2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 2018.07.21 22:42 (prieš 3 mėn.)

Sveikinimai visoms mamytems jau sulaukusioms savo stebukleliu!!!
    O man siandien prasidejo skausmai, vel bandem is pat ryto pradet diena aktyviai, pasivaiksciojom centre, papietavom, vakarop nulekem prie zaliu ezeru, ten saziningai iki "pompos" atsiplaukiojau ir va grizus jau sunku paeiti, maze spardosi ir smarkiai remiasi gavyte zemyn, toks astrus skausmas per kirksnis nueina, kad net saldu pasidaro ir nugaros apacia vis suduria, bet kiek suprantu cia dar ne saremiai, tai tikiuosi kazkas uzsikurs siandien ar ryt ir neteks pirmadieni skatintis..

3
  2. 2018.07.21 22:53 (prieš 3 mėn.)

Bahirri parašė:
    Sveikinimai visoms mamytems jau sulaukusioms savo stebukleliu!!!
    O man siandien prasidejo skausmai, vel bandem is pat ryto pradet diena aktyviai, …

Man panašiai kaip jums visi pojuciai tokie pat, bet čia dar ne sarėmiai tikrai🙁 sarėmius atskirsite nuo šių pamaudimų😊 o aš bandysiu tytoj važiuoti į santariškes, žiurėsim ką pasakis. O jums ginė liepė pirmadienį vykti į ligoninę?

3. 2018.07.21 23:01 (prieš 3 mėn.)

aurelcik89 parašė:
    Man panašiai kaip jums visi pojuciai tokie pat, bet čia dar ne sarėmiai tikrai🙁 sarėmius atskirsite nuo šių pamaudimų😊 o aš bandysiu tytoj važiuoti į santariškes, ž…

As irgi Santariskese gimdysiu. Aha, liepe pirmadieni jau vaziuot su tasem jei nieks neprasides ir skatintis. Mastau, jei tie pamaudimai nepraeis nuvaziuoti siandien i Santariskes, gal pasodintu ant kedes, pamaigytu kakleli?

4. 2018.07.21 23:12 (prieš 3 mėn.)

Bahirri parašė:
    As irgi Santariskese gimdysiu. Aha, liepe pirmadieni jau vaziuot su tasem jei nieks neprasides ir skatintis. Mastau, jei tie pamaudimai nepraeis nuvaziuoti siandien…

Na apžiūrėti jie privalo, tai nieko baisaus, kad ir nuvažiuosite. O tai gal susitiksime kažkur😂 nes vis nžn ką daryti ar ryt paskambinti į priimamaji paklausti ar atvažiuoti sekmadienį ar pirmadienį, ar važiuoti ryt nes taip ginė liepė. Dvejoju. Pasimetusi esu. Bet jau kažkaip nusiteikiau kad neprasidės gimdymas naturaliai...☹ nors irgi kaip jums ir nugarą maudžia ir galvyte jauciu apačioj.

5. 2018.07.21 23:34 (prieš 3 mėn.)

aurelcik89 parašė:
    Na apžiūrėti jie privalo, tai nieko baisaus, kad ir nuvažiuosite. O tai gal susitiksime kažkur😂 nes vis nžn ką daryti ar ryt paskambinti į priimamaji paklausti ar a…

O jus gine buvo ant kedes pasisodinus? as kazkaip manau tas gal padetu naturaliai veiklai prasidet, nes mane paskutini karta "is vidaus" apziurinejo pries menesi. Po to maniske isejo atostogu, o si pavaduojanti tik padare echo, kai jau buvo 2d po termino ir pasake, kad vandenys tvarkoj, placenta irgi, todel nesiot iki pirmadienio, jei neprasides veikla vaziuoti i Santariskes. Jusu vietoj vaziuociau ryt pasirodyt. Kada, beje, terminas numatytas buvo?

6. 1 m. 1 sav.

2018.07.22 00:06 (prieš 3 mėn.)

Prisistatom nesulaukėm termino. Tapom liepinukai. 2018.07.20d.Mergaitė 50cm ūgio. 3195g svoris. Kolkas sekasi draugauti. Gimdymas buvo ilgas, pusantros paros. Namie nubėgo vandenys su krauju. Todėl skatino. Veikla vyko labai lėtai, bet mums pavyko be jokių nuskausminimu pati netikiu kad iškentėjau personalas tobulas "krikscioniski gimdymo namai"

18
  7. 2018.07.22 00:17 (prieš 3 mėn.)

Kodi parašė:
    Prisistatom nesulaukėm termino. Tapom liepinukai. 2018.07.20d.Mergaitė 50cm ūgio. 3195g svoris. Kolkas sekasi draugauti. Gimdymas buvo ilgas, pusant…

Sveikinimai jums 👶💐🍼 ar bent pavyko sulaukti 38 sav nestumo,ar truputi anksciau paskubejo lelyte pasimatyti su teveliais?

8. 1 m. 1 sav.

2018.07.22 01:16 (prieš 3 mėn.)

Gileda parašė:
    Sveikinimai jums 👶💐🍼 ar bent pavyko sulaukti 38 sav nestumo,ar truputi anksciau paskubejo lelyte pasimatyti su teveliais?

Taip pilnos 38 savaites. Mums terminas buvo rugpjūčio 2d.

1
  9. 2018.07.22 01:22 (prieš 3 mėn.)

Liepos 21d mums gimė berniukas. 4.400kg ir 55cm

20
  10. 2018.07.22 03:02 (prieš 3 mėn.)

Evutele parašė:
    O jūs nepagimdėt? sakėt vietą užimti neįvyko nieko?

Tikejausi kad jau vaziuosiu nes skausmai buvo iki asaru skaudus... Beeet nurimo, ryte atsikelusi radau rudu gleiviu. Iki dabar ramu, duodas panele kaip reikent, nezinau kaip cia su manim bus.. Antradieni pas daktrare, jei niekas neivyks israsys siuntima i klinikas del skatinimo...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.