2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. Nika 14 m. 1 mėn.

2018.07.22 07:16 (prieš 2 mėn.)

Na mamytes, prasysiu jusu patarimo del vezimelio. Kadangi pirkau neapgalvotai ir nepamatavus lifto duru, netelpa mums jis, nors tu ka. Aisku alkunem pastumt galima ir ivaziuos, bet suuuunkiai. Jau nenoriu kankintis. Tai kas koki turi ir gali patarti? Kad butu vaziuokle minksta, nes ta kur turiu kiekviena duobe jaucia ir vaikas pabunda. Beje turim Tutis mimi. Na ir kaina ne kosmine kad butu, iki 300-350. Tikrai labai laukiu patarimu.

2. Herkus Jonas 6 sav. 4 d.
    14 m. 6 mėn.

2018.07.22 07:24 (prieš 2 mėn.)

Ajilem parašė:
    Kai ligoninej nera ka veikti 😁

L grazu!!! 😍

1
  3. William Benedict 6 m. 8 mėn.

2018.07.22 07:42 (prieš 2 mėn.)

Kas priesgimdyviniais skausmais , kas pogimdyviniais ...nors jau beveik mėnuo praėjo !!!! Galiu prisiekt , kas vakar truko siūlai man , net sutraškejo viskas , apie skausmą jau nekalbėsiu . Taip susirietus ir nuėjau miegot vaistų prigerus , ten jau net nežiūrėjau ... o blogai , nes naktį užsimaniau i wc - nebegalėjau kelnaičių nuimt , viskas ten ,, prikepė” guliu vonioj su triusikais blin , gal atlips savaime , bet nu negaliu , keiktis noriu tiesiog , toks šūdinais gijimas šįkart

4. V 9 m. 4 mėn.
    N 11 m. 8 mėn.

2018.07.22 07:53 (prieš 2 mėn.)

Kodi parašė:
    Prisistatom nesulaukėm termino. Tapom liepinukai. 2018.07.20d.Mergaitė 50cm ūgio. 3195g svoris. Kolkas sekasi draugauti. Gimdymas buvo ilgas, pusant…

Sveikinam

Juste03 parašė:
    Liepos 21d mums gimė berniukas. 4.400kg ir 55cm

Saldaus pienelio ir ramiu nakteliu

AgneHill parašė:
    Kas priesgimdyviniais skausmais , kas pogimdyviniais ...nors jau beveik mėnuo praėjo !!!! Galiu prisiekt , kas vakar truko siūlai man , net sutraškejo viskas , apie…

O Dievulėliau Agne laikykis, baisiau ir but negali...3vaikuciai namie o dar tokios problemos su skausmais o gal vertetu vrl nuvaziuot pasirodyt

5. 2018.07.22 07:55 (prieš 2 mėn.)

AgneHill parašė:
    Kas priesgimdyviniais skausmais , kas pogimdyviniais ...nors jau beveik mėnuo praėjo !!!! Galiu prisiekt , kas vakar truko siūlai man , net sutraškejo viskas , apie…

Oi kaip baisu.vaziuokit i ligonine,tegul tvarsto,ziuri..vargeli.sveikatos Jums

6. D 8 m. 3 mėn.
    R 10 m. 2 mėn.

2018.07.22 08:17 (prieš 2 mėn.)

AgneHill tikrai vaziuocuau i priimamaji ir sedeciau kol nesutvarkytu. Nesamone su puliuojancia zaizda, ir dar truko. Pasigausite koki kraujo uzkretima.. Nejuokinga cia.

7. 2018.07.22 08:20 (prieš 2 mėn.)

AgneHill parašė:

Butinai vaziuokite i ligonine,kazkaip jau cia visai nebejuokinga,dar uzdegimai ar kokios infekcijos prasides... tik idomu ar cia taip naturaliai jums viskas negyja ir visokios bedos ar jus ne trupucio nesisaugojate saves?

2
  8. 2018.07.22 09:02 (prieš 2 mėn.)

aurelcik89 parašė:
    Man terminas buvo 15 d. Tikrino mane pries tris savaites ant kedes. Na bandysiu vaziuoti siandien. Paziuresim ka pasakis. Naktis buvo bemiege😢

Mano terminas 16d buvo, kaip panasiai viskas. Viskas bus gerai ! Laikysiu ciurikus ir lauksiu ziniu! Mum vakar viskas ejo ir praejo, tai vaziuosim jau ryt su tasem.

9. 2018.07.22 10:36 (prieš 2 mėn.)

Mamytes, kaip reikalai su tustinimusi leliuku? mes valgom misinuka ir kiek yra tiek mp. Bet kelia nerima tustinimasis. Tustinosi vakar ryte tik. Kas nors susiduret?

10. 2018.07.22 10:49 (prieš 2 mėn.)

Sveikos. Ar buvote kartu su savim į GN pasiėmusios pientraukį? Ar prireikė?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.