2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. D 8 m. 7 mėn.
    R 10 m. 6 mėn.

2018.08.01 16:49 (prieš 6 mėn.)

Clarabella parašė:
    Kas apie skiepus klausė, tai neskiepyjom ir neskiepysim. O privalomų skiepų Lietuvoje nėra, neklaidinkit dėl vitamino D dar neskubam, geriausia būtų tyrimą pasid…

Lietuvoje vitashine? Imeskite nuoroda. Dar neduodu, galvoju reikia siustis is iherb, nes pati is ten siunciuosi sau. Bet jei yra lietuvoje, gal neverta siustis.

2. 2018.08.01 16:50 (prieš 6 mėn.)

Lapkritina parašė:
    Na neprivalomi, rekomenduojami..nežinau kaip čia išaireikšti..o tai kaip planuojat su darželiu daryti? Ar neskiepytus priema? Nesidomejau senokai..

Jei ir padarys taip, kad nepriims tai neskiepysiu vistiek. Vaiko sveikata man svarbiau nei darželis :))

1
  3. 2018.08.01 16:52 (prieš 6 mėn.)

Raganaa parašė:
    Lietuvoje vitashine? Imeskite nuoroda. Dar neduodu, galvoju reikia siustis is iherb, nes pati is ten siunciuosi sau. Bet jei yra lietuvoje, gal neverta siustis.

veggo.lt yra purškiamas. Aš iherbe ieškojau ir neradau, gal gali nuorodą įkelti kokį iš iherb siuntiesi vaikam ? va veggo.lt/lt/produktai/kita/purskiamas-vitaminas-d3-20-mlvitashine.html

4. Dar mažesnis 7 mėn. 1 sav.
    Mažiukas 5 m. 4 mėn.

2018.08.01 16:54 (prieš 6 mėn.)

Tai suprantu kad svarbiau sveikata, tik va idomu buvo kaip ten sistema dabar., ir jeigu nepriimtu ką tada mamos daro

5. D 8 m. 7 mėn.
    R 10 m. 6 mėn.

2018.08.01 17:01 (prieš 6 mėn.)

Clarabella parašė:
    veggo.lt yra purškiamas. Aš iherbe ieškojau ir neradau, gal gali nuorodą įkelti kokį iš iherb siuntiesi vaikam ? va veggo.lt/lt/produktai/kita/purskia…

Sita siunciausi: https://www.iherb.com/pr/Garden-of-Life-MyKind-Organics-Vegan-D3-Vanilla-Spray-1-000-IU-2-oz-58-ml/58127
    Tik maniskiai jau didesni buvo, nei vienas nepripazino, nes saldus, vaniles skonio. Tada kapsulem siunciausi, kur ir sau siunciu. Tyrima dariausi nestumo pradzioje, tai gerai buvau pasikelusi vitamina D, net ginekologe stebejosi. Sako kitos geria vitaminus, bet nekyla
    Dickiam sita siunciu 2500 iu, o sau ta pati su 5000 iu: https://www.iherb.com/pr/MRM-Vegan-Vitamin-D3-2-500-IU-60-Vegan-Capsules/50384

6. 2018.08.01 17:07 (prieš 6 mėn.)

Raganaa parašė:
    Priima. Bent kol kas. Kaip istatymai keisis ateityje, niekas nezino. Bet man vaiko sveikata svarbiau nei darzelis..

O Jus nei vieno savo vaikucio neskiepijot? 😉

7. D 8 m. 7 mėn.
    R 10 m. 6 mėn.

2018.08.01 17:11 (prieš 6 mėn.)

gabukas69 parašė:
    O Jus nei vieno savo vaikucio neskiepijot? 😉

Pirmagime iki 6men skiepyta. Antras ir trecias be skiepu.

8. 2018.08.01 17:22 (prieš 6 mėn.)

Raganaa parašė:
    Pirmagime iki 6men skiepyta. Antras ir trecias be skiepu.

Aisku, o turejot kokiu komplikaciju, kad nutrauket skiepus. Cia kaip sakau skiepai tokia pandoros skrynia, kad kartais taip zmogus pasimeti tarp nuomoniu ir patarimu, daug tuo domejaus tad ir dar dabar geriu informacija i save ir patiris. Tad tiesiog idomu Jusu patirtis. 😊

1
  9. 2018.08.01 17:33 (prieš 6 mėn.)

gabukas69 parašė:
    Idomus klausimas. Man asmeniskai daug priezasciu lemia 1. artumas su vaiku visai kitas 2. MP. nepermaitinsi 3. Patogu nei kokiu buteliuku plaut nei misinius daryt,…

O jus galvojate kad mamos kurios maitina misineliu tai nejaucia artumo savo vaikui? Visada atsiranda tokiu mamu kurios mano kad yra pacios paciausios tik todel kad vaikeli maitina pacios. Gi kiekvienoje seimoje buna visokiausiu situaciju.

2
  10. 2018.08.01 17:40 (prieš 6 mėn.)

Gileda parašė:
    O jus galvojate kad mamos kurios maitina misineliu tai nejaucia artumo savo vaikui? Visada atsiranda tokiu mamu kurios mano kad yra pacios paciausios tik todel kad …

Jus manau mane ne taip supratot, as parasiau tik tai del ko man malonu maitinti. As puikiai zinau jog buna ir tokiu situaciju kai mamos pacios nagali maitinti del tam tikru priezasciu. O kitos gal ir nenori, nesmerkiu cia kiekvieno pasirinkimas. Taciau cia buvo klausimas, o kam maitinti jeigu vaikas maziau neserga jei valgo misinuka. Tai cia tiesiog keli argumentai, kodel verta. Bet jokiu budu nesakau, kad mama kuri nemaitina pati yra prastesne uz ta kuri pati maitina. 😉😊

6

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.