2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2019.03.11)

1. 14 m. 7 mėn.

2019.01.11 22:29 (prieš 3 mėn.)

ievulera parašė:
    Sakykite kur pirkote? Sitas laikyt patogus atrodo 😊

Maciau neidukas.lt yra

2. 14 m. 7 mėn.

2019.01.11 22:33 (prieš 3 mėn.)

monamint parašė:
    O maniskė dar nesivarto, 5 mėn ir 2 savaitės 🤔

Zinokit, atsimenu kaip pati pergyvenau, kad iki 5 menesio nerode jokiu pastangu, bet va lygiai 5 menesi eme vartytis. Vis kaltinau svori, tingejima..bet gydytoja pasake, kad yra tam tikros normos, kada vaikas turi kazka daryti, ir jeigu suejus terminui kazko nedaro, tuomet vertetu ieskot priezasciu, kas liecia vartymasi, ir parasyta daug kur, ir sake, kad iki 6 menesiu buna nesivarto ir tai normalu. Taip kad nera ko jaudintis

1
  3. Dar mažesnis 9 mėn. 2 sav.
    Mažiukas 5 m. 6 mėn.

2019.01.11 23:16 (prieš 3 mėn.)

Ajilu parašė:
    Mums irgi sakė kad mato gydytoja, aš tik po kurio laiko pastebėjau... Dar uzesiuku girdi sirduteje. Bet kiek konsultavosi su kitais gyd, tai sako funkciniai tie uze…

O tai pas kardiologa nesiunte konsultacijai? As kita savaite bandysiu registruotis konsultacijai. Dar siuntima pas neurologa gavo ponas nes nesivarto., sake gal manksteliu teks pabandyti. Tikiuosi viskas bus gerai

4. 2019.01.11 23:25 (prieš 3 mėn.)

gnoma parašė:
    Na jo kankinames, bet as pagalvoju kaip leliukai kankinasi.. jiems taip sunku juk musu pilveliuose ilgiau buvo nei dabar “islinde” tai kiek visko naujo kiek skausmu…

Tas tiesa, vaikams išvis kosmosas, maniškė dar vis įsikanda pati sau, pamiršus, kad dantukus turi..🙄 bandykit kuo daugiau nešiot, rodyt kažką, kalbint, žodžiu, aktyviai būt. Mes šiandien taip pratempėm dieną su daug mažiau ašarų nei vakar, bet šokinėjom aplink dukrą su vyru, kaip užsukti. 🙃

5. 2019.01.12 05:18 (prieš 3 mėn.)

Lapkritina parašė:
    O tai pas kardiologa nesiunte konsultacijai? As kita savaite bandysiu registruotis konsultacijai. Dar siuntima pas neurologa gavo ponas nes nesivarto., sake gal man…

Gydytoja rekomendavo apsilankyti pas kardiologa, sake uzsirasyt ir duos siuntima. Kadangi buvo didelės eilės aš į mokamą konsultacija buvau užsirašius, bet paskui pakliuvom į ligoninę ir nepavyko į konsultacija patekti. Ligoninėj darė kardiograma ir sakė viskas tvarkoje, isauga. Bet echoskopija liko nedaryta. Tas trikampis dar gali būti ir kad kraujagyslių tinklas labai arti odos, kažkaip taip skaičius esu. Na o musi gydytoja primygtinai nesiunčia, bet vis dar rekomenduoja apsilankyti, tai kažkaip pavasariui gal planuosime. Žiūrėsime ka gydyyoja dar per apžiūra ši kart pasakys.
    Jeigu apsilankysite pas kardiologa, parašykite kaip sekėsi.

6. 2019.01.12 07:47 (prieš 3 mėn.)

ievulera parašė:
    Kaip tiksliai vadinasi ta grupe gal galite pasakyti? 🙂

Liepinukai 2018 m

7. 2019.01.12 07:51 (prieš 3 mėn.)

dovile.gavene parašė:
    Mūsų mergina irgi labai šitą mėgsta!

Mano irgi gultuke sededama ragauja

1
  8. 2019.01.12 08:14 (prieš 3 mėn.)

Apie koki cia trikampi snekat? Kaip jis atrodo? 🤔

9. 2019.01.12 08:52 (prieš 3 mėn.)

ievulera parašė:
    Sakykite kur pirkote? Sitas laikyt patogus atrodo 😊

Mes dovanų gavome, bet patys irgi dovanojome ir pirkome cia:
    https://www.babymarket.lt/lt/parduotuve/search?l_s=1&l_t=c&c%5B%5D=324&c%5B%5D=341&c%5B%5D=537&c%5B%5D=342&c%5B%5D=407&c%5B%5D=425&c%5B%5D=426&c%5B%5D=408&c%5B%5D=420&c%5B%5D=421&c%5B%5D=422&m%5Bmin%5D=&m%5Bmax%5D=&r%5B3%5D%5Bmin%5D=&r%5B3%5D%5Bmax%5D=&q=Kidsme&shopOrder=

Dar yra ir Baby City parduotuvėse

10. 2019.01.12 09:29 (prieš 3 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Tas tiesa, vaikams išvis kosmosas, maniškė dar vis įsikanda pati sau, pamiršus, kad dantukus turi..🙄 bandykit kuo daugiau nešiot, rodyt kažką, kalbint, žodžiu, akty…

Taip ir mano isikanda, buna buna rami bam pirstus i burna ir asaros 🤦‍♀️ As vyro neturiu salia, dirba, bandau visa diena nesiot bet ji pati zirzt pradeda ir nori sestis, tai as sodinu ja jau siek tiek nu nes pati keliasi, ir verkia jei nepasodinu..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.