2018 m. lapkričio stebuklai ❤

Komentuoti
  1. 2018.07.17 13:36 (prieš 3 mėn.)

SimonaZu parašė:
    O va mum ta slanga tikra katastrofa budavo🤦‍♀️Vaikas tik ja pamatydavo iskart klykdavo iki melynumo. Naudojau kriausyte.mum uzteko,o ir slogu baisiu nebuvo.…

Cia matyt kaip kam juk kiekvienas vaikas skirtingas o tevai atranda tinkamiausia varianta. Maniske ir nedziugaudavo bet palaikydavau istraukdavau isplaudavau slangute ir viskas ok.

2. 2018.07.17 13:54 (prieš 3 mėn.)

Fyja parašė:
    Cia matyt kaip kam juk kiekvienas vaikas skirtingas o tevai atranda tinkamiausia varianta. Maniske ir nedziugaudavo bet palaikydavau istraukdavau isplaudavau slangu…

Pas mus tas pats. Dabar jau kai prireikia ištraukti, nes nepajėgia tiek išpūsti, tai pati palaiko, visai nepyksta, o seniau tekdavo ir vaiką stipriai laikyti, ir nosytę traukti. Bet po traukimo pora minučių ir vėl ramu, ašarų kaip nebūta 😀

3. 2018.07.17 14:16 (prieš 3 mėn.)

Arijja parašė:
    Šiaip poliklinokoje esant normaliam neštumui priklauso 2. Vienas tarp 12-14 sav., kitas tarp 18-20 sav. Aš turėjau 3, vienas 5 sav., kad pažiūrėt ar tikrai neščia i…

Polikliniko priklauso trys net knygytėje trys lapai jiems skirti yra aš jau turėjau tris tai man papildoma įklijavo nes paskutinis didesniam laike daromas bus

4. 2018.07.17 15:08 (prieš 3 mėn.)

As jau echo turejau 7, ir sekantis ne taip labai uz ilgo sumatytas. Siandien sake, kad placenta vis dar zemai, lyg ir tik 0,5cm pakilo, bet tai neaisku ant kiek tikslus tie pamatavimai....gal net nepajudejo. Kaip manot ar is vis ji dar paliks,kai jau 25sav? Ar yra kuriai nors ji vis dar zemai? Gydytoja taip nelabai ka ir pasake... tik kad tureciau buti atsargi.

5. 2018.07.17 15:13 (prieš 3 mėn.)

Aš turėjau 4: vieną nėštumo patvirtinimui, vieną, kai mano ginė pirmą kartą priėmė mane ir du tuos didelius, kur priklauso. Su dukra turėjau daug daugiau, nes buvo ir kraujavimas, ir panikos daug iki pat galo. ..

6. 2018.07.17 17:18 (prieš 3 mėn.)

Man jau daug echo darė, gal virš 10. Šiandien kaip tik 1 darė, paklausiau, ar nepakenks toks echo kiekis. Gydytoja užtikrino, kad galiu būti visiškai rami, echo spinduliuotė yra labai maža ir nekenksminga. Mane kankina kitas klausimas - skiepai. Kuo daugiau gilinuosi į šią temą, tuo daugiau sukasi galva. Pradžioje buvau kategoriškai už, dabar pradedu dvejoti. Kokios jūsų nuomonės?

1
  7. 2018.07.17 18:03 (prieš 3 mėn.)

Greta_ta parašė:
    Man jau daug echo darė, gal virš 10. Šiandien kaip tik 1 darė, paklausiau, ar nepakenks toks echo kiekis. Gydytoja užtikrino, kad galiu būti visiškai rami, echo spi…

As uz skiepus. Abejoju truputi del tuberkuliozes skiepo, nes nelabai veiksmingas ir neapsaugo nuo pacios tbc ir dvejoju del naujo skiepo nuo meningokoko. Bet ko gero skiepysiu visais. Skiepai be abejo nera "svestas" vandenelis, bet reikia lyginti nauda ir zala. Kad po to drebint del kiekvieno nubrozdinimo (pvz stablige) ar sukilusios tempes... ir taip tu ligu bus sociai

2
  8. 2018.07.17 18:09 (prieš 3 mėn.)

Uoj jau skiepu temos geriau neliesti. Cia neissenkanti ir vienos nuomones niekada neturinti tema. Viena barikados puse bus grieztai PRIES ir tures savu argumentu, kita UZ ir taip pat argumentuos. Tai kai susitinka dvi skirtingos barikadu puses,dazniausiai buna karas. Tas pats liecia mp tema.

5
  9. 2018.07.17 18:23 (prieš 3 mėn.)

Greta_ta parašė:
    Man jau daug echo darė, gal virš 10. Šiandien kaip tik 1 darė, paklausiau, ar nepakenks toks echo kiekis. Gydytoja užtikrino, kad galiu būti visiškai rami, echo spi…

skiepysiu rekomenduojamais kaip ir dukra skiepijau,tik abejoju del meningokoko skiepo bet linkstu link to kad juo neskiepysiu

10. 2018.07.17 18:25 (prieš 3 mėn.)

SimonaZu parašė:
    Uoj jau skiepu temos geriau neliesti. Cia neissenkanti ir vienos nuomones niekada neturinti tema. Viena barikados puse bus grieztai PRIES ir tures savu argumentu, k…

Tiesą sakant, jau po laiko pagalvojau, kad šitas klausimas per daug jautrus. Tikiuosi, sulaukti argumentuotų pasisakymų, kiekvienos nuomonę gerbiu ir nežadu kažko įrodinėti. Pvz. Aš artimoje aplinkoje turiu dvi mamas, kurios vaikučių neskiepyjo, vaikai auga tikrai pavydėtinai sveiki ir stiprūs, bet nežinia, ar skiepų atsisakymas buvo reikšmingas veiksnys, ar ateityje nekils kažkokių problemų. Vaikai auginami ne Lietuvoje ir ten medikai bei visuomenė palankamai tolerantiškai žiūri į tai. Lietuvoje sutinku daugiau teigiamas nuomones apie skiepus. Mane labai gąsdina skiepų komplikacijos... aišku ir ligos gąsdina, kurių skiepai padeda išvengti. Žodžiu, esu pasimetusi

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
16,00 €
86 | 15-24 mėn.
3,00 €
74 | 6-9 mėn.
10,00 €
38 | 10 | S