2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.06.29)

1. 2018.06.21 16:31 (prieš 5 mėn.)

Dia15 parašė:
    Vienas pagrindinis patarimas nenusitraukineti pienuko ir netikrinti kiek jo turite, nej jus pati tiek neistrauksite kiek kudikis

Man buvo taip kad daug pieno buvo labai. Ir valgė vos ne kas pusvalandį, o priaugo pora šimtų gramu per menesi. Issigandau bet vaiku gydytoja nuramino ir neliepe damaitint. Ir jau antrą mėnesį priaugom visa kilograma. O va mano kiek draugių buvo kad irgi koki puse kg priaugo ir jau liepe butinai damaitint. Taip ir baigėsi greit tas maitinimas.

2
  2. Darja 5 mėn.
    Nika 14 m. 3 mėn.

2018.06.21 17:33 (prieš 5 mėn.)

Dia15 parašė:
    Vienas pagrindinis patarimas nenusitraukineti pienuko ir netikrinti kiek jo turite, nej jus pati tiek neistrauksite kiek kudikis

O jei yra butina nusitraukti, kai reikia palikti vaika keliom valandom? Juk neliks vaikas nevalges ☺

3. Dar mažesnis 5 mėn. 1 d.
    Mažiukas 5 m. 2 mėn.

2018.06.21 17:44 (prieš 5 mėn.)

OlgaLook parašė:
    O jei yra butina nusitraukti, kai reikia palikti vaika keliom valandom? Juk neliks vaikas nevalges ☺

Man atrodo kad galetum pieno nusitraukti reikia nuolat tai daryti..atsimenu kai užkilo temp ir gydytoja liepe nusitraukti..pientraukis ištrauke gal...du lašus..o vargau gerą 30 min. Kol aš vonioje dirbau..vyras nuramino mažiuką atnešė, vaikinas ramiai paėme krutį ir ištraukė visą tą sąstovį 😊 plius maniškis visiškai negėrė iš buteliuko..visiškai nepripažino nieko tik krūtis 😊

1
  4. V 9 m. 5 mėn.
    N 11 m. 10 mėn.

2018.06.21 17:45 (prieš 5 mėn.)

OlgaLook parašė:

Nu zinoma reikalui esant tai taip
    As tik norejau pabrezti kad netikrinti kiek pienuko turit ir kiek vaikutis turetu suvalgyt...va cia tai nesamone neprivalgys pakankamai , dazniau kelsis ir paprasys vel..o tada pienukas gaminasi pagal kudikelio poreikius

5
  5. 1 m. 2 mėn.

2018.06.21 18:14 (prieš 5 mėn.)

Zivilliuke parašė:
    Man ir tai viskas labai aktualu. Nes mano pirmas cp. O dabar prognozuoja dideli vaika. Nes dabar 34sav o jau 3kg. O koki jums svori pranašavo? Ar atitiko?

Man 34 savaiciu rode svori 3600 g. Po to, kai nuejau vizitui 38 savaiciu, rode 4500g. Dar tikrino 2 gydytojai, jie patvirtino, kad yra apie 4 kg, taciau, pasak ju, gali buti paklaida net iki 1 kg. Man ta paklaida buvo i didesne puse rezultate, as patenkinta ju sprendimu, nors labai labai norejau naturalaus gimdymo.

2
  6. Darja 5 mėn.
    Nika 14 m. 3 mėn.

2018.06.21 18:35 (prieš 5 mėn.)

Dia15 parašė:
    Nu zinoma reikalui esant tai taip
    As tik norejau pabrezti kad netikrinti kiek pienuko turit ir kiek vaikutis turetu …

Ne ne, tikrai nesiruosiu tikrint, tiesiog zinau kad tikrai bus dienu kai reikes palikti vaikeli, ir tam kad nepradet maitint misinuku geriau kelis kartus nusitraukinesiu, as taip pat dariau su savo pirmaja dukra, nusitraukinedavau kad uztektu 3-4 maitinimams, nes tuo metu mokiausi 🙄 na bet pienas baigesi po 2 menesiu..

7. 2018.06.21 18:43 (prieš 5 mėn.)

mattina all alba parašė:
    Aš tiek savo mamai jau prieš kurį laiką pasakiau, tiek laimei pati anyta prieš kelias dienas paklausė, tai galėjau pasakyt,kad aš ligoninėj nenoriu,kad atvažiuotų. …

Visiskai sutinku! Ta pati isdestysim su vyru ir jo mamai, nes kitaip neimanoma.... Susigalvojo, kad ji su manimi gimdys, o ne vyras. Ji vaika ziures,o ne mano mama atvaziuos padeti (wtf?atsiprasau!?) Laimei maniskis ja suvaldo, nes kai as ka paaiskinu kaip bus ir noriu, kad butu, jam vistiek skambina ir desto savo... Jis saunuolis, neleidzia kistis ir uz mus spresti

3
  8. 2018.06.21 18:58 (prieš 5 mėn.)

Gileda parašė:
    O tai juk jam niekas nerodys kraujo,beto jo ten tiek nebuna kaip visi kalba. Jeigu nenores gali gi nevaikscioti po visa palata ir aplink lova,stovi prie galvos ir v…

O kur jus gimdet, kad vyra per cp ileido?

9. 2018.06.21 18:59 (prieš 5 mėn.)

zydrune_ parašė:
    Visiskai sutinku! Ta pati isdestysim su vyru ir jo mamai, nes kitaip neimanoma.... Susigalvojo, kad ji su manimi gimdys, o ne vyras. Ji vaika ziures,o ne mano mama …

Tai va laimei dar vyro palaikymas yra, nes kitaip būtų visai komplikuota😄

1
  10. Darja 5 mėn.
    Nika 14 m. 3 mėn.

2018.06.21 19:03 (prieš 5 mėn.)

zabukas parašė:
    Pirmas savaites duoti žįsti kiek norės. Gali būti ir 3 val. kas pusvalandį. Pirmos savaitės praktiškai tik guli ir žindai Šita taktika pasiteisino 2 k., tikiuosi…

Vaje, o tai kada spet namus sutvarkyt, valgyt seimai paruost, isskalbt, islygint 😨

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.