2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 2018.07.22 18:15 (prieš 7 mėn.)

AgneKu parašė:
    Jus kur cia buvote, nes bijau, kad ir man siandien teks apsilnkyti, nes jauciuosi laaaabai idomiai?

Aš buvau santariškėse😊

2. 2018.07.22 18:16 (prieš 7 mėn.)

Irina_L parašė:
    Mano irgi nieko net neziurejo, taip keista... ateijau pas ginekologe kai buvo terminas, tai nieko nepatikrino, tik pasake “leidziu iki pirmadienio pavaiksciot” ma…

Mano vyras liūtas tai džiaugiasi kad sūnelis irgi bus liūtukas😊

1
  3. 2018.07.22 18:18 (prieš 7 mėn.)

Dia15 parašė:
    Sveikinimai naujai gimusiems

oj tas pilvukas... mes be lašiukų niekaip. vartojam sab simplex liepė duoti prieš kiekvieną maitinimą bet beveik visąlaik duodam tik reikalui esant ☺

4. 2018.07.22 18:21 (prieš 7 mėn.)

aurelcik89 parašė:
    Aš buvau santariškėse😊

Aiskutis, na manau VGN irgi ne pyragai su nestukem. Siandien toks sutapimas, pietavom Trakuose, aplinkiniai staliukai po nestuke turejo, vaziavom apsipirkti- aplinkui nestukes gal zenklas, kad pagaliau maziukas lagaminus susikrove

1
  5. Aleksandr 7 m. 4 mėn.

2018.07.22 18:22 (prieš 7 mėn.)

aurelcik89 parašė:

Linkiu lengvo ir greito gimdymo😉

6. 2018.07.22 18:23 (prieš 7 mėn.)

aurelcik89 parašė:

Maniskis irgi liutas tai as sakiau nenoriu su dviem liutais gyvent bet mano norai niekam neidomus matau 😂 brt uztat visai smagu bus suns metais kaip mamyte ir zodiakas liutas kaip tevelis 😊

1
  7. 2018.07.22 18:40 (prieš 7 mėn.)

Dia15 parašė:
    Kazkuri ismamyciu vakar rase kad plovimas vandeniu bambytei nepadeda nukrist.. ir as lygiai taip pat vakar pagalvojau nes tiek tvirtai laikesi o va siandien …

Po maudyniu reikia nusausinti gerai su vatyte. Turi buti ir svaru ir sausa

8. 2018.07.22 19:44 (prieš 7 mėn.)

Irina_L parašė:
    Linkiu lengvo ir greito gimdymo😉

Ačiū labai😘

9. 2018.07.22 19:50 (prieš 7 mėn.)

sartu13 parašė:
    Mamytes kurios buvot kirptos ir siutos kaip tvarkotes su skausm ? Gal zinot geru profilaktikos priemoniu kaip sumazinti skausma? Nebegaliu kaip viska atrodo tempia …

Diclofenac zvakutes laaabai padeda! Israse pries isleidziant mus namuko ;)

10. 2018.07.22 20:15 (prieš 7 mėn.)

simcia parašė:
    Mamytes, kaip reikalai su tustinimusi leliuku? mes valgom misinuka ir kiek yra tiek mp. Bet kelia nerima tustinimasis. Tustinosi vakar ryte tik. Kas nors susiduret?

Na musiske mp valgo,bet irgi buvo 3 paras nesitustinus. Tai buvo neramu,bet sake ,kad normalu. Pabandykit pilvuka pamasazuot, su kojytem pirmyn atgal paspaudinet svelniai. O pirscioja leliukas? Nzn ar sutapimas ar ne,bet butent ta 4 diena mums matavo temperatura uzpakaliuke,tai buvau skaicius,kad tai suzadina leliuku uzpakaliuko raumenukus Issitustinti,nes jie visko dar mokosi.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.