2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.01.19 08:39 (prieš 1 mėn.)

Liolik123 parašė:
    Pradėjus primaitinimą, būtina duot vandens, net jei maitinat MP. Klausimas tik, kaip jo sugirdyti pakankamai 😁

Daktare man sake jokio vandens nereikia, as ja pasitikiu, mazoji padare kaku, nedaug net, iprastai kaip visada, mama sake tas pats buvo su mano sese kai maitino nedare net 5 dienas kaku, as aisku nesiginciju kiekviena mama renkasi kaip kas

2. 2019.01.19 08:41 (prieš 1 mėn.)

SniegenaA parašė:
    Paprastas vanduo juk skiriasi nuo mamos pieno. Be to vandenukas duodamas tik pradejus primatinima, o jei neprakakoja, paprastas vanduo tikrai pades

Na kiekviena ziurim savaip, suvalgo dar tik 60 gramu tai nemanau kad reikia vandens ir daktare sake iki vasaros jei maitinsiu skysciu uzteks, savo daktare pilnai pasitikiu be jokiu pamastymu, aisku, pyktis nenoriu visai visos renkames kaip mums atrodo geriau

3. Berniukas 7 mėn. 2 sav.
    Sūnus 15 m. 6 mėn.

2019.01.19 08:44 (prieš 1 mėn.)

gnoma parašė:
    Na kiekviena ziurim savaip, suvalgo dar tik 60 gramu tai nemanau kad reikia vandens ir daktare sake iki vasaros jei maitinsiu skysciu uzteks, savo daktare pilnai pa…

Tai ir as nedaviau pradejus primaitinti jokio vandenuko. Bet kai nekakojo ir kankinosi, tai jau nebuvo iseities, juk zvakuciu nedesi. Be to jam pats kakojimo procesas su riksmais buvo.

4. 2019.01.19 09:02 (prieš 1 mėn.)

Manoji ir valgo košę apie tris savaites, vandenuko dar neragavus. O suvalgo apie 120 g dažniausiai. Daktarė sakė dar nereikia vandens

5. 2019.01.19 09:10 (prieš 1 mėn.)

SniegenaA parašė:
    Tai ir as nedaviau pradejus primaitinti jokio vandenuko. Bet kai nekakojo ir kankinosi, tai jau nebuvo iseities, juk zvakuciu nedesi. Be to jam pats kakojimo proces…

Na taip taip suprantu, tiesiog manoji nesikankino, as labiau kankinausi, matyt pradejau duot kita maista tai zarnynas ten bando susigaudyt kas vyksta..

6. 2019.01.19 09:13 (prieš 1 mėn.)

Aš pasitarus su gydytoja vandens nedaviau mėnesį po primaitinimo, niorėjau ir ilgiau neduoti, bet jis kuo toliau tuo mažiau išgeria pieno, o ir viduriai iš labai skystų iki užkietėjusių tapo, tai todėl nutariau, kad reikia pradėti pratinti prie vandens, nes bent pas mus, panašu, kad procesas užtruks. Su gertuve pirmas dienas apskritai žaidė, dabar jau pora dienų kaip lyg nurija pora gurkšnių. Taip kad nesibaiminkit to vandenuko, kol jie pradės gerti ne viena savaitė praeis. Maniškis jau antrą savaitę "geria", tai per tą laiką max 20ml išgėrė iš viso

2
  7. 12 m. 4 mėn.
    18 m. 5 mėn.

2019.01.19 09:54 (prieš 1 mėn.)

Su vyresniu kai buvo kūdikis buvom klinikose pas vaikų gastroenterologą ar proktoligą nepamenu dabar. Nes vaikas maitinamas mp nesitustino savaitėm, kaip ir normalu būtų, bet jis kankinosi labai,taigi negerai jam buvo. Buvo apie 5 mėn. Tikrino, nieko bloga nerado, Pasakė pradėt primaitinti moliūgais, skyvom ir būtinai duot vandens. Ir susitvarkė reikalai. Ir mažylis kelias dienas vis atsigeria vandenuko ko kelis gurkšnius, tai jau vakar ramu ir pakako jo porą kartų. Nuo 6 mėn juk jau pradėtas primaitinimas, tai ko vandens bijot nesuprantu 😊

5
  8. 2019.01.19 10:03 (prieš 1 mėn.)

Liolik123 parašė:
    Su vyresniu kai buvo kūdikis buvom klinikose pas vaikų gastroenterologą ar proktoligą nepamenu dabar. Nes vaikas maitinamas mp nesitustino savaitėm, kaip ir normalu…

Mano gydytoja motyvavo tuo, kad tai yra tuščios kalorijos, po to maisto mažiaubsuvalgys, o pienas ne tik gėrimas, bet ir kaip maistas, bet reikia žiūrėti į kiekvieną situaciją individualiai. Aš džiaugiuosi, kad pradėjau duoti, nes tikrai ilgai truks kol pradės gerti normaliai

9. 2019.01.19 10:09 (prieš 1 mėn.)

Na as vandens neduosiu nes nematau reikalo, kas nori tas duoda, visos kaip nori taip daro

10. Dar mažesnis 7 mėn. 2 sav.
    Mažiukas 5 m. 4 mėn.

2019.01.19 10:14 (prieš 1 mėn.)

O kiek ml koses 6 men mazylis gali suvalgyti? Mano ponas vakar suvalge 170 ml. Gydytoja sake jau stikline gali. Tai stikline kiek? 220 ml?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras