2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 2018.08.02 11:09 (prieš 6 mėn.)

Sveikos mamytes kurios gal jau esat po pirmo menesio vizito is daktares? Ar gavot siuntimus pas okulista ir ortopeda? Nes Santariskese eiles iki spalio pabaigos tai domina kur Jus vedat savo vaikucius?

1
  2. 2018.08.02 11:10 (prieš 6 mėn.)

Spygliukia parašė:
    As neesu kategoriska nei uz, nei pries misinukus, jei reikia, tai reikia, taciau tikrai nesuprantu sito poziurio, kai sakoma, kad jei maitini MP tai tik guli lovoje…

Tikrai pritariu, išvis mano mažoji valgo kas valanda ir tai viska suspėju, dar ir namie nei dienos pilnos neišbūnam, vis važiuojam kur nors ir tikrai nereikia ištisai prie jos sedėt 😊

5
  3. 2018.08.02 11:12 (prieš 6 mėn.)

Mamytės, nuo kokio amžiaus su savo leliais jau kažkur keliaujat? Mums tuoj 2 sav, bet gal dar anksti į kokią parduotuvę keliaut, nes kai taip karšta tie kondicionieriai sujungti, kažkaip baisu kad peršalsim..

4. 2018.08.02 11:14 (prieš 6 mėn.)

Spygliukia parašė:
    As neesu kategoriska nei uz, nei pries misinukus, jei reikia, tai reikia, taciau tikrai nesuprantu sito poziurio, kai sakoma, kad jei maitini MP tai tik guli lovoje…

Tai jūs šaunuolė, kad viskas taip puikiai jums pavyksta. Aš tai dvi savaites tikrai kankinausi ir net nenoriu to laiko prisiminti.. pienas sunkiai gaminosi, dirbo tik viena krūtinė, papuliai kruvini, trūksta miego, o plius dar visa siaubingai suplyšusi. Man buvo tikras pragaras. Verkiau krokodilo ašarom, kai reikėdavo maitinti.
    Aš turėjau omeny pačią maitinimo pradžią, kai dieną naktį leliukai nori papulio.

5. 2018.08.02 11:21 (prieš 6 mėn.)

Aš manau kad viskas labai nuo vaikučių priklauso, vieni ramesni kiti irzlesni. Aš nuo pat gimimo maitinai mp tik tada kai mažoji norėjo, nekeldavo specialiai pamaitinti ir taip ji tikrai rami bet dabar su kiekviena diena budresnė darosi (ne tik miega ir valgo) ir reik su ja užsiimti todėl kai ko ir nespėju bet manau tai ne problema

3
  6. 2018.08.02 11:24 (prieš 6 mėn.)

Gretukas03 parašė:
    Aš manau kad viskas labai nuo vaikučių priklauso, vieni ramesni kiti irzlesni. Aš nuo pat gimimo maitinai mp tik tada kai mažoji norėjo, nekeldavo specialiai pam…

Vienaip ar kitaip, visi vaikučiai užauga, visi jie turi mylinčias, nuostabias mamas ir nei vienas neliks alkanas. 😍😘👍

5
  7. 2018.08.02 11:35 (prieš 6 mėn.)

Soniaa parašė:
    Vienaip ar kitaip, visi vaikučiai užauga, visi jie turi mylinčias, nuostabias mamas ir nei vienas neliks alkanas. 😍😘👍

100 procentu pritariu nepamirškim kad visų mūsų vaikučiai skirtingi!

5
  8. 2018.08.02 11:41 (prieš 6 mėn.)

cijjurgita parašė:
    Manasis buna 20-30-40min. Bet buna ir valanda, kai uzsinori silumos ir artumo tai moka issireikalauti. Nors zinoma tiek jis tikrai nevalgo. Daugiau zaidzia.arba snu…

O kas kiek laiko zinda?

9. 2018.08.02 11:50 (prieš 6 mėn.)

Mano nuomone irgi tokia,kad svarbu vaikas pavalges,laimingas ir mama laiminga . Dziugu,jei iseina gyvent tuo paciu ritmu maitintat savo pieneliu,o jei neiseina-misinukai taip pat nera blogis. Nes didesnis blogis jei mama psicholgiskai pluzta,o tada ir tas pienelis kazi kokio “gerumo” bepalieka,juk viskas persiduoda kudikiui.
    Mamos-visos mes esam vis vien jau mamos 😊 skirkim laiko,demesio sities maziems diaugsmeliams ir visi bus patenkinti.
    Pavyzdziui man dar nepavyksta taip suktis,kaip anksciau,nes mazyle ritmo gi neturi dar,tai nezinosiu-kada miegos valanda,kada 3-4, kad galeciau planuotis ilgeliau isvaziuot ar kazka,nebent nutraukus pienuka ir palikus. Bet ir to ne visad toki kieki pritraukiu reikiamu metu,tai taip ir laviruoju dar pirmas savaites. Ne visad susitvarkau,pasipuosiu ar kazka sau malonaus pasidarau-bet nedarau is to tragedijos,nes zinau,kad menesiukas,pora ir viskas bus geriau.
    Tad visoms linkiu gyvent savo ritmu,viena kita suprasti,nes niekad negali zinot,kaip gali jusu seimoj nutikt 🌸
    O mamos vardo jau niekas neatims ☺️😎🤟

7
  10. Nika 14 m. 5 mėn.

2018.08.02 12:10 (prieš 6 mėn.)

Soniaa parašė:
    Tikrai nesijaučiu prastesnė ir aš. Namie esu viena, o šalia leliukus, didysis sūnus ir dar šuo. Visiems reikia dėmesio, meilės ir visų kitų dalykų. Tą laiką kai gul…

Aptamil duodu, ta kuris pradinio maitinimo.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.