2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.04.20 11:47 (prieš 1 mėn.)

_Svajone_ parašė:
    Musiskei labai patinka vaziuot veidu i prieki, mus mato, dairosi laiminga.

Kokia kedute turite?
    Pas mus dar ta 3 in 1, tai ten tik nugara i prieki galima vezti, bet jau jai ziuriu lb nepatinka atbulai vaziuot, leksim ieskot kedutes, nes jau pasiekem 9kg.

2. 2019.04.20 16:14 (prieš 1 mėn.)

enrikat parašė:
    Man keliones taip pat tragiskos visus 9 men. Jau isigyjau kedute veidu i prieki,viliuos kad bua geriau,tik kad sveria pana mano tik 8.200,tai nezinau kada persest r…

Mūsiškis taip pat klykia kėdutėse. Tiesa, naujoje jau geriau, negu pirmojoje, bet ilgesnes keliones renkamės itin retai, nes turim linksminti ir nukreipti dėmesį, kad neįsirėktų. Šiandien važiavom 1,30 val tai visai ant ribos buvo...aišku geras paskuyibes 20min jau leidau muzikėles (čia paskutinis būna koziris)

3. 2019.04.20 16:15 (prieš 1 mėn.)

Mes persedom i didesne nors dar tik 8,2kg daug nevazinejam, bet buvo tragiskos keliones toj 3in1 kedutej. Dabar siek tiek geriau bet miegot nemiega kedutej ir kai ateina miego laikas tiesiog klykia isteriskai :/ esu viena vaziavus 40minuciu per jos miego laika, taip reikejo ir niekaip neuzmigo, tiesiog visa laika klyke. Neisivaizduoju ar kada bus geriau, bet realiai dabar max 100km galim vaziuoti :/ labai gaila del to

4. 2019.04.20 16:22 (prieš 1 mėn.)

Ievukassss parašė:
    Mes persedom i didesne nors dar tik 8,2kg daug nevazinejam, bet buvo tragiskos keliones toj 3in1 kedutej. Dabar siek tiek geriau bet miegot nemiega kedutej ir kai a…

Visiškai identiška situacija ir pas mus. Aš maniau čia mūsų toks vsikas, pasirodo yra ir daugiau. Visiškai nemidga kėdutėj

5. 2019.04.20 16:55 (prieš 1 mėn.)

fica parašė:
    Visiškai identiška situacija ir pas mus. Aš maniau čia mūsų toks vsikas, pasirodo yra ir daugiau. Visiškai nemidga kėdutėj

Maniske miegojo 2 pirmus menesius paskui persijunge mygtukasbir sakes. Man taip gaila del to... jau kai keliavau viena galvojau tiek reke tiek reke ir uzmigs, bet ne niekaip. O daugiau specialiai taip nedarau.

6. 14 m. 8 mėn.

2019.04.20 17:09 (prieš 1 mėn.)

Isties, skirtingi vaikai buna. Jei man kur reikia vaziuot, ar sugalvoju siaip pasivaiksciot kur nulekt, pasodinu i kedute ir vaiko nera galima sakyt. Tai pro langa ziuri, tai mane stebi, niekad nemiega kol vaziuojam, matyt jai idomiau stebeti, pamiegot gali ir namie. Vaziavom i Trakus, atlaike visa kelione. Vaikas vaikui nelygus.

7. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.04.20 18:29 (prieš 1 mėn.)

Maniškis irgi vis dar 3 viename kėdutėje nugara į priekį. Dar nesiekia 9 kg, ir šiaip dar neišaugęs jis jos, puikiai telpa dar. Bet, kadangi labai aktyvus, nustojo joje ramiai būti budravimo metu, rėkia, tad turiu visaip linksminti (vyras vairuoja, aš linksminu). Gerai tik tiek, kad miego laiku joje užmiega ir pamiega ilgai. Rytoj nusimato labai ilga kelionė, žiūrėsim, kaip mums seksis. Reikės stot kas dvi valandas ir duot jam išsidukt 😁. Planas bent jau toks, parašysiu paskui, kaip sekėsi 😊.

8. 2019.04.20 19:47 (prieš 1 mėn.)

Liolik123 parašė:
    Maniškis irgi vis dar 3 viename kėdutėje nugara į priekį. Dar nesiekia 9 kg, ir šiaip dar neišaugęs jis jos, puikiai telpa dar. Bet, kadangi labai aktyvus, nustojo …

Kur keliausite?

9. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.04.20 21:25 (prieš 1 mėn.)

monamint parašė:
    Kur keliausite?

Į Vokietiją 😊

10. 2019.04.21 13:30 (prieš 1 mėn.)

Su pavasario svente visas!
    Pasidziaugsiu, kad ka tik uzciuopiau pas savo mazyle pirmaji dantuka islindusi, smagu, ir naktis buvo rami. Tikiuos ir toliau taip bus😀

5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras