2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2019.03.11)

1. 14 m. 7 mėn.

2019.01.12 16:46 (prieš 3 mėn.)

O ar buna kad dantys kalasi kelis menesius pries jiems pasirodant? Nes nu niekaip neatrandu priezasties to nemiegojimo dienos metu, o ir zandai raudonuoja daznai, ausi trina. Skaiciau, kad buna ir taip. Arba nemiegojimas del kitos priezasties - nesugeba pereit i kita faze ir prabunda, o tada irzli iki kito miego. Vis dar nesugebu prisiverst nakciai guldyt i jos lovyte, diena tai ner problemu, uzmiega.

2. 2019.01.12 16:52 (prieš 3 mėn.)

OlgaLook parašė:
    O ar buna kad dantys kalasi kelis menesius pries jiems pasirodant? Nes nu niekaip neatrandu priezasties to nemiegojimo dienos metu, o ir zandai raudonuoja daznai, a…

Žandų raudonis susijęs su dantimis? Neteko girdėti, bet maniškiui vis paraudę, maniau nušalo

3. 2019.01.12 17:05 (prieš 3 mėn.)

simute777 parašė:
    Labai super daiktas,ir uzsiema ir uzkanda

O ką dedate į jį?

4. 14 m. 7 mėn.

2019.01.12 17:09 (prieš 3 mėn.)

fica parašė:
    Žandų raudonis susijęs su dantimis? Neteko girdėti, bet maniškiui vis paraudę, maniau nušalo

Radau kazkokiam forume diskutavo mamos, kad zandai buvo paraude kelias dienas, o paskui pasirode dantukai.

5. 11 m. 2 mėn.
    12 m. 8 mėn.

2019.01.12 17:19 (prieš 3 mėn.)

monamint parašė:
    Ant šono verčiasi, ypač kai pagauna kojas

Tai tada gerai! Pradės ir verstis ir visus kitus dalykus daryti. Bet matyt nelabai supranta pačios vertimo technikos.
    Nes esu mačiusi beveik 7 mėn vaikučių, bet nerodančių iniciatyvos. Čia jau blogiau.
    O gal jūsų džiaugsmas kalbos srityje daugiau pažengus. Nes maniškė stipri fiziškai, bet aš norėčiau daugiau garsų!

6. 14 m. 7 mėn.

2019.01.12 17:41 (prieš 3 mėn.)

Grupioke parašė:
    Tai tada gerai! Pradės ir verstis ir visus kitus dalykus daryti. Bet matyt nelabai supranta pačios vertimo technikos.

O maniske fiziskai pasyvi, megstamiausia poza "gulejimas ant nugaros", atseit "atstokit nuo manes, vartykites patys", bet siaip vartosi, o daugiau jai matyt nereikia, bet na mums pasake "jus su svoriu", todel sunkiau viska daryt, pilnai tikiu, bet ji dar ir tingine prie to pacio. Atsimenu pirma dukra pati viska dare, nereikejo nei mankstu nei masazu, o sita va - tingine kai nuotaikoj, tai "kalba", spiegia taip kad norisi i kita kambari iseit. Visi vystosi ir auga skirtingai.

7. 2019.01.12 17:51 (prieš 3 mėn.)

deimante.b parašė:
    O ką dedate į jį?

Oi viska: obuolys, kriause, bananas, agurkas. Ir net koses: bulves saldzios,morkos, moliugo, cukinijos ir t.t

1
  8. 2019.01.12 17:54 (prieš 3 mėn.)

OlgaLook parašė:
    O ar buna kad dantys kalasi kelis menesius pries jiems pasirodant? Nes nu niekaip neatrandu priezasties to nemiegojimo dienos metu, o ir zandai raudonuoja daznai, a…

Tai kaip vaikas diena miegos jei nakti visa ismiega(kiek atsimenu)Mano nakti irgi po10-12val miega nuo gimimo, tai nenuostabu, kad diena tik trumpai numinga.

9. 14 m. 7 mėn.

2019.01.12 18:05 (prieš 3 mėn.)

simute777 parašė:
    Tai kaip vaikas diena miegos jei nakti visa ismiega(kiek atsimenu)Mano nakti irgi po10-12val miega nuo gimimo, tai nenuostabu, kad diena tik trumpai numinga.

Na taip, puikiai suprantu, kad galetu buti ir taip, bet kai ji pamiega tik 30 minuciu, buna labai irzli, ziovauja, matosi kad miego truksta. Mums neurologe irgi pradzioj sake, kad jai uztenka naktinio miego, kol nepaklause kaip ji jauciasi kai atsibunda po 30 minuciu.

10. 2019.01.12 18:25 (prieš 3 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Na taip, puikiai suprantu, kad galetu buti ir taip, bet kai ji pamiega tik 30 minuciu, buna labai irzli, ziovauja, matosi kad miego truksta. Mums neurologe irgi pra…

Mano max 45min bet atrodo jai uztenka. Tik lauke vezime miega tiek kiek vezi, o vaziuojam daug ir bet kokiu oru

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.