2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 2018.07.21 21:10 (prieš 10 mėn.)

Lapkritina parašė:
    Aš keičiu kas 2-2,5 valandos. Naktimis jeigu pats nepabunda kas 3 val. nors pabunda jis paskutinėm naktim dažniau. Ant marškinėlių žindymo petnešėlės užsegu kaspinė…

As irgi keiciu kas 2-3val jei anksciau uzsimano duodu is tos pacios
    Siandien Ignuciui lygiai dvi savaiteles
    Nakty nubunda tik viena kart kartais net 5val ismiega turiu parsisiuntus i telefona maitinimo programele. Pasizymi is kurios maitini kruties ir kiek tiksliai laiko valgo

2
  2. 2018.07.21 21:11 (prieš 10 mėn.)

diabac parašė:
    Sveikinimai visoms.mamytems su leliukais, laimingos jus visos!!!
    O as vis dar.laukime, vyrui pirmadieni i darba...atostogos praejo laukime, nei pa…

Mane irgi jai erzina žiaaauriai, kai visi klausinėja.. Neduokdie neatsiliepsi.. Iškart pereima gandas, kad gal jau gimdau.. Nežinau, ar čia tik man atrodo, kad gimdymas yra mūsų su vyru reikalas ir nėr čia ko klausinėt kiekvieną dieną. Nenoriu giminių įžeisti, bet gražia forma jau ne vieniem sakiau, kad baigtų skambinėt, o leistų ramiai laukti savo kūdikio. Nesupranta vis tiek. Norisi pasiųst jau...

2
  3. Emilija 12 m.

2018.07.21 21:38 (prieš 10 mėn.)

odeisa parašė:
    Mes irgi g

Sveikinam. iš Kauno jūs?

4. Emilija 12 m.

2018.07.21 21:40 (prieš 10 mėn.)

karole123456 parašė:
    Pas mane lygiai toke pati situacija, vyrui atostogos baigesi,pirmadieni i darba,nepailsejo nes tikejosi kad va gal sendien gal sendien ir taip visa savaite... Sendi…

O jūs nepagimdėt? sakėt vietą užimti neįvyko nieko?

5. 2018.07.21 21:59 (prieš 10 mėn.)

liepos 19 d po planines operacijos turime 3560 ir 55 cm dukrytę; šiandien jau namuose, vaikštau lengvai jokio nuskausminimo nereikėjo po operacijos ar vaistų, dar keliom padėtim patempia pilvą, bet savijauta supoer nežinojau kad po op nieko neskauda ir taip bus lengva, ačiū operavusiajam, visi sakė tobulai susiųta, o dukrytė nesiskyrė nuo operacinės iki dabar nei akimirkai

3
  6. 2018.07.21 22:06 (prieš 10 mėn.)

Ramunele000 parašė:
    Mane irgi jai erzina žiaaauriai, kai visi klausinėja.. Neduokdie neatsiliepsi.. Iškart pereima gandas, kad gal jau gimdau.. Nežinau, ar čia tik man atrodo, kad gimd…

Mums lygiai taip pat buvo 🤦‍♀️ Tiek erzino,nors net terminas dar nebuvo suejes. Tai irgi bandziau graziai pasakyt,kad tikrai informuosim,jei kas jau ivyks 🙈 veliau teko ir biksi pikciau pakartos,kad nekelsii ragelio ,jei tiek klausines 🙊

7. 2018.07.21 22:09 (prieš 10 mėn.)

kikyte parašė:
    As irgi keiciu kas 2-3val jei anksciau uzsimano duodu is tos pacios
    Siandien Ignuciui lygiai dvi savaiteles

Kokia programele?

8. 2018.07.21 22:14 (prieš 10 mėn.)

imija parašė:
    liepos 19 d po planines operacijos turime 3560 ir 55 cm dukrytę; šiandien jau namuose, vaikštau lengvai jokio nuskausminimo nereikėjo po operacijos ar vaistų, dar k…

Sveikinimai 👶🍼💐 o zinot jums lb pasiseke kad organizmas taip gerai i cp reagavo. Nes as 2 sav normaliai issitiesti negalejau,lovoj net verstis buvo sunku,apie visa kita ne nekalbu... o va po naturalaus gimdymo ejau kaip tankas sekancia diena nieko neskaudejo

9. 2018.07.21 22:18 (prieš 10 mėn.)

Gileda parašė:
    Sveikinimai 👶🍼💐 o zinot jums lb pasiseke kad organizmas taip gerai i cp reagavo. Nes as 2 sav normaliai issitiesti negalejau,lovoj net verstis buvo sunku,apie visa …

man po cp sunku labai buvo pirma diena, po to vis geryn ir geryn

10. Ązuoliukas 10 mėn. 2 sav.
    Liepa 6 m.

2018.07.21 22:24 (prieš 10 mėn.)

Morkele parašė:
    Ir mums tas pats, buvom pas gyd, sake jei nerausta aplink ziedas ir nera blogo kvapo, tai nieko blogo tas kraujukas, gijimo procesas. Israse patept spiritu, kad uzd…

As ir issitraukiau spiritiniu seveteliu ir valau,kiekviena karta kaip keiciu papmpi tai it buna kraujukas apkepes ,valau suand visa diena nes vandeniu niekas nesidare

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.