2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.06.29)

1. 2018.04.20 19:51 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.20 19:51 (prieš 4 mėn.)

mattina all alba parašė:
    Taip, guliu vis dar

Smagu, kad dar nesilukstenam manau taip ir sulauksim 39-40 sav.

4
  2. Pumpurė
    2018.04.20 20:40 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.20 20:40 (prieš 4 mėn.)

Liepa321 parašė:
    O gali parasyt kokius pirkot - paklotus, pampersus sau, paketus sau, kokias maikutes specialias turit? Nes dar tik pirksiu situs dalykus Aciu

Man pasiteisino pants sauskelnes su daigiausiai lašiuku iš tena. Paemei per sona nuplešei ir nereikia koju kilnoti kai taip sunku judet buna.. kitoms ir didziuju iklotu pakanka..

1
  3. Pumpurė
    2018.04.20 20:50 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.20 20:50 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, džiaugiuosi kad visi stebūklai dar pilvukuose, mano taip pat.
    Šiandien buvau pasimatyme,lyties nepakeitė ? viskas jam gerai,apsivertęs jau,tikiuos nesugalvos atsisest 31savaite, padetis del kaklelio tokia pat "stabiliai rizikingas" svarbu neprastėja reikalai,tikslas išnešioti dar 4 sav ir sake galėsiu gimdyt o butent todėl 4, nes taip vaiko gerovei geriau butu,sveriam 1330 tai kažkaip ramiau dėl išgyvenimo reikalu jeigu kas... sako bus stambus vyras,g.d 06/24 paliko. Nors tikrai norėčiau liepos 1os :))))
    Rezus minusas mano,gavau ampole,jėgų nulis,subyrėjusi jaučiuos,ir dar du mėn. likę... amžinybė bus.. kai pametinukai čia gavosi,tai neštume jaučiuos gal koki 18lika menesiu jau???

6
  4. Bite medu nesa
    2018.04.21 00:17 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.21 00:17 (prieš 4 mėn.)

Kocikiuks parašė:
    Galima ta saita suzinoti? Idomu butu, nes mane taip pat domina sudetis

Rimčiausias turbūt ewg.org ten daug produktų ingredientai analizuojami.
    Arba googlink pagal sertifikatus, biodegradable nappies, best organic nappies.
    Labai dar skiriasi brands Europoje ir Amerikoje.
    Dėl daugkartinių naudojimo beje padaryti tyrimai, kad ilguoju laikotarpiu pėdsakas gamtai ir piniginei panašus dėl didesnių skalbimo ir džiovinimo sąnaudų

2
  5. Raganaa
    2018.04.21 04:31 (prieš 4 mėn.)

D 8 m. 1 mėn.
    R 10 m.

2018.04.21 04:31 (prieš 4 mėn.)

Na man irgi vienodai kokio zenklo sauskelnes, bet norisi kokybisku, kad vaikas nesustu, kad jo nealergizuotu, ir kad kitu pasekmiu del chemijos nebutu. O kokybe daznai kainuoja..
    Plius kiekvienos musu skirtingas poziuris, i "tinkama" daikta. Pvz as esu laaabai priekabi ir isranki, tiek drabuziams (turi buti labai patogus), o juo labiau higienai. O dar naujagimio..
    Dukrai pampersai netiko, ir man del kvapo nepatiko. Susipykint gali kai pasisioja, smirda per kilometra prikvepinti. Jau nekalbant kad prakakoja iki kaklo, nes anksciau nebudavo nugaroj jokio suraukimo. Metem greit sita gamintoja. Netiki mums ir hugies, nors auksti ir pro nugara neprabegdavo, bet prabegdavo per kojas. Plius kieti ir prasciau sugeriantys pasirode. Gerausiai tada (pries 8 metus) mums tiko libero. Ir dzin kad brangiausi buvo is siu zenklu. Ne kainoje esme ir ne pavadinime. Tiesa neisbandem maximiniu ir pan, kazkaip nenorejau rizikuoti vaiko oda, ir taip problemine buvo. Tai kai gime sunus, is kart libero pirkau. Ju minusas- storesnes nei pampers buvo. Beje tuo metu arba nebuvo japonisku arba as nezinojau. O dabar tikrai isbandysiu ir jas. Kiek atsiliepimu, visi neblogi.

