2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. D 8 m. 3 mėn.
    R 10 m. 2 mėn.

2018.09.18 18:36 (prieš 4 sav.)

la mour parašė:
    Tuom kad karves pienas skirtas tik tos rūšies gyvūnams, versiukams. O mišiniai yra būtent vaikams gaminami. Čia mano nuomonė, bet aisku mamos pienas numeris 1. Or ž…

Tai kad tie misiniai vaikui is karves pieno ir gaminami

10
  2. 2018.09.18 18:50 (prieš 4 sav.)

Raganaa parašė:
    Tai kad tie misiniai vaikui is karves pieno ir gaminami

Ta pati irgi norejau rasyt

O kad skirtas versiukams, tai ka, zmogus jau negali jo vartot? Tai tada visus pieno produktus - varske, kefyra, sviesta - reiktu eliminuot is mitybos. As kazkaip paprasciau i piena ziuriu, neizvelgiu jame kazkokiu blogybiu

6
  3. 2018.09.18 18:52 (prieš 4 sav.)

simcia parašė:
    mes ji vartojam nes retai tustinosi, ir labai ziaugcioja tai nzn man jis nepadeda o atrodo tik blogoba situacija.

Tai kaip suprantu nenaudojate lasiuku nuo diegliuku. Gal zinote ar naudojant sita misinuka del diegliuku ar reikia duoti papildomai lasiuku?

4. 2018.09.18 19:04 (prieš 4 sav.)

Katite_su_odiga parašė:
    Aš dar ne visai į temą noriu paklausti tų, kurios gulėjo bendrose palatose - kaip jūsų palatos kaimynės? Ar normalios pakliuvo? Tiesiog įdomu, nes man labai …

Aš gulėjau nuo 23 dienos santarose😊 na man papuolė dvi palatos draugės, viebą išrašė po to kitą atvežė. Tai kaip ir nieko negaliu skųstis. Viena paprasta tokia, faina, o kita tokia turtibgų tėvelių dukrytė, bet irgi nieko begaliu pasakyti, dar teko jai padėti žindyti, rodžiau kaip papą duoti, nes akušerės nelabai padėjo😊 gal kad vasara, atsipalaidavę😂 ko negaliu sakyti kai dukrytę prieš du metus pagimdžiau, tai viska puikiai parodė. O su gimdymo drauge iki šiol bebdraujzm susitinkam, lb faina pasitaikė mergina😊

5. 2018.09.18 19:11 (prieš 4 sav.)

Morkele parašė:
    Ta pati irgi norejau rasyt

Tai ir rašė jį, kad jokių pieno produktų nevartoja 😉

6. 2018.09.18 22:40 (prieš 4 sav.)

O jeigu jau apie primaitinima ir piena prakalbot..nors dar visai ne laikas ir toloka mums bet idomu pasidare, tos kur turit vyresnius vaikucius. Koses virdavot savo pienu (jei maitinot), vandeniu, karves pienu? irgi tik idomumo delei.

1
  7. 2018.09.19 04:19 (prieš 4 sav.)

Aiste13 parašė:
    O jeigu jau apie primaitinima ir piena prakalbot..nors dar visai ne laikas ir toloka mums bet idomu pasidare, tos kur turit vyresnius vaikucius. Koses virdavot savo…

Savo tiek nenutraukdavau tai ant vandens pieno produktus vėliau pamėgo, nors aš pati jų visiškai atsisakiusi kaip ir kita narė. BET dabar pradedu jų mažiau duoti dukrytei, nes nuo jų beria ir išvis daug problemų, sakyčiau kad bent jau pradžioj kuo mažiau duoti nuo metu maniske gėrė vandenį, pankolių arbata ir jokių pienu, mišiniu nebereikėjo

1
  8. D 8 m. 3 mėn.
    R 10 m. 2 mėn.

2018.09.19 04:57 (prieš 4 sav.)

Ant vandens virdavau. Ir dabar taip verdu vyresniems.

9. 2018.09.19 05:12 (prieš 4 sav.)

monamint parašė:
    Manoji uzmigdavo žysdama, man buvo ir patogu ir greita. Taip iki dviejų metų. Maitinau po antrojo gimtadienio dar pusmetį, gavosi ypratimas jau, tai teko mamai porą…

Tai va, aš ir kiek girdžiu, tai kad labai nepalaiko niekas žindymo ilgesnio. Jau net nekalbu apie visokius tolimesnius asmenis, bet net artimi šeimos nariai.

Dia15 parašė:
    Nu kad ne nemigdydavau prie krutines, o isterijos jau prasidejo kai nusprendziau papulio nebeduoti... nebuciau patikejus kad mano vaikas toks isterikas, bet sakau l…

Na ta isterija manyčiau toli gražu ne nuo žindymo, tiesiog atsiskleidė per tai. Draugų metų mergaitė kokias isterijas daro dabar iki kritinėjimo ant grindų nors nežindoma nuo 2 mėnesių. Čia tiesiog vaikai😊

10. 2018.09.19 05:52 (prieš 4 sav.)

jusa parašė:
    Koki aliejuka naudojate? As turiu saltalankiu idomu tiktu?

As toki naudoju

Nole parašė:
    Sakykit, kaip sekas jūsų leliukams nulaikyti galvą kai guli ant pilvelio? Maniškė šiaip nemėgsta ant pilvo būti, bet pakeldavo ir nulaikydavo šiek tiek, bet paskuti…

Labai gerai laiko galvyte, ir gana ilgai islaiko guledamas ant pilvo

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras