2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 2018.08.01 15:53 (prieš 3 mėn.)

simute777 parašė:
    O kodel tada maitint?

Idomus klausimas. Man asmeniskai daug priezasciu lemia 1. artumas su vaiku visai kitas 2. MP. nepermaitinsi 3. Patogu nei kokiu buteliuku plaut nei misinius daryt, nei kur keliaujant save apsikraut 4. Ir finansiniu atzvylgiu apsimoka 5. Nakti patogu.
    Cia begales priezasciu kiekvienai mamai manau skirtingai. Bet man tai malonu, kad galiu savo vaika pati maitinti. Bet yra tokiu mamu kurioms kancia, tai gal tada geriau ir nereikia. Nes jie mazi, bet supranta ir jaucia labai daug.

15
  2. 2018.08.01 16:00 (prieš 3 mėn.)

gabukas69 parašė:
    Idomus klausimas. Man asmeniskai daug priezasciu lemia 1. artumas su vaiku visai kitas 2. MP. nepermaitinsi 3. Patogu nei kokiu buteliuku plaut nei misinius daryt,…

Man esminis dalykas vaiko sveikata, o visos kitos jusu isvardintos priezastys-juokai pagal tai. Del artumo taip pat

4
  3. 2018.08.01 16:05 (prieš 3 mėn.)

simute777 parašė:
    Man esminis dalykas vaiko sveikata, o visos kitos jusu isvardintos priezastys-juokai pagal tai. Del artumo taip pat

Na tai is tos puses motinos pienas sumazina rizikas susirgti daugeliu ligu, taip pat is patirties ir stebimos palinkos vaikai turi maziau alergiju, taip pat greiciau pasveiksta sergant. Ir mp yra subalansuotas butent pagal kudikio poreiki.

Bet zinoma kiekvienas turi savo nuomone ir renkasi patys. As pvz. tikiu, kad vaikui naudingiau mp, nei misinukai. O Jusu poziuris tada man keistas, nes skiepu atsisakot, bet misinuko ne, kur Jus tikrai nezinot nei ko ten prideta nei kaip gaminama. Ir 100% negalint garantuot, kad ten viskas taip gerai.

13
  4. 2018.08.01 16:07 (prieš 3 mėn.)

gabukas69 parašė:
    Na tai is tos puses motinos pienas sumazina rizikas susirgti daugeliu ligu, taip pat is patirties ir stebimos palinkos vaikai turi maziau alergiju, taip pat greicia…

Va čia taikliai parašėte. Kažką žino, bet gaunas kad nieko nežino, jai tokie dalykai juokingi

8
  5. 2018.08.01 16:13 (prieš 3 mėn.)

gabukas69 parašė:
    Na tai is tos puses motinos pienas sumazina rizikas susirgti daugeliu ligu, taip pat is patirties ir stebimos palinkos vaikai turi maziau alergiju, taip pat greicia…

Na jei skiepus su misinukais lyginat, tada I diskusija tolimesne nebesivelsiu;)
    Ps: maitinu savo pienu

3
  6. 2018.08.01 16:32 (prieš 3 mėn.)

Kas apie skiepus klausė, tai neskiepyjom ir neskiepysim. O privalomų skiepų Lietuvoje nėra, neklaidinkit dėl vitamino D dar neskubam, geriausia būtų tyrimą pasidaryti ar trūksta jo ar ne, tik nežinau ar tokiem mažiukam kas nors daro. Vitamino D perteklius ne mažiau kenksmingas nei trūkumas. Aliejinio pagrindo kaupiasi kepenyse, mačiau yra Vitashine ne aliejinis, tai manau tą naudosim

3
  7. Dar mažesnis 4 mėn. 1 sav.
    Mažiukas 5 m. 1 mėn.

2018.08.01 16:34 (prieš 3 mėn.)

simute777 parašė:
    O kodel tada maitint?

Nes mano pienas mano sunui yra pats geriausias naturaliausias ir butent jam subalansuotas maistas. MP lengvai isisavinamas, juo vaikas nepersivalgo. Tai yra maistas smegenims, o ne chemija - svoriui auginti. Apsauga nuo alergijų ar ligų, kompilkacijų.
    Polinkio i nutukimą nebuvimas
    Artumas su vaiku.
    Nauda mano sveikatai.

Mano pirmagimis neturi alegijų, serga tik lengvu peršalimu. Gal tai ne MP pagalba, o gal jo..

Aš nesmerkiu ir man tikrai vienodai piešia, maitinkit mamos kaip norit, svarbu - maitinkit. Tik tokios "statistikos" kad ir tie ir tie maitimti ar nemaitinti sveiki tai dzin, vargu ar padeda abejojančioms ir ieškančioms informacijos.,

3
  8. 2018.08.01 16:39 (prieš 3 mėn.)

Keik laiko zinda jusu leliukai per viena maitinima?

9. Dar mažesnis 4 mėn. 1 sav.
    Mažiukas 5 m. 1 mėn.

2018.08.01 16:40 (prieš 3 mėn.)

Clarabella parašė:
    Kas apie skiepus klausė, tai neskiepyjom ir neskiepysim. O privalomų skiepų Lietuvoje nėra, neklaidinkit dėl vitamino D dar neskubam, geriausia būtų tyrimą pasid…

Na neprivalomi, rekomenduojami..nežinau kaip čia išaireikšti..o tai kaip planuojat su darželiu daryti? Ar neskiepytus priema? Nesidomejau senokai..

10. D 8 m. 4 mėn.
    R 10 m. 3 mėn.

2018.08.01 16:47 (prieš 3 mėn.)

Lapkritina parašė:
    Na neprivalomi, rekomenduojami..nežinau kaip čia išaireikšti..o tai kaip planuojat su darželiu daryti? Ar neskiepytus priema? Nesidomejau senokai..

Priima. Bent kol kas. Kaip istatymai keisis ateityje, niekas nezino. Bet man vaiko sveikata svarbiau nei darzelis..
    P. S. as neskiepijau ir neskiepysiu. Vitamino K taip pat atsisakeme.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.