2
  6. Raganaa
    2018.04.21 04:39 (prieš 4 mėn.)

D 8 m. 1 mėn.
    R 10 m.

2018.04.21 04:39 (prieš 4 mėn.)

Cia kaip su misinukais, yra pigiu yra brangiu. Bet va nevisiems tie pigus tinka, ypac kai reikia hipoalerginiu, kaina is kart sokteli. O jei is vis be laktozes? Tai kainuoja daug daugiau bei pampersai. Betgi vaiko skrandziu ir zarnynu nerizikuoji ir netaupai? Tai as ir vaiko higiena nerizikuoju. Va po pampersu pamenu dukrai net grybelis isimetes buvo, teko vaistus naudoti. Tai as geriau dvigubai brangiau sumokesiu, bet vaiko sveikata nerizikuosiu.

Beet yra ir tokiu mamu, kuriu vaikai su vienu pampersu puse dienos pravaiksto nekeistu ir joms tas normalu. Kol nepakakoja-nekeicia yra tokiu kuriu vaikai istisai su raudonu uzpakaliu, o joms vienodai, net neiesko ir nebando alternatyvu. Visokiu mamu yra, ir cia visokiu yra. Todel vienoms gerai viena, kitoms kita. Gincytis beprasmiska

2
  7. 2018.04.21 07:25 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.21 07:25 (prieš 4 mėn.)

Raganaa parašė:
    Cia kaip su misinukais, yra pigiu yra brangiu. Bet va nevisiems tie pigus tinka, ypac kai reikia hipoalerginiu, kaina is kart sokteli. O jei is vis be laktozes? Tai…

Gimus pirmai dukrai, pirmieji trys men dejau bambo nature sauskelnes, ir kaina buvo visiškai nesvarbu. Tik už kokybę. Po to huggies. Ir tikrai kartais apmaudu, kai tevai kiti bando įtikinti pigius sauskelnes ar kitus dalykus. Kiekviena šeima renkasi pagal kišenę. Niekada niekam nesu aiškinusi kas geriau ju vaikui ir pan. kiekvienas kleskas ant rūbų kad ir menkiausias tuoj pat perrengiu,nesvarbu kad ir namuose būna. Dukrai 3m ir ji jau pati nusirengia nes yra dėmė, net būnant darželi. ?

2
  8. User has not uploaded an avatar
    2018.04.21 13:41 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.21 13:41 (prieš 4 mėn.)

Labas merginos ;)
    Kaip Jums reikalai su gelezim? Vakar buvau pas gydytoja tai liepe nutraukti tardyferon ir palaukti kol vel susitvarkys viskas ir israse nauja gelezi. Ydomu kaip Jums? Ar kuri geria tardyferona ir tinka?

9. Menas
    2018.04.21 13:57 (prieš 4 mėn.)

15 m. 5 mėn.

2018.04.21 13:57 (prieš 4 mėn.)

Gretukas03 parašė:
    Labas merginos ;)
    Kaip Jums reikalai su gelezim? Vakar buvau pas gydytoja tai liepe nutraukti tardyf…

Žiūrint, ka reiškia "tinka". Geležies trukumo gydymui - taip. Bet daugeliui salutinis poveikis - vidurių kietėjimas. O kas jums turi susitvarkyti?

10. User has not uploaded an avatar
    2018.04.21 15:23 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.21 15:23 (prieš 4 mėn.)

Menas parašė:
    Žiūrint, ka reiškia "tinka". Geležies trukumo gydymui - taip. Bet daugeliui salutinis poveikis - vidurių kietėjimas. O kas jums turi susitvarkyti?

Nu viduriai turi susitvarkyti. Kol vel pradėsiu normaliai tuštintis.
    Man pradejo raižyti pilva skaudžiai, sedeti sunku budavo. O ir per raižymus pilva visa skaudėt pradėdavo.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.