2018 m. lapkričio stebuklai ❤

Komentuoti
  1. 2018.07.18 09:29 (prieš 3 mėn.)

Fyja parašė:
    Oho koks vardas na kiekvienam pagal skoni man asmeniskai toks vardas ne bet dar laiko yra sirasit tinkamiausia varianta arba kaip dazniaisiai buna gimsta ir…

Šitą jau patys išgyvenome, tuo labiau, čia jo nuomone būtų antras vardas. Tai būtų A.....s - Ragnaras Bet tikiuosi, kad nebus Tikrai, dar yra laiko

2. 2018.07.18 09:39 (prieš 3 mėn.)

Kadangi lyties nezinom tai renkam po kelis variantus ir tam ir tam. Man jau seniai labai patinka vardas Vytė ir vyrui visai nieko, beeeeet veliau vyras sako ar nebus problemu, nes jei pridedi zodi "kur" tai derinys nelabai skamba jau graziai, tai nesinori, kad veliau kieme vaikai tyciotusi. O ir paciai ko gero nebus malonu klausti kur tavo vaikas.

3
  3. 2018.07.18 09:52 (prieš 3 mėn.)

Gvazdikelis parašė:
    Kadangi lyties nezinom tai renkam po kelis variantus ir tam ir tam. Man jau seniai labai patinka vardas Vytė ir vyrui visai nieko, beeeeet veliau vyras sako ar nebu…

Man sitas vardas irgi labai grazus, bet del tos pacios priezasties nesvarstytas 😅 o paskui mergaitei jau ir nebereikejo rinkti

4. 2018.07.18 10:12 (prieš 3 mėn.)

Danii parašė:
    Žiūriu kalbat apie vardus. Patarimas iš patirties kai sugalvojat keista vardą, ar retesni, pažiūrėkit ar tarp sunu vardu sąrašu nėra to vardo. Nes žinau tokį nutiki…

Del si to tai net nzn. Juk db zmones gyvunus myli kaip vaikus tai ir vadina kita kart nlb gyvuliskais vardais. Pvz jei as savo aplinkoj nzn nei vieno gyvuno pavadinto vardu kuris man patinka pvz Meta (vienas is variantu ) ir jei man tas vardas tinka as ji ir idesiu. Nezadu eit kur guglint ar fb klaust ar niekas savo ziurkeno taip neoavadino cia mano nuomuone gal kazkam jusu pasakymas bus aktualus.

3
  5. 2018.07.18 10:53 (prieš 3 mėn.)

Su gyvūnų vardais tai čia slidu. Atėjus į dresūros mokyklą, nes nustebai, kad vieno šuns vardas buvo Laura. O kažkada bevaikščiojant parke viena moteris savo buldogą šaukė vardu "Algis". Bet dėl labai retų ir keistų vardų tai mes irgi jų vengsime Bet vardai tai čia irgi tema, kur nebus vienos vieningos nuomonės - kas gražu vienam, nebūtinai patiks kitam ir manau tai visai yra normalu

6. 2018.07.18 11:10 (prieš 3 mėn.)

Arijja parašė:
    Su gyvūnų vardais tai čia slidu. Atėjus į dresūros mokyklą, nes nustebai, kad vieno šuns vardas buvo Laura. O kažkada bevaikščiojant parke viena moteris savo buldog…

Ir ačiū dievui, nes visi vaikščiotų su vienodais vardais

7. 2018.07.18 11:12 (prieš 3 mėn.)

Gvazdikelis parašė:
    Kadangi lyties nezinom tai renkam po kelis variantus ir tam ir tam. Man jau seniai labai patinka vardas Vytė ir vyrui visai nieko, beeeeet veliau vyras sako ar nebu…

Su siu vardu jau viena mama keite varda i Rytė, del sitos pacios priezasties kuria minejot

8. 2018.07.18 11:15 (prieš 3 mėn.)

Julijuli parašė:
    As jau echo turejau 7, ir sekantis ne taip labai uz ilgo sumatytas. Siandien sake, kad placenta vis dar zemai, lyg ir tik 0,5cm pakilo, bet tai neaisku ant kiek tik…

Pas mane jinai ir zemai. Bet as tik du kart buvau echo. Sake dar sius bet veliau.

9. 2018.07.18 11:45 (prieš 3 mėn.)

Julijuli parašė:
    As jau echo turejau 7, ir sekantis ne taip labai uz ilgo sumatytas. Siandien sake, kad placenta vis dar zemai, lyg ir tik 0,5cm pakilo, bet tai neaisku ant kiek tik…

Man su pirmu nestumu buvo labai zemai, visa nestuma daznai pakraujuodavau, turejau saugotis labai, jokio fizinio aktyvumo , daug ilsetis. bet gale nestumo pakilo ir sekmingai pagimdziau pati. Taip kad dar tikrai pakils, nepergyvenkit!

10. 2018.07.18 12:01 (prieš 3 mėn.)

Greta_ta parašė:
    Man jau daug echo darė, gal virš 10. Šiandien kaip tik 1 darė, paklausiau, ar nepakenks toks echo kiekis. Gydytoja užtikrino, kad galiu būti visiškai rami, echo spi…

Planuojame skiepyti visais privalomais ir papildomai nuo erkinio encefalito, kaip ir pirmagimę.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
7,00 €
4,00 €
158 | 12 - 13 m.
5,00 €
56 | 0-1 mėn.