2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 2018.07.22 20:18 (prieš 4 mėn.)

Mamos, gal kuriai leliukas vis nori sukt galvyte i viena puse? Vis bandom per kiekviena miegeli kaitaliot galvytes padeti,bet ji vis vien pasisuka,kaip jai patogiau.
    Ir kaip priziurit nukritusia bambyte? Galima maudyti? Sian nukrito,tai tik su virintu vandenu apvaliau,nusausinau. Ir kiek laiko jinai gyja?

2. 2018.07.22 20:29 (prieš 4 mėn.)

Airina. parašė:
    Mamos, gal kuriai leliukas vis nori sukt galvyte i viena puse? Vis bandom per kiekviena miegeli kaitaliot galvytes padeti,bet ji vis vien pasisuka,kaip jai patogiau…

Dėl nukritusios bambos- kaip tik šiandien nukrito ir maudėm vaikelį, kadangi nekraujavo ir gražiai atrodė, tai po maudynių nusausinau ir pravaliau dar spiritu (nes aš ją valau su spiritu, ne su virintu vandeniu) ir viskas

3. 2018.07.22 20:34 (prieš 4 mėn.)

Airina. parašė:
    Mamos, gal kuriai leliukas vis nori sukt galvyte i viena puse? Vis bandom per kiekviena miegeli kaitaliot galvytes padeti,bet ji vis vien pasisuka,kaip jai patogiau…

Valot taip kaip valę, kol visiškai sugyja. Šiandieną nemaudykite. Tai gerai, kaitaliokit. Gal reaguoja y kazką taip, garsą ar šviesą

4. 2018.07.22 20:36 (prieš 4 mėn.)

sartu13 parašė:
    Mamytes kurios buvot kirptos ir siutos kaip tvarkotes su skausm ? Gal zinot geru profilaktikos priemoniu kaip sumazinti skausma? Nebegaliu kaip viska atrodo tempia …

Is senu laiku cia patardavo darytis tarpvietej kalio permanganato voneles. Nu i vandeni isipalte tu milteliu ir patupit tam vandeni. Sako lb gerai. Paspartina gyjima.

2
  5. Pauliukas :) 4 mėn.
    Adomukas :)* 2 m. 2 mėn.

2018.07.22 20:57 (prieš 4 mėn.)

Kiek daug gražių leliukų gimė! sveikinimai visiems

O besilukštenančioms -lengvai, greit ir neskausmingai

2
  6. 2018.07.22 21:13 (prieš 4 mėn.)

pupkius parašė:
    Sveikos,sakykit ar galima vaika pas savo vaiku gydytoja registruoti per sergu.lt sistema? Ir ta tureciau daryti savo ar vaiko vardu,nes ten tel nr reikia,gal kuriai…

Galite, tik komentare parasykite, kad vaika. Gimimo metai. Ir pvz del ko einat.

7. 2018.07.22 21:19 (prieš 4 mėn.)

aurelcik89 parašė:
    Aš buvau santariškėse😊

o jus vaziavot su kazkokia veikla?
    nes as noriu ryt irgi nuvaziuot ryte, nes ir mano kaklas minkstas ir atsiveres 4cm buvo penktadieni, o gimdyt noriu Santarose, tai galvoju ar priims tiesiog pasitikrinimuo ar jau reiktu gultis ar dar ne, nes membranu atskyrimas jau padarytas man bet vistiek nieka nevyksta..

8. 2018.07.22 21:57 (prieš 4 mėn.)

SaVil parašė:
    o jus vaziavot su kazkokia veikla?
    nes as noriu ryt irgi nuvaziuot ryte, nes ir mano kaklas minkstas ir atsiveres 4cm…

Aš važiavau nes suėjo 41 savaitė, todėl turėjo priimti skatinimui😊 nes jau terminas suejo

9. 2018.07.22 22:06 (prieš 4 mėn.)

aurelcik89 parašė:
    Aš važiavau nes suėjo 41 savaitė, todėl turėjo priimti skatinimui😊 nes jau terminas suejo

hmm, na reiks bandyt vaziuot vistiek, nors man ner dar 41sav

10. 2018.07.22 22:34 (prieš 4 mėn.)

Airina. parašė:
    Na musiske mp valgo,bet irgi buvo 3 paras nesitustinus. Tai buvo neramu,bet sake ,kad normalu. Pabandykit pilvuka pamasazuot, su kojytem pirmyn atgal paspaudinet sv…

Bandau ir masazuot ir vysniu kauliuku pagalvele dedu ir kojytes kilnojam, gaila vaiko pilvuka skauda. Jo porsciot tai pirscioja. net nzn ka daryt jau

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.