2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.04.16 09:01 (prieš 1 mėn.)

Maniskei MP geria du kartus dieną po miegelio ir paryčiais 5-6h kartą gaunasi 3 kartai paroj, o prašymu MP išvis nėra tokio dalyko 😀

2. 2019.04.16 09:13 (prieš 1 mėn.)

Su kuo valyti maitinimo kedutes staliuka?dar labai netryniau,bet paprastai jau nebenusivalo(atrodo kaip I plastmase isigere)

3. 2019.04.16 09:15 (prieš 1 mėn.)

Lapkritina parašė:
    Ir dar klausimas toms kurios maitina dar MP. Kada duodat pienelio? Pries maista? Po? Ar gal tarpuose tarp pagrindiniu maitinimu?

Pas mane kazkaip naturaliai gavosi,kad mp valgo anksti ryte,pries miega ir nakti☺️

4. 2019.04.16 09:18 (prieš 1 mėn.)

Lapkritina parašė:
    Ir dar klausimas toms kurios maitina dar MP. Kada duodat pienelio? Pries maista? Po? Ar gal tarpuose tarp pagrindiniu maitinimu?

Manes tai praso istisai, per diena kokius 6-7 kartus. Nakti buna ir 1 karta buna ir isvis ciunkalioja ten neaisku kiek, bet man dzin. Kiek nori tiek duodu. Ryte kai atsikelia apie 7val mp apie 8val kose, jei neduodu mp kai atsikeliam, koses isvis nevalgo, paskui apie 9-10val mp atsigeria tik pries miega, kai atsikelia 11-12 val irgi atsigeria, nes jei neatsigeria tai 12-13val kai pietus duodu, nevalgo, paskui pries miega 14-15val irgi atsigeria tik nedaug ir miega, 16-17val atsikelia bet nenori mp, gauna apie kokia 18-19val ir 21val pries miega

1
  5. 2019.04.16 09:51 (prieš 1 mėn.)

la mour parašė:
    Manau jau geriau vos vos druskos nei pieno produktai vaiko racione. Bet kiekvienas renkasi kas sau. Druskos patartina bet ir suaugusiems vartoti kuo mažiau. Bet, ta…

Na, aš neduodu nei druskos nei pieno produktų, viskam savas laikas. Ir taip, gyvenimas trumpas, bet druska kūdikio racione jo nei ilgina, nei kokybės gerina. 😃

1
  6. 2019.04.16 10:25 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Na, aš neduodu nei druskos nei pieno produktų, viskam savas laikas. Ir taip, gyvenimas trumpas, bet druska kūdikio racione jo nei ilgina, nei kokybės gerina. 😃…

Aš druskos taip pat neduodu ir dar ilgai neduosiu 👌😃 kaip ir pieno produktų. Pati jų nevartoju. Tik pienas be laktozes

7. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.04.16 10:32 (prieš 1 mėn.)

Lapkritina parašė:

Pienelis mums pasidarė nebe maistas, juo nepasisotina visai, o tik atsigerti. Bet geria dažnai. Naktį 4-5 kartus. Ryte 8. Paskui 10,prieš miegelį. Toliau apie 13-14, po pietų apie valandą praėjus paprašo. Po pietų miego. Ir naktiniam migdymui 😁. Gaunasi ir dieną 5 kartai, kartais gal 6-7.

8. 2019.04.16 10:36 (prieš 1 mėn.)

la mour parašė:
    Aš druskos taip pat neduodu ir dar ilgai neduosiu 👌😃 kaip ir pieno produktų. Pati jų nevartoju. Tik pienas be laktozes

Man ir be laktozės netinka, matyt organizmas pačio pieno baltymo neskaido, tai visiškai įsimylėjau ryžių pieno gėrimą. Aš kai smaližė, tai man jis nuostabus (saldokas) 😃

9. 2019.04.16 11:12 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Man ir be laktozės netinka, matyt organizmas pačio pieno baltymo neskaido, tai visiškai įsimylėjau ryžių pieno gėrimą. Aš kai smaližė, tai man jis nuostabus (saldok…

Aš tik į kavą, nu negaliu kažkaip to dalyko atsisakyt. Bet kada gal pavyks. Man kokoso pienas skanu, ryžių šiaip sau, į kokius blynus sueina. Mygdolu negeriu, tik 4m dukra geria. Aš visiškai niekur nevartoju jokių riešutų.

10. V 9 m. 11 mėn.
    N 12 m. 4 mėn.

2019.04.16 11:26 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, na pasisakysiu ir as siandiena. Matau yra mamu linkusios i visiskus kraštutinumus...ir garsiai rekiancios kad tas ar anas yra pats blogiausias produktas. Ok,jus nemėgstat ar organizmas nepriima tai ir nevartokit bet neskleiskit informacijos kad cia kazkoks 'blogis'.( Bent jau taip atrodo skaitant ). Tas pats pienelis kiek turi visokiausiu vitaminu kuris butinas jauno organizmo augimui ,ir nesuprantu kodel reiketu jo neduoti ( virs 1m) ? Pas mus mokyklose net specialiai pakuoja pienuka vaikuciams mazais pakiukais( 1stiklinyte) ir vaikuciai iki 11m gali kasdien gerti pienuka jei tik ji mėgsta. Čia kaip suprantu nauja mada...'nevartojam pieno ' ...as busiu nemadinga ir ziuresiu kad mano vaikai gautu įvairių produktų ! Niekas nesako gerti litrais, bet stiklinele tikrai nieko blogo,aisku nekalbu apie alergija turincius ar netoleruojancius sio produkto .
    pieno-centras.lt/sveikata/nauda-sveikatai
    Cia pamąstymui ..

21
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras