2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.11.28)

1. 2018.09.24 11:33 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, kaip rengiat maziukus i nesykle?

2. 2018.09.24 12:01 (prieš 2 mėn.)

Gretukas03 parašė:
    Noriu paklausti kaip gydėte slogas? Mums jau ši naktis buvo sunki, miega ant BB gultuko nes lovytei bijau palikti nes per miegus gali apsiversti ant nugaros ir jau …

Mums buvo ziauri, net privaciai pas LOR vaziavom. Reikia pakelti ciuzinuka pakisant po juo ranksluosti, kad leliukas nemiegotu gulsciai. Plauti 3kartus nosyte su juros vandeniu. Lasinti Otrivin arba Vibrocil lasiukus iki 3paru. Gerti Zyrtec lasiukus tam, kad nuimtu gleivines paburkima. Tepti kojytes aukaliptu jei leliukas nera alergiskas. Kuo daugiau vaikscioti gryname ore.

3. Ugnė 6 m. 9 mėn.

2018.09.24 12:18 (prieš 2 mėn.)

Ievukassss parašė:
    Sveikos, kaip rengiat maziukus i nesykle?

Vienu sluoksniu- bodis, kelnės, kojnės ir kombis su kepure. Aš su vaikjuoste, tai papildomai apjuosia nugarą, užpakalį keli sluoksniai medžiagos
    Vakar 3h lauke vaikščiojau, lyg ir nesušalo, bet nuo vėjo stengiaus slėptis

4. 2018.09.24 12:26 (prieš 2 mėn.)

jusa parašė:
    Mums buvo ziauri, net privaciai pas LOR vaziavom. Reikia pakelti ciuzinuka pakisant po juo ranksluosti, kad leliukas nemiegotu gulsciai. Plauti 3kartus nosyte su ju…

O kam zyretc? jis nuo alergijos.

5. 2018.09.24 12:31 (prieš 2 mėn.)

Sveiki🙂 kaip Jusu vaikuciai reaguoja i pasalinius garsus dienos miego metu? Mano vaikelis diena miega 3-4 kartus, bet kartais vos po 30 min istempia vienas miegelis, o dar labai reaguoja i kiekviena garsa (triuksma), neimanoma per ta laika nieko namie padaryt, net baisu wc vandeni nuleist, vaikstom ant pirstu galu 😀 migdau su balto triuksmo zaislu, vistiek nepadeda. O anksciau ir muzikos galejau klausytis ir tvarkytis...

1
  6. Kristijonas 4 mėn. 2 sav.

2018.09.24 12:39 (prieš 2 mėn.)

Ajilu parašė:
    Sveiki🙂 kaip Jusu vaikuciai reaguoja i pasalinius garsus dienos miego metu? Mano vaikelis diena miega 3-4 kartus, bet kartais vos po 30 min istempia vienas miegeli…

Mūsų miega dieną neilgai, kartais ištraukiam vieną miegą iki 2 val. Bet darau viską, aišku labai garsių ir staigių garsų išsigąsta, bet aš visad pasileidus kokį filmą ar muziką, tvarkausi greit ir mažius miega ☺️ vakar net pusbrolio gimtadienį buvom tai babybjorne migdžiau buvo šurmulys, bet miegojom tiek kiek reikėjo pailsėti mažiukui ☺️

1
  7. Darja 5 mėn.
    Nika 14 m. 3 mėn.

2018.09.24 13:07 (prieš 2 mėn.)

Mune93 parašė:
    Mūsų miega dieną neilgai, kartais ištraukiam vieną miegą iki 2 val. Bet darau viską, aišku labai garsių ir staigių garsų išsigąsta, bet aš visad pasileidus kokį fil…

Labai teisingai, kad nesistengiat visiskai atriboti vaikeli nuo pasaliniu garsu. Mes lauke vezime ir pro statybas varinejam ir nuolat transportas vazineja - stengiuosi kad ismoktu miegot bet kokiom situacijom. Aisku namuose jau tyliau elgiuosi, nes atrodo kad patalpoj garsai girdisi geriau.

8. 2018.09.24 13:19 (prieš 2 mėn.)

Ajilu parašė:
    Sveiki🙂 kaip Jusu vaikuciai reaguoja i pasalinius garsus dienos miego metu? Mano vaikelis diena miega 3-4 kartus, bet kartais vos po 30 min istempia vienas miegeli…

Mūsiškis greit pribunda nuo garsų, jeigu jie atsiranda jam jau užmigus (pvz jeigu džiovyklė ar skalbimo mašina įjungta jam užmiegant, tai viskas ok) ypač nervuoja, kai migdau pusvalandį, užmiega ir įeina katinas miaukdamas į kambarį, tai miegų nelieka akimirksniu. Mūsiškis irgi miega max 30min, pailginti miego niekaip nepavyksta. O kai žmonės sako, kad reikia triukšme migdyti, nes kitaip nemokės, tai arba vaikai jau užauginti ir neatsimena miego bėdų arba jų vaikai tokių bėdų kaip trumpas ir neramis miegas neturi
    Kai tenka dėl pusvalandžio miego valandą vargti migdant, tai aš pasirįžus ir kartu pragulėti, kad tik jis nepervargtų ir pamiegotų

3
  9. 2018.09.24 13:49 (prieš 2 mėn.)

Gretukas03 parašė:
    Noriu paklausti kaip gydėte slogas? Mums jau ši naktis buvo sunki, miega ant BB gultuko nes lovytei bijau palikti nes per miegus gali apsiversti ant nugaros ir jau …

Gretukas03 parašė:

mums kaip buvo sloga gydytoja sale kad jeigu jau stipri sloga galima vibrocil naudot. bet mes kazkaip lengvai praejom. as nusipirkau sumanios mamos alieju eteriniu, juros vanduo ir su espiratorium. Tai tfu tfu tfu viena diena

10. 2018.09.24 14:32 (prieš 2 mėn.)

O mes su vyru pries pirma karta po gimdymo ilgai kalbejomes, as issipasakojau apie savo baimes, kad skaudes, kadangi kirpo, o dar plius ir kaklelis iplyses buvo. Paties proceso metu labai ilgai tiesiog glamonejomes, lubrikanto neprireike, su dregme viskas tvarkoj. Pries jam ieinant i mane buvau virsuje, kad galeciau kontroliuoti situacijos tempa ir stipruma, viska darem laaaabai letai, besikalbedami ir atsargiai ir ka, viskas kuo puikiausiai, suskaudo pora kart astriau kelioms sekundems pacioje pradzioje, po to, viskas tvarkoj. Randas jautesi pirma savaite, pradejus myletis, dabar jau nebe. O siaip, as pradejau vyra jautriau jausti, nes viskas lyg siauriau ten, vyras taip pat sake, kad esu siauresne nei pries gimdyma, jam tai labai patiko. 😂 Seksas prasideda nuo pokalbio, todel svarbiausia apie viska atvirai kartu padiskutuokit.:))

7

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.