2018 m. lapkričio stebuklai ❤ (Archyvas iki 2018.10.25)

1. 2018.09.18 20:34 (prieš 3 mėn.)

Aš kaip tik šį vakarą tašes sugalvojau susikrauti 😁 vaiko krepšys belekokio didumo, sau sugebėjau įsidėt tik pižamą ir chalatą 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ dar spėsiu dasikraut, o jei ką, vyras atveš
    Vaikiuko daikteliai išskalbti ir išlyginti, liko tik koijnės vilnonės močiutės sumegztos
    Lovytė medinė paprasta, vežimėlis Mutsy 2 in 1, auto kedutė zippy, gultukas BB
    O čiužinuką praėjusią savaitę kaip tik užsakiau ir parvežė Dormeo Baby. Man asmeniškai patiko, dvipusis kūdikiui kietesnis, vaikiukui minkštesnis, vandeniui nelaidus užvalkalas, tačiau kaip ir kvėpuojantis, 12 metų garantija, vienas nemokamas užvalkalo valymas valykloje. Ir dar akcija buvo

2
  2. 2018.09.18 21:29 (prieš 3 mėn.)

Man irgi truksta gelezies, tai sake pagerti 5d vitaminu, turi atsistatyti aisku plius valgyti tuos produktus, kuriuose gausu gelezies

3. 11 m. 8 mėn.

2018.09.18 22:22 (prieš 3 mėn.)

Man šiandien kažko tai labai dažnai pradejo susitraukineti gimda☹😒

4. 2018.09.18 22:41 (prieš 3 mėn.)

AstaGri parašė:
    As taip nezaisciau. Gydytoja paskyre gelezi gert, tai ir gerciau. Su maistu jus taip greit nepasikelsit..

Su vaistais tas procesas irgi nėra greitas.

5. 2018.09.18 23:09 (prieš 3 mėn.)

Gvazdikelis parašė:
    Kraitis jau beveik visas suruostas +-, liko tik kombinzonas ir pora smulkmenu. Tases dar nesikraunu nors vyras jau ragina, kadangi pas ji buvo darbe situacija kai g…

Mano hemoglobinas pries pastojant buvo 141,kaip sakant vyriskas iki antro trimestro palaikiau tobulai su mityba. Antram trimestre kiek pamazejo. O su lyg treciu ir prasidejusiu gastritu kas reiskia sumazejusi raciona isivariau irgi anemija. Neissigaskit sitos diagnozes. Nestumo metu kune 3 trimestre buna 40-50proc daugiau kraujo nei iki nestumo, o hemoglobino buves kiekis pasiskirto jau ant viso to didelio kraujo kiekio, todel ima trukti. Treciam trimestre kiekvienai nestukei reikia gaut apie 30mg gelezies, kas yra nerealu surinkti net man, zmogui, kuris konsultuoja zmones del mitybos nors kasdien valgau mesa, nevalgau pieno produktu, maiste pilna gelezies, nederinu produktu tarpusavy kurie stabdo pasisavinima, vis tiek isivariau anemija. Akyse prasviesejo po savaites tardyferono gerimo, dabar vel zmogum jauciuos, o taip tai miegojau istisai. Zinau kad po nestumo nesunkiai atsistatysiu, o dabar kiek cia beliko. Jei bus kraujas sedes gi dar labiau kraujuosit po gimdymo, nes kraujas nekreses normaliai, ir visai nusilpsit. Klausykit gydytojos

1
  6. 2018.09.18 23:40 (prieš 3 mėn.)

Gvazdikelis parašė:
    Kraitis jau beveik visas suruostas +-, liko tik kombinzonas ir pora smulkmenu. Tases dar nesikraunu nors vyras jau ragina, kadangi pas ji buvo darbe situacija kai g…

Mano taip pat pakritusi gelezis, tai gydytoja sake, kad gal reiks pagerti vitaminus dar koki menesi po gimdymo, su maistu gelezies taip lengvai ir greitai nesusikelsit

7. Marius 5 sav. 1 d.
    14 m. 6 mėn.

2018.09.18 23:40 (prieš 3 mėn.)

Gvazdikelis parašė:

Bandziau mityba, tabletes, miltelius - nieks nepadejo. Padejo skysta gelezis geriama, ampulese. Pasikeli, o tada jau galima mityba palaikyti

8. 2018.09.19 07:03 (prieš 3 mėn.)

Geležies vartoti papildomai visai neatsisakau tiesiog aplamai nesu linkusi gerti papildus. Dabar kai pradėjau dometis kodėl krito hemoglobinas, tai man pakišo koja pieno produktų vartojimas, nes pagrinde juos vartodavau, kadangi organizmas vis reikalavo ir nešiojant kabes tokį maistą lengviau kramtyti. Dabar reiks griežtai sumažinti jų vartojimą ir padidinti geležies turinčių produktų kiekį, sunkiausia bus su mėsa, nes jos kaip tyčia nenenoriu net tampo bevalgant.

9. 2018.09.19 08:11 (prieš 3 mėn.)

Voveriukasss parašė:
    Aš pirkau 62-68, 3-6 mėn., kad užtektų visai žiemai ir šaltam pavasariui 😊

O nebus mūsų lelkom perdidelis?🤔

10. 2018.09.19 08:13 (prieš 3 mėn.)

Merginos😉Ar jūs prašyme į dekretą taikėtės NPD ???nežinau ką daryti?taikyti ar ne...?😣

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.