2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2019.03.11)

1. 2019.01.18 11:15 (prieš 5 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Mano irgi nesliauzia. Tik kelia uzpakali ir daugiau nesugeba nieko.

Mes kai mokinomes šliaužti, apklodavau lova slidziu užtiesalu, padedavau priešais toliau kiek nuo vaiko patinkantį zaisla su muzikėle arba labai gerai suveikdavo TV pultai (nežinau kodėl jam taip patinka 😂) ir kai keldavo uzpakaliuka duodavau atsispirti kojytėms į savo rankas, jis kaip ir pačiuoždavo slidziu paviršiumi į priekį ir labai greit pagavo sliauzimo esme...

2. 2019.01.18 11:17 (prieš 4 mėn.)

O kokias gertuves renkatės nuo 6 mėn?

3. 2019.01.18 11:29 (prieš 4 mėn.)

deimante.b parašė:

Mes su pirmagimiu naudojom toki, tai labai patiko. Mazylei irgi toki uzsakiau, tik ruzava.
    https://mobile.pigu.lt/lt/kudikiams-ir-vaikams/kudikiu-prekes/kudikiu-maitinimas-zindukai-sterilizatoriai/neissiliejantis-puodelis-su-silikoniniu-snapeliu-philips-avent?id=23655315

4. Kornelijus 11 mėn. 1 sav.
    Pijus 8 m. 8 mėn.
    Augustas 11 m. 10 mėn.

2019.01.18 11:30 (prieš 4 mėn.)

Ajilu parašė:
    Turime gertuve/puodeli su snapeliu, tai visiškai netraukia iš jos vandens, tik dantenas kaso. Matyt nesupranta, kad reikia traukti, nes ir buteliuko niekaip nepaėmė…

Maniskis geria is buteliuko,bet geria ir is paprasto puoduko, be Juokiu snapeliu ir panasiai. Aisku visko ir neisgers, apsilaistys,bet gal verta pabandyt? Maniskiui labai jau patinka

5. 2019.01.18 11:31 (prieš 4 mėn.)

deimante.b parašė:

Šiandien bandysime tokia

Dar turime su snapeliu lovi firmos.

6. 2019.01.18 11:32 (prieš 4 mėn.)

Pukotuke parašė:
    Maniskis geria is buteliuko,bet geria ir is paprasto puoduko, be Juokiu snapeliu ir panasiai. Aisku visko ir neisgers, apsilaistys,bet gal verta pabandyt? :bigwink:…

Reikės pabandyti 😊

7. 2019.01.18 11:36 (prieš 4 mėn.)

deimante.b parašė:

Aš pirkau "mam" firmos. Paskaičiqu atsiliepimus ir nutariau išbandyti, tai ką žn, geria kažkiek, bet daugiau išspjauna atrodo, kad nesudėtinga jam ja naidotis

8. 12 m. 8 mėn.
    18 m. 9 mėn.

2019.01.18 11:39 (prieš 4 mėn.)

simcia parašė:
    As cia paskaicius perziurejus net sunerimau. Cia mano vienos 6 men. nesliauzia ir skiemenu netaria? daug rekauja, leidzia garsus bet iki skuemenu neprieina

Maniškis šliaužia, bet neskiemenuoja. Dėl to irgi pergyvenu, nes tik gu, ga, ave, abe, bu, kartais ma arba da. Bet dažniausiai is vis su mumis nešneka. Brolis grįžta iš mokyklos, tai jį džiaugsmingai pasitinka išleisdamas keletą garsų.

9. 2019.01.18 12:01 (prieš 4 mėn.)

Mums siandien lygiai 6men.
    Tik, va, truputi apsirge esam... Nuo vyresnelio vejaraupiais apsikrete. Nors ir be temperaturos, bet berimas gan stiprus. Bet jau po truputi geryn, geryn

3
  10. 2019.01.18 12:17 (prieš 4 mėn.)

simcia parašė:
    As cia paskaicius perziurejus net sunerimau. Cia mano vienos 6 men. nesliauzia ir skiemenu netaria? daug rekauja, leidzia garsus bet iki skuemenu neprieina

Mano irgi dar nesliuzia, bando verstis, bet susinervina daugiau, nes ant šono pasisuka kaip vijurkas bet ranka vis pasimaiso ir neapsiverčia, pyktis tada būna😂 garsus leidžia, bet ne visada kažkas gaunasi

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.