2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 2 m. 8 mėn.

2018.07.22 13:52 (prieš 11 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Noriu dar paklausti del mazyliu miego. Nuo pat gimimo paguldziau salia saves ir jau va 11 dienu taip salia ir miega. Kai tik paguldau i lovyte greit prabunda ir rei…

Nuo vaiko priklauso... Galėjo jau ir priprasti.
    Mano jau priprato užmigti tik ant rankų. Bet paguldžius į lovytę, miega be problemų.

1
  2. 2018.07.22 14:14 (prieš 11 mėn.)

simcia parašė:
    Mamytes, kaip reikalai su tustinimusi leliuku? mes valgom misinuka ir kiek yra tiek mp. Bet kelia nerima tustinimasis. Tustinosi vakar ryte tik. Kas nors susiduret?

Mano kelias dienas jau nedare..

3. 2018.07.22 14:38 (prieš 11 mėn.)

simcia parašė:
    Mamytes, kaip reikalai su tustinimusi leliuku? mes valgom misinuka ir kiek yra tiek mp. Bet kelia nerima tustinimasis. Tustinosi vakar ryte tik. Kas nors susiduret?

Man gydytoją ir akušerė buvo sakiusios kad kūdikių, gaunančių tik MP tuštinimasis normalus ir kartą per penkias dienas, ir kasdien penkis kartus. Nes gauna tik MP. O jei duodat misinuko, manau galima ir pasikonsultuoti su gydytoja, maža ką. Stebėkit kaip vaikas jaučiasi, ar sunku padaryti jam, gal riečiasi, skauda ką

4. 2018.07.22 15:24 (prieš 11 mėn.)

Mamytes kurios buvot kirptos ir siutos kaip tvarkotes su skausm ? Gal zinot geru profilaktikos priemoniu kaip sumazinti skausma? Nebegaliu kaip viska atrodo tempia plesia y wc nueit isviso baisu. Isleidziant pasake tik tiekkad galiu sedet tik ant kairio sono bet ir tai jei tik labai reikia. O visa kita yra gulejimas ir vaiksciojimas.

5. D 8 m. 11 mėn.
    R 10 m. 10 mėn.

2018.07.22 15:30 (prieš 11 mėn.)

Katiu parašė:
    Sveikos. Ar buvote kartu su savim į GN pasiėmusios pientraukį? Ar prireikė?

Kadangi po dvieju paru paleidzia, o tik tada normaliai pienas pradeda gamintis, tai neprireike. Ir siaip dar niekad neprireike ir namie. Gal ir nereikes visai.

2
  6. 2018.07.22 15:32 (prieš 11 mėn.)

sartu13 parašė:
    Mamytes kurios buvot kirptos ir siutos kaip tvarkotes su skausm ? Gal zinot geru profilaktikos priemoniu kaip sumazinti skausma? Nebegaliu kaip viska atrodo tempia …

Padejo clogin putos

7. 2018.07.22 15:34 (prieš 11 mėn.)

Katiu parašė:
    Sveikos. Ar buvote kartu su savim į GN pasiėmusios pientraukį? Ar prireikė?

Aš nebuvau pasiėmusi, bet kai nukramtė spenelius, vyras atvežė, tai man buvo išsigelbėjimas, kad galėčiau maitinti pati.

1
  8. 2018.07.22 15:37 (prieš 11 mėn.)

sartu13 parašė:
    Mamytes kurios buvot kirptos ir siutos kaip tvarkotes su skausm ? Gal zinot geru profilaktikos priemoniu kaip sumazinti skausma? Nebegaliu kaip viska atrodo tempia …

Aš taip pat clogin putas ryte vakare naudoju, kaip mano daktarė patarė. Apsiprausimas po kiekvieno wc, kuo daugiau oro vonių, yra dar žinau žvakutės nuo skausmo diclofenac berods, skaičius, kad padeda. O visa kita tik laikas gydo.

9. 2018.07.22 15:38 (prieš 11 mėn.)

sartu13 parašė:

Man davė diklofenako žvakutes ir paracetamolio ligoninėje, tai žvakutės suveikė ir kaip laisvinamieji. Tablečių net neprireikė. Klausiau ar esant poreikiui diklofenaką galiu vartoti, sakė nepiknaudžiaujant iki 2 per parą galima. Ir prausiausi su clogin putomis praktiškai po kiekvieno apsilankymo tualete. Sugijo gražiai, po 5 dienų pradėjo kristi siūlai, po 10 dienų jau sėdausi švelniai.

1
  10. 2018.07.22 15:40 (prieš 11 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Na mamytes, prasysiu jusu patarimo del vezimelio. Kadangi pirkau neapgalvotai ir nepamatavus lifto duru, netelpa mums jis, nors tu ka. Aisku alkunem pastumt galima …

Kaip dėl tilpimo nežinau, pas mus lifto nėra, bet kaimynė turi tuttis tai mano žymiai mažesnis. Turime mamas&papas solo mtx 2 2017 m. Labai smagus važiuoti bent jau man, nes su pirma turėjau tuttis tai daugiau nebenoriu

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.