2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.11.28)

1. 2018.09.23 20:52 (prieš 2 mėn.)

Ka galvojat apie muzikines karusiales ant lovyciu? Gavome dovanu, na ir as bijau ja kazkaip laikyti jai virs galvos, atrodo nukris dar ar ka, o kiekviena karta perdeti i kita vieta irgi yra ka veikti..

2. Nika 14 m. 3 mėn.

2018.09.23 21:13 (prieš 2 mėn.)

karole123456 parašė:
    Ka galvojat apie muzikines karusiales ant lovyciu? Gavome dovanu, na ir as bijau ja kazkaip laikyti jai virs galvos, atrodo nukris dar ar ka, o kiekviena karta perd…

Pas mus kaba nio pirmo menesio, labai patinka dukrytei, 15 minuciu "vaiko nera"

2
  3. Nika 14 m. 3 mėn.

2018.09.23 21:15 (prieš 2 mėn.)

Juste03 parašė:
    Sveiki. Kaip rengiate mazylius tokiu oru?

Bodziukas siltas ilgom rankovem, kelnytes, kojines, kepuryte i siltas rudeniskas kombinezonas, dar uzkloju pleduku

4. 2018.09.23 21:33 (prieš 2 mėn.)

Siand pirkau ziemini

3
  5. Kristijonas 4 mėn. 3 sav.

2018.09.23 21:37 (prieš 2 mėn.)

karole123456 parašė:
    Ka galvojat apie muzikines karusiales ant lovyciu? Gavome dovanu, na ir as bijau ja kazkaip laikyti jai virs galvos, atrodo nukris dar ar ka, o kiekviena karta perd…

OlgaLook parašė:
    Pas mus kaba nio pirmo menesio, labai patinka dukrytei, 15 minuciu "vaiko nera"

Mum taip pat labai patinka ji, pakabinom gan anksti kelių savaičių ☺️ ryte padedu jis žiūri, kalbina, judina su rankyte tai aš spėju nusiprausti, apsirengti ir šiaip vaikui smagu ☺️
    O mūsų gan gera nes sukiojasi tai nakčiai aš nusuku į šoną, kad tiesiog nesimaišytų 😉

6. Liūtukas 4 mėn. 1 sav.
    Jautukė 8 m. 7 mėn.

2018.09.23 21:43 (prieš 2 mėn.)

karole123456 parašė:

Musu jau ir pradejo kreipti demesi i besisukancius zaisliukus🙂 pries tai naudojom garsus nes yra toks misko osimas ir uzimas. O dbr ir sviesele ijungiam zvaigzdutes ant sienu rodo....bet dar nelb i jas ziuri😀

7. Nika 14 m. 3 mėn.

2018.09.24 07:19 (prieš 2 mėn.)

Mamos, turiu toki gan intymu klausima, tad gal ne visos nores atsakineti. Ypac domina tu mamu komentarai, kurios plyso ar buvo "kirptos" gimdymo metu. Ar santykiu metu nesijaucia tas likes randas? Nes man pvz jis gana jautrus ir kartais jauciasi siaip. Tai galvoju kaip cia su lyt.santykiais, ar neskaudes, del to bandyt ir bijau 🤔

8. Berniukas 1 m. 7 mėn.
    Mergaite 5 m. 2 mėn.
    Berniukas 8 m. 10 mėn.

2018.09.24 07:33 (prieš 2 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Mamos, turiu toki gan intymu klausima, tad gal ne visos nores atsakineti. Ypac domina tu mamu komentarai, kurios plyso ar buvo "kirptos" gimdymo metu. Ar santykiu m…

Jausmas panašus, kaip pirmas kartas, jausis dar kelis mėnesius (jautrumas tik pradžioje veiksmo). Laaabai rekomenduoju lubrikantus naudoti (plyšot ar neplyšot nesvarbu, vistiek dėl žindymo ten sachara bus :D), ir dažniau užsiiminėti, nes randams reikia prasimankštinti :D.

2
  9. 2018.09.24 07:33 (prieš 2 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Mamos, turiu toki gan intymu klausima, tad gal ne visos nores atsakineti. Ypac domina tu mamu komentarai, kurios plyso ar buvo "kirptos" gimdymo metu. Ar santykiu m…

Man nieko neskauda santykiu metu o ir pirma karta kai darem tai ir be lubrikanto o jau buvot pas gine vizitui?

10. 2018.09.24 08:04 (prieš 2 mėn.)

OlgaLook parašė:

Mane apžiūrėjusi gydytoja sakė, galėsiu pradėt sulaukus 8sav.po gimdymo. Nusipirkom lubrikanto vandens pagrindu, įmigdėm vaiką, na ir ką - jausmas, kad mane gerokai daugiau susiuvo, nes skausmelis tai patylėsiu.. žodž, nukabinau nosį ir laukiu dar porą savaičių..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.