2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2019.03.11)

1. 2019.01.22 11:44 (prieš 4 mėn.)

Linksmosiospedutes parašė:
    Prasau patarimo. Eisim su maze pas kardiologa snd. Pries tai reik pasidaryt kardiograma kitam kabinete. O ten -GYVA EILE. kaip ten su tuo "be eiles iki metu"? Kaip…

Bent jau pas mus,tai isnuogini vaiko virsutine dali,ir tada priklijuoja visur laideliu su lipdukais. Aisku vaika reikia laikyti,kad kuo maziau judetu,kad tiksli butu kardiograma padaryta. Leliukams buna karuseles kabo virs galvu,kad jie i jas uzsiziuretu ir pakentetu isguleti ramiai.

2. 2019.01.22 11:46 (prieš 4 mėn.)

Grupioke parašė:
    Bent jau anksčiau nemokamai darydavo tik chirurginiu būdu. Kas gali atsikartoti iki 50%, ilgesnis pooperacinis laikotarpis ir lieka randai.

Svajonė šiuo metu, iki pavasario pasidaryt būtinai. Jauna esu dar, o jua tokios problemos. Lazeriu būnu geriausiai daryti, jokiu randu nelieka sako. Mano sese darese privačiai yra labai patenkinta.

3. 2 m. 7 mėn.

2019.01.22 11:48 (prieš 4 mėn.)

fica parašė:
    Daržovienių maniškis irgi nelabai valgo, o ir pilvą labai pučia. Esu nupirkus mrkų, bandysiu maišyti su grikiais, nes noriu neužilgo pradėt įvedinėti mėsą, o vien s…

Gydytoja nelabai kišasi į primaitinimo temą, ten "vadovauja" sesutė Tai pasak jos, tai jos praktikoje jis pirmas vaikas, kuris netoleruoja bulvės. O jai apie 60
    Mums jau seniai liepė valgyt košes, daržoves ir mėsą, bet aš jos nelabai klausau, nes tyrimai geri. Įvedinėjam viską po truputį. Mėsą ragavo kartą, nesužavėjo.
    Jos siūlymas - grikius, ryžius maišyti su mėsa. O aš kol kas nepasiduodu dėl daržovių... Gal ims ir pradės valgyti. Dar pažaisim kelias savaites, jei nepasiduos daržovėm, mėginsim su grikiais mėsą.

4. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.01.22 11:48 (prieš 4 mėn.)

Grupioke parašė:
    Aš ne LT. Nemokamai. Na jauti skausmą, bet jis tikrai pakenčiamas. Nes mano venos jau buvo labai išvirtusios po 3 nėštumo. Bet truko tik pusę valandos, kol su tuo l…

Jums darė epidurinę nejautrą? Ir tas venas lazeriu išpjovė ir po pusvalandžio jau savom kojom ėjot? Tai operacija juk. Ar dar kitokia procedūra čia darė jums? Reikės ir man pasiryžti kažkada.

5. 2019.01.22 12:04 (prieš 4 mėn.)

Tarena parašė:
    Mamytės ir Teveliai sakykite, ar daug yra tokių, kurie atsisakė ar nukėlė meningokoko skiepą? Jei nukėlėte, tai kokio amžiaus planuojate skiepinti?

Nukėlėm, galbūt darysim vienerių metukų. Bet dar po labai dideliu klaustuku šis skiepas.

gnoma parašė:
    Tai ka tada davet? Kruopas? Maniske taip skaniai valgo tas darzoves.. gaila neduot, nezinau net ka daryt, ar cia pieno atsisakyt ar neduot darzovieniu ar tyrimu pra…

Koreguokit tiek savo, tiek vaiko mitybą. Bandykit pati pirmoj eilėj atsisakyt pilnai pieno produktų ir rūkytų gaminių, gazuotų gėrimų. Vaikui pabandykit kelias dienas neduoti daržovių skatinančių pilvo pūtimą. Nutraukti žindymą būtų labai nepalanku, tokioje situacijoje. Jei vaiko žarnynas ir taip jautrus, pienas pirmas pagalbininkas. O ir perėjus ant mišinuko greičiausiai prasidėtų dar didesnės problemos, kol atitaikytumėte tinkamą.

6. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.01.22 12:05 (prieš 4 mėn.)

gnoma parašė:
    Gal turesit patarimu, pucia pilva mums seniai, tai maziau tai daugiau buvo visai praeje, nu bet dabar.. siaubas dvi naktis isvis klyke ne savu balsu dar taip negird…

Ir mes taip kankinomės. Užkietėję viduriai ir baisinis pilvo pūtimas. Nustojau duot visas daržoves, kurias pradėjau įvedinėti. Dabar valgo tik moliūgą ir po truputį. Ir keli gurkšniai vandens paprasto. Ir susitvarkė.

7. 2019.01.22 12:24 (prieš 4 mėn.)

Sveikos. Mamos,kokius vitaminus,maisto papildus vartojate ar galima vartoti žindant,kad pastiprinti nervų sistemą,nuotaiką ir apskritai atsigauti? Zinau,kad geriausia atlikti turimus,taciau tirtis viską,kainuoja😊

8. 2019.01.22 12:37 (prieš 4 mėn.)

Gileda parašė:
    Bent jau pas mus,tai isnuogini vaiko virsutine dali,ir tada priklijuoja visur laideliu su lipdukais. Aisku vaika reikia laikyti,kad kuo maziau judetu,kad tiksli but…

Aciu labai!!

9. 14 m. 8 mėn.

2019.01.22 12:56 (prieš 4 mėn.)

la mour parašė:
    Svajonė šiuo metu, iki pavasario pasidaryt būtinai. Jauna esu dar, o jua tokios problemos. Lazeriu būnu geriausiai daryti, jokiu randu nelieka sako. Mano sese dares…

Kiek zinau, NMC daro tokias "operacijas", bet ten kaina priklauso nuo sudetingumo ir skaiciuoja kiek impulsu reikia padaryti. Tai pvz 200 impulsu apie 250 euru. Bet dar konsultacija kainuoja kazkiek.

10. 14 m. 8 mėn.

2019.01.22 13:00 (prieš 4 mėn.)

Liolik123 parašė:
    Jums darė epidurinę nejautrą? Ir tas venas lazeriu išpjovė ir po pusvalandžio jau savom kojom ėjot? Tai operacija juk. Ar dar kitokia procedūra čia darė jums? Reikė…

Lazeriu atliekant taiko vietine nejautra. Bent man kai salino strijas, uzklausiau apie koju issipletusius kapiliarus, tai tik tiek ir suzinojau. Siaip nepataria delst, reikia uzsiimt tuo kai tik pasirodo.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.