2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.04.12)

1. V 9 m. 5 mėn.
    N 11 m. 9 mėn.

2018.01.23 22:45 (prieš 9 mėn.)

Demo parašė:
    Buvome pamatyti vaiko, jau beveik 14 sav. auga puikiai

Kaip juokingai sau stacias stovi pas mus tai gulimoj pozoj buvo . Bet ant nuotraukeles desinej pusej apacioj ar ne savaites raso,pagal ten 12sav 4d

2. V 9 m. 5 mėn.
    N 11 m. 9 mėn.

2018.01.23 22:51 (prieš 9 mėn.)

Demo parašė:
    Buvome pamatyti vaiko, jau beveik 14 sav. auga puikiai

Ai ne raso ir kairej pusej virsuj 13sav,4d.

3. 2018.01.24 01:42 (prieš 9 mėn.)

Sveikos,idomiu temu ir nuomoniu prisiskaičiau ir galu gale rezultatu: taika ir ramybė ;)))) ??
    Aš jau noriu gimdyti.. man taip sunku.. nesusikalbu su aplinka visai,pati pasigaunu kad kalbu vėjus,jegu nulis kantrybe ryškiai senka panele pirmagyme nerami kaip velniuks gal viskas cia del to
    Bet vistiek,negaliu palyginti nestumu sbieju nes jie ypac skirtingi. Pirmasis buvo tobulybe ?
    Kaip jūs jaučiates?
    Nekantrauju gauti 02.07 diena vizita ir eiti į pasimatyma ir galbūt jau sužinoti,kas gyvena,judesius jauciu tik bum bum,lb nestiprius,gan keista ir nelabai ramu.

4. 2018.01.24 07:31 (prieš 9 mėn.)

Dia15 parašė:
    Ai ne raso ir kairej pusej virsuj 13sav,4d.

Susirietęs, tai negalėjo teisingai išmatuoti. Jis guli ant pilvo, galva apačioje

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.24 08:22 (prieš 9 mėn.)

medu parašė:
    Kilnoju ir is vonios iskeliu ir siaip panesioju. Maniskis 18 sveria. O i masina tai pats ilipa

dirbanti parašė:
    Labas vakaras,kakusimas... ar keliate ka suniau?tarkim vaika pakelti 15 kg i masina uzkelti?zinau geriau nekilboti bet tenka

Kilnoju savo 16 kg sūnų į auto kėdutę, kai šalia vyras, jis ikelia, bet daug tenka pačiai kelti

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.24 08:46 (prieš 9 mėn.)

dirbanti parašė:
    Labas vakaras,kakusimas... ar keliate ka suniau?tarkim vaika pakelti 15 kg i masina uzkelti?zinau geriau nekilboti bet tenka

Aš nešioju savo 11 kg vaiką ir dar krepšį su kompu ir dokumentais pirmyn atgal į penktą aukštą

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.24 08:52 (prieš 9 mėn.)

O man šiandien gera naujieną - Konstitucinis teismas turėtų priimti sprendimą, ar galima taikyti limitą vaiko priežiūros atostogų mokėjimui. Ech, kaip tikiuosi, kad tas sprendimas pagaliau leis auginti ramiai vaikus ir tiems, kurie investuoja į savo ateitį, o ne tik tiems, kurie eina paprasčiausiu gyvenimu keliu. Nes kai auginau pirmą vaiką tikrai nesmagu, kai gauni vos mažytę dalį to, ką uždirbi ir dirbi iki pat gimdymo.

3
  8. Pauliukas :) 3 mėn. 3 sav.
    Adomukas :)* 2 m. 2 mėn.

2018.01.24 08:56 (prieš 9 mėn.)

dirbanti parašė:

Na, mažasis yra 13 kg. Bet kai grįžtam namo, būna dar kuprinė, dar koks maišiukas... Tai gaunasi ir 15, ir daugiau su juo bet šiaip visus kitus dalykus, pvz. pirkinius, stengiuos pakuoti į atskirus maišiukas, kad į automobilį nereikėtų kelti vieno atominio maišo o pvz. Kai reikia pirkti visokių skalbiklių sunkių - kviečiu Barborą

9. Pauliukas :) 3 mėn. 3 sav.
    Adomukas :)* 2 m. 2 mėn.

2018.01.24 09:02 (prieš 9 mėn.)

Kotryna1981 parašė:
    O man šiandien gera naujieną - Konstitucinis teismas turėtų priimti sprendimą, ar galima taikyti limitą vaiko priežiūros atostogų mokėjimui. Ech, kaip tikiuosi, kad…

Na, kelias po sprendimo, jei jis ir būtų palankus,- aiškus. Seks teisės aktų pakeitimai ir tos pačios lubos išliks, tik bus apipavidalintos taip, kad atitiktų LRKT išaiškinimą.

Jeigu valstybė neturi bedugnio valstybės biudžeto, ji privalo užtikrinti garantijas visiem. Jei kažkokios pavienės garantijos užtikrinimas keliems kainuoja labai daug - atsiranda ribojimai.

Nepaisant to, kažkaip turiu nuojautą, kad teismas nueis teisėtų lūkesčių keliu

3
  10. 2018.01.24 09:04 (prieš 9 mėn.)

Pumpurė parašė:
    Sveikos,idomiu temu ir nuomoniu prisiskaičiau ir galu gale rezultatu: taika ir ramybė ;)))) ??

O as siandien irgi kazkaip keistai jauciuosi tai viena sona maudzia tai kita, vel kazkoks siandien depresijos kamuoliukas asarytes kaupiasi, o poto lyg ir viskas ok, buna man taip, vat nezinau tie maudimai pasibaigs ar cia verta sunerimti? gal cia raisciai tiesiog, nes vis tik auga juk viskas ir vat viena kart i savaite kelias dienas ar kartais valandas tai duria tai maudzia tai nezinau kas ten darosi. Darbas sedimas tai taip sunku negaliu issidet visos dienos, norisi gulet, nors skaiciau kad ir gulet 2 trimestra daug neoatartina tai nezinau ar cia tiesa ar ne..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.