2018 m. lapkričio stebuklai ❤ (Archyvas iki 2018.10.25)

1. 2018.09.23 17:02 (prieš 2 mėn.)

Monika94 parašė:
    O sakykit, kada vyras pamatys leliuka? Mes planuojam kad per saremius iki kol reika į gimdyklą kėliaut vyras būs kartu su manim, o jau per stumima norėsiu viena pat…

Per saremius ir busite gimdykloje. Aisku ta momenta kai reikes pradeti stumti vyras gales iseiti. Mamasis buvo per visa gimdyma, nukirpo virkstele kudikiui. Manau tik pagimdzius teveli ileidzia i gimdykla

2. Pagrandukė 4 sav. 1 d.
    Mažylis 1 m. 6 mėn.
    Kleckis 3 m. 10 mėn.

2018.09.23 18:07 (prieš 2 mėn.)

Monika94 parašė:
    O sakykit, kada vyras pamatys leliuka? Mes planuojam kad per saremius iki kol reika į gimdyklą kėliaut vyras būs kartu su manim, o jau per stumima norėsiu viena pat…

Tai kad jus jau saremiauti eisit į gimdykla.

3. 2018.09.23 19:30 (prieš 2 mėn.)

bitutute parašė:
    Tai kad jus jau saremiauti eisit į gimdykla.

Maniau sariamiauji palatoj 🤷‍♀️ Bet jei ne tai jokio skirtumo, esmės man tas nekeičia. Sąrėmiaujant norėsiu kad vyras butų šalia, o per stumima norėsiu likt viena. Tik idomu kada ta vyrą įleis pamatyt maziuko 🤷‍♀️

4. 2018.09.23 19:35 (prieš 2 mėn.)

Monika94 parašė:
    Na kad aš buvau girdėjusi, kad neva tai vyras pabūna palatoj, pamasazuoja jei reikia, padeda, o jau gimdyt viena pati be vyro gali keliaut, ta prasme stumt 🤷‍♀️…

Monika94 parašė:
    Na kad aš buvau girdėjusi, kad neva tai vyras pabūna palatoj, pamasazuoja jei reikia, padeda, o jau gimdyt viena pati be vyro gali keliaut, ta prasme stumt 🤷‍♀️…

Nedaug mums liko ir suzinosit kaip ten yra, kurios dar nezino. O ta palata vadinasi - gimdykla. Vyra galesit varyti lauk, kai nebenoresit kad butu :)))

5. 2018.09.23 19:49 (prieš 2 mėn.)

As norejau, kad dalyvautu vyras gimdyme, bet vyras nenorejo ir jau buvau besusitaikanti kai jis atreze tai vis tiek dalyvausiu 😂 net pasimeciau 😂 bet sakiau daryt kaip jam ta akimirka atrodys, nesmerksiu nei vienu atveju 😂

6. 2018.09.23 20:52 (prieš 2 mėn.)

Mes tai su vyru nesuprantam ko ten kiti bijo..juk i klyna ziuret neliepia,o per saremius buna baisiau moteriai,nei per stumima..

4
  7. 2018.09.23 21:01 (prieš 2 mėn.)

Kaip mamukai jauciates? 😊 su kokiais sunkumais susiduriat? Man taip sunku naktim vis budinuos kas pora valandu apsiversti sunku 😊

1
  8. 2018.09.23 21:11 (prieš 2 mėn.)

Evelina Z parašė:
    Kaip mamukai jauciates? 😊 su kokiais sunkumais susiduriat? Man taip sunku naktim vis budinuos kas pora valandu apsiversti sunku 😊

Sunku guleti, sunku stoveti, sunku apsiversti;D Kankina rugstys, nakti daznai budineju. Nors pilvas nera labai didelis bet jau noretusi prasukti laika, kad greiciau baigtusi sis laikotarpis

1
  9. 2018.09.23 21:16 (prieš 2 mėn.)

Evelina Z parašė:

Jooo del rugsties pritarsiu.. jau +10kg priaugau, atrodo einant svoris belekoks ant koju atitenka.. miegot, gulet ziauriai sunku.. 🙈🙈

1
  10. 2018.09.23 21:21 (prieš 2 mėn.)

Evelina Z parašė:

Kažkaip keista, bet dar nepasijaučiau nėščia o jau gimdyt reiks tuoj

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.