2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.01.10 11:32 (prieš 1 sav.)

Rippinster parašė:
    Ar jusu mazyliai ryte rengiasi ramiai? Manoji tai rekia kaip skerdziama, net nezinau kas jai cia darosi, kokia savaite jau taip. Anksciau ramiai aprengdavau, pakalb…

Maniske visad paverkia rengiama, nurengiama, perrengiama. Tai dabar emiau viska daryt ypac letai. Kaip zaidimas kad butu. Uzzaidinu ir aprengiu. Mum veikia.

2. 2019.01.10 11:40 (prieš 1 sav.)

Mamulis parašė:
    Nelabai supratau, kaip jus jau registruojat vaikus i darzelius? Juk registracija yra lyg ir sausi-geguzes men pries ta rugseji, kuri prades eiti? Ar ne taip?

Na man tai leido registruot. Internetu as.

3. 2019.01.10 11:44 (prieš 1 sav.)

As irgi jau užregistravau į valstybinius darželius tik nuo 2 metų ir 2 mėnesių (nuo rugsėjo eis) o jei negausim eis į privatų iškart.

4. Emilija 11 m. 8 mėn.

2019.01.10 12:19 (prieš 1 sav.)

la mour parašė:
    Ar yra jau vaiku kurie valgo mėsos? Aš jau 3 diena duodu, pediatre jau liepe duot🙂

Mes mesa valgom jau savaite. Triusiena,jau sakiau duosiu ir kalakuto

5. Emilija 11 m. 8 mėn.

2019.01.10 12:26 (prieš 1 sav.)

simute777 parašė:
    Gal kuri turit? Maniskei labai patinka, tik nenoriu per ilgai dar laikyt, nors ji ir nuo 3 men(ortopedine)

Mes turim sita kedute. Ja naudojam tik duse maudant 😀 labai patogu

6. 2019.01.10 12:33 (prieš 1 sav.)

Aš registravau, kai buvo kokio mėnesios ar dviejų, į vieną esantį šalia namų, nuo 2m. Nors šiaip minčių yra įvairių, norėčiau apskritai leist nuo 3m į darželį, o iki to laiko su aukle, nes pamaininis darbas, vyro or po 12val darbas, tai derintume tarpusavyje grafikus, o tuos tarpus su aukle dengti norėčiau. Aišku, dar kolkas yra nemažai laiko, tai bus matyt.
    Dėl primaitinimo, tai ir ta mėsa skirtingai siūloma: gerai jei gaunat vištienos ar kalakutienos iš eko ūkių, bet jei ne, tai viena praščiausių mėsų, nes antibiotikų pilna ir hormonų.
    Pati, žadu pradėt nuo kažkur 7mėn įvedinėt tik mėsą, pradžiai duosiu triušienos, kaime tėvų kaimynai augina. Dėl geležies duodu grikius.

7. 2019.01.10 12:51 (prieš 1 sav.)

Kada galima vaika deti i veiklos centra?

8. Kristijonas 5 mėn. 4 sav.

2019.01.10 13:16 (prieš 1 sav.)

Rippinster parašė:
    Ar jusu mazyliai ryte rengiasi ramiai? Manoji tai rekia kaip skerdziama, net nezinau kas jai cia darosi, kokia savaite jau taip. Anksciau ramiai aprengdavau, pakalb…

Mum net pampersų be vergsmų neina pasikeisti... nes ant nugaros neguli visai, tik paguldai verčias ant pilvo, neleidi, tai verkia, pyksta baisiausiai
    Taip ir kariaujam,
    Aš užregistravau į 2 valstybinius nuo 2 metukų, bet abejoju ar gausim, nes eilės numeris tai didelis buvo

9. 2019.01.10 13:20 (prieš 1 sav.)

Mune93 parašė:
    Mum net pampersų be vergsmų neina pasikeisti... nes ant nugaros neguli visai, tik paguldai verčias ant pilvo, neleidi, tai verkia, pyksta baisiausiai

Maniškis taip pat ant nugaros neguli, arba su isterijom, tai jau išmokau sauskelnes keisti jam gulint ant pilvo, o rengti pasisodinus ant kelių, nes kitaip isterijos irgi

1
  10. Nika 14 m. 4 mėn.

2019.01.10 14:11 (prieš 1 sav.)

Ir mano "spurgytei" siandien 6 menesiai, sveikinu ir kitus mazylius kurie perkope 6 menesiu riba

26
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras