2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.04.16 12:21 (prieš 3 mėn.)

Dia15 parašė:
    Sveikos, na pasisakysiu ir as siandiena. Matau yra mamu linkusios i visiskus kraštutinumus...ir garsiai rekiancios kad tas ar anas yra pats blogiausias produktas. O…

Niekas nerekia, čia diskutuojama kas ką vartoja, man tikrai jokio poreikio šaukti koks blogis tas pienas, aš įsitikinus esu jo keliama nenauda organizmui, ir tiek žinių. O jūs vartokite, svarbu tinka ir patinka. Kalcio pienas turi per daug, bet tiek žmogaus organizmas ne pasisavina. 😉 Nes jis skirtas versiukams. Nu bet nesiplėskit ta tema, nes niekada nebus gražios diskusijos.

1
  2. 14 m. 10 mėn.

2019.04.16 12:28 (prieš 3 mėn.)

Dia15 parašė:
    Sveikos, na pasisakysiu ir as siandiena. Matau yra mamu linkusios i visiskus kraštutinumus...ir garsiai rekiancios kad tas ar anas yra pats blogiausias produktas. O…

Tai as tuomet busiu ne tik "nemadinga", bet dar ir gadinanti vaiko jauna organizma, nes duodu dukrai beveik viska ka valgo seima isskyrus kepta, sudyta, rukyta, astru, riebu... bet! Paklausius pediatres pas kuria lankomes ji dave suprast kad jei vaikas toleruoja ir nera alergijos kazkuriam produktui - tegul valgo, saikingai prasom. Kai pradejau klausinet apie pvz zuvi, kur lankstinuke parasyta nuo 10 men, ji pasake "galit duot nuo 9". Pieno produktus duotu - vaikas valgo. Absoliuciai niekam neturi alergijos. Nemanau, kad tureciau riboti kazka. Taip, aisku ne litrais duot ir ne kilogramais, bet kad visai braukt is raciono naudos turincius produktus - man keista. Bet vel gi, kam nepatinka, tai ir neduokit. As nemegstu brokolio pvz, dukra paragavus irgi nevalge, bet vakar kazkaip vel idaviau, tai suvalge ir duosiu vel, tegul valgo, nesvarbu kad man neskanu. Dar yra tokiu mamu, kurios nori but supermamytemis - cia gaunasi "as viska darau teisingai, o kitos ne". Nepamirskim, kad vaikui tai vienodai ar tai supermamyte ar tiesiog mama

12
  3. Matas 16 m. 2 mėn.

2019.04.16 12:41 (prieš 3 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Na, aš neduodu nei druskos nei pieno produktų, viskam savas laikas. Ir taip, gyvenimas trumpas, bet druska kūdikio racione jo nei ilgina, nei kokybės gerina. 😃…

O mesa duotate?

4. Matas 16 m. 2 mėn.

2019.04.16 12:49 (prieš 3 mėn.)

la mour parašė:
    Niekas nerekia, čia diskutuojama kas ką vartoja, man tikrai jokio poreikio šaukti koks blogis tas pienas, aš įsitikinus esu jo keliama nenauda organizmui, ir tiek ž…

Cia tas pats, kas diskutuoti apie skiepus 🙈 arba vegetarui gincytis su mesaedziu. As tikiu, kad pieno produktai, cukrus, druska organizmui yra negerai. Deja, man sunkiai pavyksta ju visiskai atsisakyti, bet stengiuosi o mazytei, kadangi duodu savo piena, tai nematau tikslo jos damaitineti karves produkcija 😂

5. 2019.04.16 13:04 (prieš 3 mėn.)

Dia15 parašė:

Rašau ir net jaučiu, kaip mane akmenym užmėto 😂 Mes visa šeima valgome daug pieno produktų, vis kažkur panaudojame, nors gryno pieno nelabai mėgstame, daugiau sviesto, grietinėlės į padažus, varške kepiniams ir pan. Jokių mums šalutinių poveikių nepasireiškia, svarbu tinka ir patinka 😉 Pabandžiau vaikui duoti specialių jogurtų ir varškyčių baltarusiškų, labai jam patiko. Natūralių visiškai nevalgo, net žiaugčioja, kaip jam neskanu. Taigi dabar vaikas valgo lietuviškas Miau varškytes ir jogurtus, kartais Dobilo. Nevalgė jis natūralių, nesaldžiu... Jis toks pats žmogus kaip ir mes. Viską apsvarsčius, nusprendžiau duoti, tai ką valgo. Negaliu aš 9,5 mėn kūdikio vien MP maitinti. Kartais duodu savo sriubos, kurią visai šeimai verdu, tik su mažiau druskos. Planavau maitinti vaiką be druskos ir cukraus, bet, kad kitaip vaikas visiškai nieko nevalgo, šaukšto neikiši į burną ir isterijos prasideda. Taigi ne visada vien nuo mūsų gerų norų viskas priklauso....

8
  6. 2019.04.16 13:13 (prieš 3 mėn.)

Šiandien planuoju virti mėsos kukuliukus ir duoti špinatų (pirmą kartą) ką skanaus darėte su špinatais?

7. 2019.04.16 13:13 (prieš 3 mėn.)

Ajilu parašė:
    Rašau ir net jaučiu, kaip mane akmenym užmėto 😂 Mes visa šeima valgome daug pieno produktų, vis kažkur panaudojame, nors gryno pieno nelabai mėgstame, daugiau svies…

Kazkada iš svečių, atėjo ir atvežė miau varskytes, tai išmečiau lauk, tikrai nieko nenoriu įžeisti, jokių būdu. Bet aš esu savo vaikus auginti be tokių produktų, užaugę jai norės galės vartot😃 pasirinkimo laisvė. 👌

1
  8. 2019.04.16 13:47 (prieš 3 mėn.)

Rūgusio pieno produktus aš pati vartoju, vaikui irgi duosiu, kai tam bus laikas. Nematau reikalo skubint raciono, kai organizmas dar galbūt nėra pasiruošęs tam tikriems produktams, juk ne veltui yra rekomendacijos, kada ką galima pradėti duoti. 🤷‍♀️ o paprasto pieno pati tiesiog nevirškinu, išgėrus netgi kavos puodelį su paprastu karvės pienu skrandis sustreikuoja dienai ar dviem. Tuo tarpu rūgę produktai man puikiai susivirškina.

mata3 parašė:
    O mesa duotate?

Duodu valgo puikiausiai naminę triušieną, kalakutieną ir vištieną. Nuo jautienos išbėrę buvo, todėl darau prielaidą, kad organizmas dar nepasiruošęs pieno baltymui. Užpilamos košės su paprastu pienu taip pat netiko.

1
  9. 2019.04.16 13:52 (prieš 3 mėn.)

la mour parašė:
    Kazkada iš svečių, atėjo ir atvežė miau varskytes, tai išmečiau lauk, tikrai nieko nenoriu įžeisti, jokių būdu. Bet aš esu savo vaikus auginti be tokių produktų, už…

O kodėl aš turėčiau įsižeisti? Vien dėl to, kad Jūs išmetėt? 😂 Kiekvienas pasirenka pats, kaip jam atrodo geriau ir kas teisinga! 🤗

10. 2019.04.16 14:03 (prieš 3 mėn.)

Ajilu parašė:
    O kodėl aš turėčiau įsižeisti? Vien dėl to, kad Jūs išmetėt? 😂 Kiekvienas pasirenka pats, kaip jam atrodo geriau ir kas teisinga! 🤗

Ką aš ir noriu pasakyti. Kiekvienas renkasi 👏👌🎈

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras