2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.06.29)

1. User has not uploaded an avatar
    2018.06.18 21:19 (prieš 1 mėn.)

Zivilliuke parašė:
    Gal kitoms ir neskauda taip. Bet mano panelė ir nesivertė. Gal uztai it skaudėjo taip. Kazkiek pasukdavo tada ziuri per echo kazka o ji tik greit šast i pradine poz…

Nesupykit kad taip issireiksiu, plius ir pati is pradziu kaip ir masciau apie ta apgrezima nes juk ir gyd priziuri o ir gimdymas skaudus reikalas todel gi sakiau istversiu. Bet pasiskaicius tokias patirtis, tikrai nesinori sukt to vaikucio. Na taip. Gal apsuks ne taip skausmingai ir gal apsuks ir liks galvyte zemyn , bet va tas "jeigu"... nugalejo ir nebenoriu nei mastyt apie ta apgrezima. Cp svelniau ir priimtiniau skamba. Nors ir to nenoriu 😁

2. Dia15

Ignas 6 d.
    V 9 m. 1 mėn.
    N 11 m. 6 mėn.

Zivilliuke parašė:
    Na man tai beprotiškai skaudėjo. Klykiau. Ir neleidau tęsti. Kentejau kiek galejau. As nesitikejau to skausmo. Sake nemalonu bus.

O kiek savaitėliu jums buvo kai bande apversti ? Nes as kaip ir galvojau bandyti leisti spversti jei pats to nepadarys ...bet va nebezinau kas geriau

3. User has not uploaded an avatar
    2018.06.18 21:23 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.18 21:23 (prieš 1 mėn.)

Beje siek tiek pakeiciant apie vaikuciu sedejima, skersavima ir cp tema... ka mastot apie "kisene" , "vokeli" ar kaip kitaip issireikst. Tos kurios Lietuvoje?
    As kadangi neturejus operaciju ir nesusidurus dar gyvenime su tuo kisimu apie tai iki siandien nemasciau. Bet netycia su mama kalbant kaip jai sekesi mane gimdyti, uzsimine kad tais laikais populiaru buvo doleriais duot ir man tik tada dasuto kad egzistuoja sitas reikalas isvis. Pati esu galima sakyt pries tuos davimus. Bet buna kiti sako kad kai reik vis tiek visi duoda. As nei nezinociau nei kiek nei kam nei kada...
    Kokios jusu nuomones/planai/patirtys?

4. User has not uploaded an avatar
    2018.06.18 22:15 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.18 22:15 (prieš 1 mėn.)

Del netinkamos leliuku padeties, tai mano 2 pazistamos praeita savaite turėjo eiti apversti leliuku, bet viena pries tai pabande akupunktura ir suveike - leliukas jau pasiruoses zemyn galva, o kita ejo verstis, bet mergyte turi kitokiu minciu ir liko sedeti pilvely.. kam aktualu ir negasdina akupunktura, gal verta pabandyti?

5. Liepa321
    2018.06.18 22:29 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.18 22:29 (prieš 1 mėn.)

Aiste13 parašė:
    Beje siek tiek pakeiciant apie vaikuciu sedejima, skersavima ir cp tema... ka mastot apie "kisene" , "vokeli" ar kaip kitaip issireikst. Tos kurios Lietuvoje?

Nesukit galvos ir toliau. Pagimdysit puikiai be jokiu vokeliu - nenusiteikit.

1
  6. Pumpurė
    2018.06.18 22:37 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.18 22:37 (prieš 1 mėn.)

Soniaa parašė:
    Prišnekėjot apie tuos pinigus, pasijutau tokia nevykėlė, kad tokį skūpą vyrą turiu. Užbambėjau, išsiliejau ir vėl susipykom.🤨

As labai panasiai jauciuosi.. Ir tave puikiai auprantu.. Nuo namu 200metru jeigu nueinu su vaiku. realiai parkeli ir viskas.. O dabar isvis esu pataloginiam.. Vaikas taaaip skaudziai musasi kad kiekvienu kartu i pusle ir rodos apsisiosiu.. Greiciau dabar jau greiciau laukiu.. Nors ir neterminas.. Laikykimes!

2
  7. Zivilliuke
    2018.06.19 01:40 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.19 01:40 (prieš 1 mėn.)

Aiste13 parašė:
    Nesupykit kad taip issireiksiu, plius ir pati is pradziu kaip ir masciau apie ta apgrezima nes juk ir gyd priziuri o ir gimdymas skaudus reikalas todel gi sakiau is…

Na zinot as to cp taip paniškai bijojau kad naktim košmarus sapnavau . As tais laikais forumų neskaiciau uztai ir pasiryžau apsukimui. Daktarai labai gražiai ta procedūra nupasakoja. Bet šiaip po to esu skaičius kad labai daug moterų apvercia lengvai ir sėkmingai.

8. Zivilliuke
    2018.06.19 01:45 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.19 01:45 (prieš 1 mėn.)

Dia15 parašė:
    O kiek savaitėliu jums buvo kai bande apversti ? Nes as kaip ir galvojau bandyti leisti spversti jei pats to nepadarys ...bet va nebezinau kas geriau

Buvo lygiai 37 savaites. Jūsų atveju jau trečias vaikutis . Man kadangi pirmas buvo tai aš labai pergyvenau kad ateiti nebegalėsiu daugiau gimdyt ir man automatiškai cp darys. Bet va si pati bandysiu. Nors kazkaip galvoju kad vistiek pasibaigs cp.

9. karole123456
    2018.06.19 02:05 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.19 02:05 (prieš 1 mėn.)

Aiste13 parašė:

Net neturiu tokios minties kazkam kazka duoti, tai butu cp ar naturalus gimdymas, bet kokiu atveju cia yra ju darbas, jie uz tai gauna alga, o vaikeli bet kokiu atveju jie priimti privalo ar tu duotum 300euru ar tu neduotum visiskai. Kaip vienas sirdies chirurgas pasakes yra operuojant mano teti, mes dirbam, gaunam alga, ka prapjovem ta uzsiusim, o ar bus įdėta i kisene nuo to siuvimas nesiskirs. Aisku nekalbant apie tarimasi, cia visai kas kita, bet vaziuojant tada kaip viskas prasideda tikrai ne. Uz tuos pinigelius geriau leliukui pampiu kalna nupirkti

3
  10. vofo
    2018.06.19 03:28 (prieš 1 mėn.)
    2018.06.19 03:28 (prieš 1 mėn.)

Liepa321 parašė:
    Klausimu kvailu nebuna, bet kodel su rasyba taip prastai?

Vajei koks netaktiskas klausimas :)))

11

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.