2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.03.11 21:10 (prieš 4 mėn.)

Iškilo klausimėlis. Jeigu duočiau vaikui šaldytą kramtuką ar neskaudės jam gerklytės? Ar naudojat tokius?

2. 2019.03.11 21:15 (prieš 4 mėn.)

Edmika parašė:
    Iškilo klausimėlis. Jeigu duočiau vaikui šaldytą kramtuką ar neskaudės jam gerklytės? Ar naudojat tokius?

Aš bandžiau duoti, bet maniškis nelabai juo domėjosi, o atšaldytas tai jis max šaldytuvo temp turėtų būti, tai nebus jis labai šaltas, nemanau, kad iškils problemų dėl gerklės skausmo

1
  3. 2019.03.11 21:34 (prieš 4 mėn.)

Ajilu parašė:
    Ačiū,kad pasidalinot patirtimi o sakykite, duodate paprasta duphalac ar su skoniu yra berods? Ir kada sugirdote, ryte, po ar pries maitinimą? Nes mums gydyt…

Dar papildysiu! Kadangi skystis gan klampus ir saldus, tai suduotu dozę su šaukšteliu per kelis sykius, bet nuo to klampumo springsta, tai visada duodu užgert vandenuko.

Edmika parašė:

Aš du, tris kartus per savaitę dukrai duodu ledų, t.y ant plokščio pagaliuko sušaldytos vaisinės tyrelės ar savo pačios pieno maišyto su uogomis, su gerkle problemų nesam turėję. 🤷‍♀️

4. 2019.03.11 21:45 (prieš 4 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Naudojam šį

Pas mus tokiu problemu nera,bet kai buvo domejausi ir skaiciau,kad vaikams JOKIU vidurius laisvinanciu negalima duoti ilga laika ir tuo labiau kasdien
    Mums gelbsi tradiciskai-slyvu tyrele-kai reikia

1
  5. 2019.03.11 22:25 (prieš 4 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Dar papildysiu! Kadangi skystis gan klampus ir saldus, tai suduotu dozę su šaukšteliu per kelis sykius, bet nuo to klampumo springsta, tai visada duodu užgert vande…

Ačiū! Bandysime ❤️

1
  6. 2019.03.11 23:31 (prieš 4 mėn.)

simute777 parašė:
    Pas mus tokiu problemu nera,bet kai buvo domejausi ir skaiciau,kad vaikams JOKIU vidurius laisvinanciu negalima duoti ilga laika ir tuo labiau kasdien

Dėl šių kalbėjausi su dviem skirtingomis pediatrėmis, nes mūsų atveju, absoliučiai jokie natūralūs būdai nepadėjo. Abi gydytojos leido vartoti šiuos laisvinamuosius kiekvieną dieną iki kol išmatos pasidarys tinkamos konsistencijos, tada retinti dienas.

7. 9 m. 1 mėn.

2019.03.12 08:26 (prieš 4 mėn.)

Ajilu parašė:
    Ačiū! Bandysime ❤️

Mano pirmoji mergaitė kovojo su baisiu užkietiejimu. Po 10 dienų nedarydavo, kol galiausiai tik muilas padėdavo🤦‍♀️😭 gaila buvo mergaitės, nepadėjo Duphalac visiškai, ko tik nebandėme🤦‍♀️
    O va dabar kitai tai pats geriausias būdas suvalgyti moliūgų, po jų privaro iki ausų🤦‍♀️😂

8. 2019.03.12 08:30 (prieš 4 mėn.)

Mano vaikui su užkietėjimu nėra jokių problemų. Dar per 8men nebuvo dienos kad nesitustintu🙂

9. 2019.03.12 09:06 (prieš 4 mėn.)

Kamiluk parašė:
    Mano pirmoji mergaitė kovojo su baisiu užkietiejimu. Po 10 dienų nedarydavo, kol galiausiai tik muilas padėdavo🤦‍♀️😭 gaila buvo mergaitės, nepadėjo Duphalac visiška…

Pas mus net nuo moliūgų kietieja 😢 burokėliai kažkiek paminkstina, bet vistiek vaikas sunkiai tuštinasi 😭

10. 12 m. 9 mėn.
    18 m. 10 mėn.

2019.03.12 11:33 (prieš 4 mėn.)

Ajilu parašė:
    Pas mus net nuo moliūgų kietieja 😢 burokėliai kažkiek paminkstina, bet vistiek vaikas sunkiai tuštinasi 😭

O džiovintų slyvų tyrelę bandėt? Kasdien jeigu duot.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras