2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.06.29)

1. Pauliukas :) 9 mėn. 4 sav.
    Adomukas :)* 2 m. 8 mėn.

2018.06.22 21:43 (prieš 11 mėn.)

Groovy parašė:
    35+4 +15 kg

Kokia graži suknytė

2. 2018.06.22 21:54 (prieš 11 mėn.)

Aciu ir dydis s, o ne xl :))

Eglučiuku parašė:
    Kokia graži suknytė

1
  3. 2018.06.22 22:51 (prieš 11 mėn.)

Ingrida1990 parašė:
    Na nezinau ir as kas cia kaltas... bet mano atveju, maistas turi nemazai itakos ypac nestumo pradzioj- kai norejosi keptu bulviu, bulviniu blynu, kugelio ir pan.…

Cia kiekvienos organizmas skirtingai reguoja ir mityba mazai ka gali nulemt.iki pirmo nestumo sveriau vos 47-49kg gimdyt vaziavai +30kg. Dabar laukiu antrojo gimdymo kai nestumas beveik identiskas buvo 49 dabar +21 o laiko dar turiu gera menesi.svarbiausia ne augantys kilogramai o kaip jautiesi nestumo metu,o jau po gimdymo geriausia dieta vaiko maitinimas.net nepastebejau kada nukrito visi tie kilogramai

5
  4. 2018.06.22 23:07 (prieš 11 mėn.)

Živilė_Ba parašė:
    Cia kiekvienos organizmas skirtingai reguoja ir mityba mazai ka gali nulemt.iki pirmo nestumo sveriau vos 47-49kg gimdyt vaziavai +30kg. Dabar laukiu antrojo gimdym…

As savo antraja dukra ismaitinau 10 men ir po gimdymo dar buvo like apie 12 kg.. va kai pastojau su siuo nestumu tai dar pradzioj 4 kg numeciau... nezinau, man jie tikrai lengvai nekrenta...
    As ir nesakau, kad tik mityba kalta, bet manau kai kurioms tai tikrai itakoja
    Butu gerai, jei butu taip paprasta buti lieknom, manau ne viena nenoretumem tu lasinuku- visur kur ir be ju apsieinama
    Bet pvz kai pradejom valgyt daugiau savo svieziu salotu, agurku, svogunu laisku, braskiu ir pan. pasijuto tas organizmo palengvejimas siek tiek

2
  5. 14 m. 8 mėn.

2018.06.22 23:20 (prieš 11 mėn.)

Aiste13 parašė:
    Jau buvo sneketa sita tema, bet neatsimenu ar butent apie toki varianta. Gal zinot, kuris kremukas naujagimiui butu kad ir drekintu ir riebintu oda?

As kolkas nusipirkau tik Bepanteno tepala, o maudynems Weleda. Jeigu tiks - valio, jei ne tai ieskosiu ko kito, labai nesinori iskart visko pripirkt ir paskui mest lauk.

2
  6. 2018.06.22 23:21 (prieš 11 mėn.)

O aš nors priaugau tik 5kg, bet savo kūno neatpažįstu... strijos plyšta visuose galuose.. ant pilvo jau netgi tokios skaudžios, matosi kraujosrūvos ir laaaaabai niežti.. gal žinote kokių stebuklingų kremų, kad bent šiek tiek palengvintų gyvenimą, nes dabar norisi pilvą nudraskyti... 😢😢😢😢

7. 2018.06.22 23:31 (prieš 11 mėn.)

Raganaa parašė:
    O kodel taip nenorite extra? Na juk vaiko gyvybei niekas negresia? Tai tas extra toks salyginis. Tiesiog prasidejus veiklai nuvyksite ir pirmumo teise isoperuos. Ne…

Kiek teko skaityt, net prasideje saremiai ir gimdos susitraukinejimai gali paskatinti gimdos rando is ankstesniu cp plysima ar irima. O tai yra pavojinga tiek vaikui, tiek mamai (del nukraujavimo rizikos). Apskritai, kiek teko susirinkt informacijos, tai jei laukia planinis cp, gydytojai jokiais budais nerekomenduoja sulaukti gimdymo veiklos, dabar nebepamenu tiksliai kodel, ar del leliaus isistatymo per zemai ar del kazko kitko

1
  8. Pauliukas :) 9 mėn. 4 sav.
    Adomukas :)* 2 m. 8 mėn.

2018.06.22 23:33 (prieš 11 mėn.)

Groovy parašė:
    Aciu ir dydis s, o ne xl :))

O jei ne paslaptis.. iš kur tas grožis? norėtųsi tokios ir po visko... atrodo tokia gaivi

Aš taip džiaugiuosi, kad sūnus sudaužė svarstykles, o aš kitų neišsirenku nežinai ir galva neskauda

9. 2018.06.22 23:45 (prieš 11 mėn.)

Lapkritina parašė:
    Labai idomu. O kodėl? Ką tai duoda? Aš žiūrinėjuosi dabar diržus po gimdymo..su pirmuoju nenaudojau o danar galvoju pabandyti. Tik va irgi tas dydis glumina..kaip i…

Pilvo raumenys greiciau atsistato i reikiama padeti, sutvirteja. Kaip ji aiskino, korsetas padeda 'parodyti' raumenims kaip jiems reikia teisingai sugulti.

10. 2018.06.22 23:50 (prieš 11 mėn.)

Baisiai bijau ir as tu striju, ryte ir vakare gausiai susitepu bio oil’u, tai kol kas nei viena neislindo, bet aisku dar liko tu savaiciu, o apetitas nemazeja ciurikai, kad i pabaiga neatsirastu

Soniaa parašė:
    O aš nors priaugau tik 5kg, bet savo kūno neatpažįstu... strijos plyšta visuose galuose.. ant pilvo jau netgi tokios skaudžios, matosi kraujosrūvos ir laaaaabai nie…

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.