 2 mėn.)

Monika94 parašė:
    Aš tai natusan naudoju, patogus, gerai sugeriantis, nedirgina krūtinės
    Ačiū!;)👍

5. 2018.08.10 11:33 (prieš 2 mėn.)

Monika94 parašė:
    Sveika, pas mane jau liemenukas pradėjo drėkti jau nuo kokios 9-10 savaites 😂, ir kuo toliau tuo daugiau man jo išsiskiria, tai jau kokie du menesiai be liemenėles …

Ir mano terminas 11 😁

AstaGri parašė:
    Na man terminas lapkricio 1d. Tikiuosi issilukstent anksciau - spalio antroj pusej. Ziema paprastai gruodi neateina, ateina sausi ir lapkriti. Be to su dideliu komb…

Va, ir aš taip manau. Kad žiemą stipresnė tik kokį sausį būna, tai jau ir reiks didesnio kombio, o pradžiai turiu tokių rudeninių, uzklosiy dar pleduku ir nemanau, kad bus šalta.

6. 2018.08.10 12:03 (prieš 2 mėn.)

Niekad nezinosi, kokia bus ta ziema, va praeita vasara liepa buvo +18,tai rysium su tuo pagalvojom, kad neverta ir sia vasara investuot i kondicionieriu, nors kai suzinojom, kad laukiuos, buvo tokiu minciu, nes ziauriai netoleruoju karscio 😅 ir se tau kad nori. O praeita ziema atsimenu kaip tikrai salta,ir saltis gi laikesi gan ilgai. Net ieskojau kuo aprengt savo sunis, nors niekad nerengiu. I treniruotes eidavau prie - 19 ir tikrai nepasakyciau, kad tai greit baigesi. Einu kasdien i lauka, tai save su termo apranga puskuojancia kaip pingvina paskutine ziema pamenu puikiai 😅 taip kad nespjoviau ir pirkau ir kombi, ir vokeli, nes vaiksciot tai reiks, o vokeli bet kokiu atveju kitamet galesi panaudot i roges kokias 🤗

2
  7. 2018.08.10 12:17 (prieš 2 mėn.)

Pumpum parašė:
    Niekad nezinosi, kokia bus ta ziema, va praeita vasara liepa buvo +18,tai rysium su tuo pagalvojom, kad neverta ir sia vasara investuot i kondicionieriu, nors kai s…

Pritariu praejusia ziema suejo man ir Columbia ir vokelis. Neaisku kokia ziema bus po tokios karstos vasaros. Vokelis man praverte kai ir nebuvo labai salta. Labai patogu, nereikia jokiu adijalu tampytis is vezimo i vezima...

1
  8. 2018.08.10 13:46 (prieš 2 mėn.)

ugneee111 parašė:
    sveikos, gal yra kaunieciu galcojancios gimdyti 2 ligonineje? kokia ten tvarka su palatom (kokia kaina)? ar norint buti po gimdymo vienai turi imti atsikira palata?…

As nusprendziau gimdyti 2ligonineje, nesitarsiu su gydytoju, nes dabar nauja tvarka 300€ i ligoniu kasas ir tiek pat gydytojui i kisene, buna papraso ir daugiau. Geriau po gimdymo duot 100€ akuserei, nes visa darba atliks ji, gydytojas gimdyme dalyvauja tik tuo atveju jei ivyksta komplikaciju. Palatos visos naujos, visas gimdyves guldo atskirai po viena i palata, vyras jeigu yra noras gali pasilikti ir paprastoj palatoj, tik reikia jam uz ta nakti ausimoketi apie 4€, na o mokamos palatos kainuoja apie 15€ parai, bet cia toks labiau mados reikalas, nes kai viskas atrestauruota, tai nera reikalo imt privacia😊

2
  9. 2018.08.10 13:51 (prieš 2 mėn.)

As gimdysiu klinikose ir su niekuo nesitarsiu

2
  10. 2018.08.10 14:03 (prieš 2 mėn.)

Jaunamamytė1995 parašė:
    As nusprendziau gimdyti 2ligonineje, nesitarsiu su gydytoju, nes dabar nauja tvarka 300€ i ligoniu kasas ir tiek pat gydytojui i kisene, buna papraso ir daugiau. Ge…

tai kaip suorantu net ir paprastoj palatoj buni viena?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras