2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2019.03.11)

1. 2019.03.01 23:31 (prieš 4 mėn.)

Ievukassss parašė:
    Jauciu man tas pats gresia :/ o ka daryti?kaip netraumuojant vaiko tetis gali stengtis bandyti uzmigdyti? Turbut lieka kol kas tik laukti kol paaugs

Manau laukti. Cia jau mano asmenine nuomone, bet tikriausiai reiktu islaukti ir tiek, nes mano manymu nebus svarbesnio reikalo darbo ar panasiai uz vaika. Jei netraumuojant tai jo viskas ok, nieko pries neturiu. Aisku tuo atveju kur pasakojau, tai mamyte norejo pas artima i laidotuves isvykt ir nepavyko... buna visko. Bet ka padarysi. Ilgai netruks vaikyste...

2. 2019.03.02 07:27 (prieš 4 mėn.)

Aiste13 parašė:
    Manau laukti. Cia jau mano asmenine nuomone, bet tikriausiai reiktu islaukti ir tiek, nes mano manymu nebus svarbesnio reikalo darbo ar panasiai uz vaika. Jei netra…

Na taip, as irgi tik i ateiti pagalvojau, o jei kur reiktu.. bet na kol nereikia tol nedarom tragedijos. Aisku siek tiek butu lengviau jei galetu vyras padet, bet yra kaip yra

3. 2019.03.02 07:39 (prieš 4 mėn.)

Ievukassss parašė:
    Aha tos vvieteles, o kokio jus amziaus? Kazi gal tuo paciu metu budavom

27 siais metais as labai maza budavau ten, mane tetos dukra visur vesdavosi

4. 12 m. 9 mėn.
    18 m. 10 mėn.

2019.03.02 10:34 (prieš 4 mėn.)

Negali ir pas mus tėtis užmigdyti 😊. Ir nuraminti tik aš galiu.
    Šiąnakt nusprendėm nenešiot, nesupt. Pristumiau lovelę prie lovos, nuleidom šoną. Taktika nepavyko 🤣. Pasidaviau, pasiėmiau dabar miegot su savim. Valgė 3,5 ir 7. Prabudineja n kartų, bet priglausdavau, soskytę duodavau ir uzmigdavo, kai neužmigdavo, atsisėsdavau ir pamaitindavau. Ryte lyg jau užmačiau baltą taškelį ant apatinės dantenos, jeigu nesivaidena, gal tikrai dėl tragiškai suprastejusio naktinio miego bus kaltas baltasis. Labai tikiuosi, kad tai laikina 😊

5. 2019.03.02 11:01 (prieš 4 mėn.)

Liolik123 parašė:
    Negali ir pas mus tėtis užmigdyti 😊. Ir nuraminti tik aš galiu.
    Šiąnakt nusprendėm nenešiot, nesupt. Pristumiau lovelę prie lovos, nuleidom šoną. …

Mums taktika su pristumta lovyte taip pqt nepasiteisino, dabar jau savaitę kaip miegam kartu, nes keliasi kas pusvalandį su isterijom, nežinau kas kaltas- dantys, pilvas (nes daržovių netoleruoja) ar kitos priežastys, bet nusprendėm, kad visų ramus miegas yra svarbesnis, negu mūsų principai. Todėl savaitę visi miegam per pus ramiau

2
  6. 2019.03.02 11:23 (prieš 4 mėn.)

Uhu, aš jau šiandien buvau darbe 🎉 kaip faina išeit, nuo kasdienybės atitrūkti. Bet kiaulytės dėsnis, vaikas prieš kelias dienas susirgo. Bet nieko, turim tėti kuris tiesiog tobulas 🥰😊👌

2
  7. 14 m. 10 mėn.

2019.03.02 14:41 (prieš 4 mėn.)

Ar kam teko but Dubajuje su mazais vaikais?

8. 2019.03.02 14:42 (prieš 4 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Na, jie tikrai rupinasi vaiku mityba jei tiek produkcijos sukurta vien vaikams iki metu, nuo 1 iki 3 metu. Jus LT daug kur matet kad butu pieno produktai nuo 8 …

Man keista kam vaikui duoti taip anksti to kas nerekomenduojama net iki metų.
    Ir kam gaminti produkciją, kuri, pasikartosiu nerekomenduojana iki metų? Elementariai, kas ją pirks?!
    Ir Jūs rašėte, jog labai pasitikit "viena pediatre". Sakyčiau mažoka🤔

4
  9. 14 m. 10 mėn.

2019.03.02 14:50 (prieš 4 mėn.)

Edmika parašė:
    Ir kam gaminti produkciją, kuri, pasikartosiu nerekomenduojana iki metų? Elementar…

Jus norit pasakyt, kad pieno produktu iki metu negima?
    Net LT yra pilna lankstinuku, kut nurodyta, kad nuo 8-10 menesiu jau galima duot. Todel is kur istrauket kad negalima nezinau.
    Sakot negamina? Gamina. Ir perka. O del pediatro tai jis net pataria primaitint pradet nuo varskes ir kefyro
    Vel gi kartoju, renkames kas ka nori. Jusu viena nuomone, mano kita. Atsipalaiduokit

3
  10. 2019.03.02 17:00 (prieš 4 mėn.)

Edmika parašė:
    Ir kam gaminti produkciją, kuri, pasikartosiu nerekomenduojana iki metų? Elementar…

OlgaLook parašė:
    Jus norit pasakyt, kad pieno produktu iki metu negima?
    Net LT yra pilna lankstinuku, kut nurodyta, kad nuo 8-10 menesiu jau galima duot. …

Taip, taip. Kiekvienas renkasi kaip jų šeimai atrodo tinkamai ir pan. Olga pasirinko toki maitinimą ir valio. Kitos visiškai neduos tokiu produktų, gal būt duos to ko ji neduos vaikui. Aš pati neduosiu pieno produktų tikriausiai visiskai, bet tikrai neaiškinsiu kad ir kiti turi taip daryti. 😉

5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.