2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 8 m. 8 mėn.

2018.07.22 22:38 (prieš 7 mėn.)

Tarena parašė:
    Is senu laiku cia patardavo darytis tarpvietej kalio permanganato voneles. Nu i vandeni isipalte tu milteliu ir patupit tam vandeni. Sako lb gerai. Paspartina gyjim…

Girdėjusi ir aš, bet išleidžiant namo mano daktarė pasakė griežtai nesimaudyti vonioje, tik duše, tai galvoju kaip tos voneles, kažin gerai jose sėdėti

2. 2018.07.22 22:47 (prieš 7 mėn.)

sartu13 parašė:
    Mamytes kurios buvot kirptos ir siutos kaip tvarkotes su skausm ? Gal zinot geru profilaktikos priemoniu kaip sumazinti skausma? Nebegaliu kaip viska atrodo tempia …

Man jau tuoj 3sav. Labai plyšau, labai siuvo. Geriausia pagalba - ledas. Paketą pripildau vandeniu, dedu į kamerą ir kai tik turiu laiko, atsigulu ir užsidedu ant tarpvietės... kaifas!!! 🙈

6
  3. 2018.07.22 23:42 (prieš 7 mėn.)

Kamiluk parašė:
    Girdėjusi ir aš, bet išleidžiant namo mano daktarė pasakė griežtai nesimaudyti vonioje, tik duše, tai galvoju kaip tos voneles, kažin gerai jose sėdėti :hmmm:…

As pasededavau neilgai.padejo ir nuo hemorojaus,ir sugijo greit.nereikia ten ilgai sedinet

4. 2018.07.23 00:38 (prieš 7 mėn.)

Sveikinimai abejoms siandienos mamytems as jau liutuka turesiu, kuris ir tai uzsispyres.. tie paruosiamieji ir pykinimai kankina jau savaite, nebekreipiu demesio, bet ir skauda man visur kaip.. as gal busiu viena paskutiniu..

1
  5. 2018.07.23 06:54 (prieš 7 mėn.)

Sveikinimai sulaukus leliukų
    Kaip kovojat su koju tinimu? Visa laik buvo patine, bet siomis dienomis ziauriai, netelpu i jokias savo basutes. Ir svarbiausia rytais kojos vistiek kaip bulkos ir negana to, bite ikando i viena peda, kai basa vaiksciojau po kiema.

6. 2018.07.23 07:35 (prieš 7 mėn.)

Kamiluk parašė:
    Girdėjusi ir aš, bet išleidžiant namo mano daktarė pasakė griežtai nesimaudyti vonioje, tik duše, tai galvoju kaip tos voneles, kažin gerai jose sėdėti :hmmm:…

Na nezinau, bandyt tuo tirpalu siaip apsipraust nebent. As asmeniskai nebandzius, bet is bandziusiuju girdejau, kad paspartina gyjima.

7. 2018.07.23 08:25 (prieš 7 mėn.)

Ramitita parašė:
    Kaip kovojat su koju tinimu? Visa laik buvo patine, bet siomis dienomis ziauriai, …

Gerti daug daug skysciu, stengtis suvartoti kuo maziau druskos valgant, daugiau vaikscioti, maziau stoviniuoti vietoje ir kai tik yra proga laikyti kojas pakelus. Nors man jau nebepadeda niekas, tinsta nuo pat ryto nors tu ka..

8. 2018.07.23 08:40 (prieš 7 mėn.)

Mano azuoliuko vis dar randu bambyte kraujuku aplipusia,valau spirito servetelem,jau darosi neramu,po daktarus dar tampyt nesinori

9. Ugnė 6 m. 11 mėn.

2018.07.23 09:00 (prieš 7 mėn.)

Ramitita parašė:
    Kaip kovojat su koju tinimu? Visa laik buvo patine, bet siomis dienomis ziauriai, …

Man savaitgalį ilgai pabuvus ant kojų, taip ištino, kad iki šiandien laikos. Krapų sėklų arbata man kažkiek padeda, nes plečia kraujagysles ir mažėja tinimas, tai šiandien gersiu ir gulėsiu.

10. 2018.07.23 09:07 (prieš 7 mėn.)

Labas rytas, na ka dar puskuoju, nesiruosia mano mergyte i pasauli ateiti, vyras i darba jau isejo, kariauju su suniu sendien reikia nuvesti slapimo tyrima, o taip tikejausi kad jau nebereikes... rytoi pas daktare, duos siuntima i klinikas. Tai idomu galima i klinikas apziurai vaziuoti ir vakare? Ta prasme as pas daktare 16h eisiu ir gausiu siuntima, tai galiu iskart varyt i klinikas apziurai ar turesiu laukt kitos dienos?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.