2018 m. lapkričio stebuklai ❤

Komentuoti
  1. 2018.09.23 13:05 (prieš 3 sav.)

Goda999 parašė:
    O pagimdžius kiek dar laiko tenka prabūti gimdykloje?

Valandą stebėjimui abiejų

1
  2. 2018.09.23 13:10 (prieš 3 sav.)

Goda999 parašė:

Mane apie 3-4h islaike,bet buvo taip,kad pries siunant netycia per daug nuskausminamuju suleido,tai nuo puses nejauciau kuno lauke kol pradejau valdyt kojas..

1
  3. 2018.09.23 13:18 (prieš 3 sav.)

Mums Alytuje per pamokėles sakė, kad 2 valandas laiko stebėjimui, jei viskas gerai, po jų į pogimdyvines

1
  4. 2018.09.23 13:27 (prieš 3 sav.)

Goda999 parašė:

Pora valandų, jei viskas gerai. Gimus uždeda leliuka Any krūtinės ir apie porą val gulit kartu. O po to jauvsveria, matuoja ir pan. 😉

1
  5. 2018.09.23 13:29 (prieš 3 sav.)

Beje, zinokit,kad dar gimdykloj,vos pagimdzius pakis pasirasyti lapa del leliuko skiepu,tai bukit pasiruosusios ar skiepyjat ar ne..

1
  6. 2018.09.23 13:31 (prieš 3 sav.)

O sakykit, kada vyras pamatys leliuka? Mes planuojam kad per saremius iki kol reika į gimdyklą kėliaut vyras būs kartu su manim, o jau per stumima norėsiu viena pati kėliaut į gimdyklą. Tai jei mus 1-2h laikys stebėjimui tai tik po 1-2h vyras pamatys mažiuką ???

7. 2018.09.23 13:34 (prieš 3 sav.)

Monika94 parašė:
    O sakykit, kada vyras pamatys leliuka? Mes planuojam kad per saremius iki kol reika į gimdyklą kėliaut vyras būs kartu su manim, o jau per stumima norėsiu viena pat…

Su manim vyras buvo visa laika,ir kol saremiai,per stumima, siuvima ir t.t....

2
  8. 2018.09.23 13:39 (prieš 3 sav.)

Monika94 parašė:
    O sakykit, kada vyras pamatys leliuka? Mes planuojam kad per saremius iki kol reika į gimdyklą kėliaut vyras būs kartu su manim, o jau per stumima norėsiu viena pat…

O siaip vyras turetu laukt uz duru,tai manau ileis iskart gimus leliukui.

9. 2018.09.23 13:40 (prieš 3 sav.)

Monika94 parašė:

Tai kad aš tai buvau iš apžiūros atvesta į gimdyklą ir ten jau sąrėmiai vyko, tai nebent pradėsit stumt, tai pasakysit vyrui už durų išeiti. Pas mus stūmimas taip ir netaėjo, nes prireikė extra CP, bet jau sąrėmiaujant ten viskas kraupu buvo ir bent maniškis tai visko prisižiūrėjo visko manau daugiau nei per stūmimą būtų matęs bet kažkaip išgyvenau aš, tai net ir jis išgyveno nuo vaizdų 😄

10. 2018.09.23 13:42 (prieš 3 sav.)

Banginukas parašė:
    Tai kad aš tai buvau iš apžiūros atvesta į gimdyklą ir ten jau sąrėmiai vyko, tai nebent pradėsit stumt, tai pasakysit vyrui už durų išeiti. Pas mus stūmimas taip i…

Butent,kad saremiai baisiau,nei stumimas

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras