2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.01.20 21:07 (prieš 1 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Toks intymus klausimas mamytems, toms kurias kirpo ir siuvo gimdymo metu. Ar gerai sugijo randas, nesijaucia, netrina? As kai siek tiek daugiau pavaikstau, pasportu…

Nieko nejauciu. Tiesa pasakius tik neseniai atsiminiau, kad isvis man kirpo ir siuvo, nes pazistama nestuke, apie nestuma susirasinejom tai atsiminiau savo gimdyma, pirmas dienas, savaites. Beje siuvo man ne viena siule, pora vietu ir nzn net kaip paaiskint, nes neesu spece sitoj srity, bet man rodos kirpo ir isorej ir viduj, giliai taip ejo siules, ir ilgokai gijo. Bet paskui dar kazkiek lyg tempe o dabar atrodytu kaip po senovej.

2. 2019.01.20 21:07 (prieš 1 mėn.)

Gaila, čia negalima įmest video, įdedu savo ig nuorodą, šiandien vaikui padariau ledų! Ojėėė, kiek džiaugsmo buvo.. 😀😀😀🍦
    Gal kuri pasinaudosit idėja! 💕
    https://www.instagram.com/p/Bs3aFpklnG5/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=7w09bv6y8rgg

6
  3. Nika 14 m. 5 mėn.

2019.01.20 21:49 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Gaila, čia negalima įmest video, įdedu savo ig nuorodą, šiandien vaikui padariau ledų! Ojėėė, kiek džiaugsmo buvo.. 😀😀😀🍦

Liuks o tarkim ka daryt kai ner to pieno, nebent misinuka sumaisyt su uogom
    Nes mano idejos su desertais jau i pabaiga. Bet ziuriu dukrai labai patinka valgyt sausainius, ismirkytus misinuke, ir specialiai vaikams pagaminta varske(ne LT pirkta, pas mus berods nera net tokios)

4. 2019.01.20 21:52 (prieš 1 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Liuks o tarkim ka daryt kai ner to pieno, nebent misinuka sumaisyt su uogom

Mišinuką! Puikiai tiks.💕

1
  5. Nika 14 m. 5 mėn.

2019.01.20 21:54 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Mišinuką! Puikiai tiks.💕

Aciuuuukas susigundziau, ryt bandysiu gamint, turiu daug visokiu uogyciu prisaldzius. Tai tiesiog isspaust sultis, sumaisyt su misinuku, idet pagaliuka ir i saldymo kamera? O nebus gerklei bedu?

6. 2019.01.20 21:58 (prieš 1 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Aciuuuukas susigundziau, ryt bandysiu gamint, turiu daug visokiu uogyciu prisaldzius. Tai tiesiog isspaust sultis, sumaisyt su misinuku, idet pagaliuka ir i sal…

Aha viskas taip, tik as vietoje pagaliuko dejau vaikiska jos sauksteli, kad patogiau laikyti butu, o kol prisals tvirtinau per viduri su folija ant pakrasciu indelio. Del gerklytes kazkaip nebijau, duodavau vandens leduku paciulpt, pazaist, kai dantys dygo, tai nebuvo bedu jokiu. 🤗

1
  7. Nika 14 m. 5 mėn.

2019.01.20 22:17 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Aha viskas taip, tik as vietoje pagaliuko dejau vaikiska jos sauksteli, kad patogiau laikyti butu, o kol prisals tvirtinau per viduri su folija ant pakrasciu indeli…

Aciu dar karta uz ideja ryt bandysim

1
  8. 2019.01.21 07:59 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Tos kurios maitinant savo vaikučius pačios, ar šaldot pieną ateičiai? Aš pradėjau šaldyti, kad mažėjantį pienui galėčiau į košes pilti ar esant ekstra atvejui duoti atsigerti jeigu šaldote, į kur pilat pieną- į šaldymo maišelius ar indelius?

9. Dar mažesnis 7 mėn. 2 sav.
    Mažiukas 5 m. 4 mėn.

2019.01.21 09:03 (prieš 1 mėn.)

Nešaldau. Kaźkur skaiciau..kad pieno sudetis kinta augant vaikeliui. Ir po menesio nelabai jau ten naudingu reikalu yra. Nezinau kiek tame tiesos..bet nesaldau dar ir del to kad su krutine neprisidirbti 😊

1
  10. 2019.01.21 09:14 (prieš 1 mėn.)

Lapkritina parašė:
    Nešaldau. Kaźkur skaiciau..kad pieno sudetis kinta augant vaikeliui. Ir po menesio nelabai jau ten naudingu reikalu yra. Nezinau kiek tame tiesos..bet nesaldau dar …

O dėl ko jūs galit prisidirbti?
    Na, kad augant vaikui keičiasi pieno sudėtis, tai tiesa ir kad pienas turi tų naudingų medžiagų kokių esamu momentu vaikui reikia, bet aš šaldau labiau dėl to, kad košėms būtų ir jeigu įvyktų eksta arvejis dėl ko reikėtų pieno duoti jam atsigerti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras