2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.05.15 18:28 (prieš 5 d.)

Iš pieno karoliai. Kad čia per įdomybe. Kaip tai vyksta, kaip daroma?

2. 2019.05.15 18:38 (prieš 5 d.)

la mour parašė:
    Iš pieno karoliai. Kad čia per įdomybe. Kaip tai vyksta, kaip daroma?

Moteris gamina papuošalus iš pieno, kurį užsakovė pateikia. Šiaip tikrai gražių pavyzdžių yra jos puslapyje, man gražu, kažkoks toks gal prisiminimas apie vieną jautriausių gyvenimo etapų.🤷‍♀️

3. 2019.05.15 18:43 (prieš 5 d.)

Karolina_C parašė:
    Moteris gamina papuošalus iš pieno, kurį užsakovė pateikia. Šiaip tikrai gražių pavyzdžių yra jos puslapyje, man gražu, kažkoks toks gal prisiminimas apie vieną jau…

Iš ko tik nepadaro verslo. Pati asmeniškai net nežinau, kyla įvairios mintys.. Gal ir gražu.. Bet ar reikia tokio dalyko... Kyla dvejopi jausmai😊😊😊

4. 2019.05.15 18:48 (prieš 5 d.)

la mour parašė:
    Iš ko tik nepadaro verslo. Pati asmeniškai net nežinau, kyla įvairios mintys.. Gal ir gražu.. Bet ar reikia tokio dalyko... Kyla dvejopi jausmai😊😊😊

Skonio reikalas čia.🤗 Man pvz labai creepy yra dantukų ir plaukų sruogų saugojimas vaikų, o kitom norma. Anyta kažkurį kartą lankantis atnešė mano vyro plaukų sruogą, dar prie stalo, valgant. Nu nupurtė mane net. 😃😃

5. 2019.05.15 18:57 (prieš 5 d.)

Karolina_C parašė:
    Skonio reikalas čia.🤗 Man pvz labai creepy yra dantukų ir plaukų sruogų saugojimas vaikų, o kitom norma. Anyta kažkurį kartą lankantis atnešė mano vyro plaukų sruog…

Nu jau tikrai fee🤣🤣🤣

1
  6. 2019.05.15 20:37 (prieš 5 d.)

gnoma parašė:
    O as dar kazkaip nesuprantu ka galvoju apie tuos papuosalus.. viduj sumaistis pamascius apie papuosala is savo pieno..

Na va va kazkas tokio ir man, dar neapsisprendziu del savo nuomones apie tai 😀 linkstu link to, kad siaip visai fainai, bet nzn ar tikrai reikia tokiu dalyku.

Karolina_C parašė:
    Skonio reikalas čia.🤗 Man pvz labai creepy yra dantukų ir plaukų sruogų saugojimas vaikų, o kitom norma. Anyta kažkurį kartą lankantis atnešė mano vyro plaukų sruog…

Mano mama irgi turi ir brolio ir mano plauku sruogytes 😀

7. 2019.05.15 20:56 (prieš 5 d.)

Sveikos😊 kiek miegelių per dieną miega jūsų leliukai? Mes jau antrą savaitę kankinamės su antru miegu.... Anksčiau jokių problemų nebuvo. Pradžioj buvo taip, kad sunkiai sekėsi užmygdyti antram miegui, visais įmanomais būdais bandžiau, vaikas isirėkdavo net, bet galiausiai užmygdavo. O sią savaitę visai nemiega antrą kartą, niekaip neužmygdau. Pirmam miegui gulames po trijų valandų nuo atsikėlimo, ir miegam apie pusantros valandos. Bet jam per mažai, paskui vos iki vakaro ištraukiam, matosi kad pavargęs, miego nori, bet neužmygdau niekaip. Kaip aš jau jo tik nebandžiau migdyti, ir tarpus ilginau, bet vistiek nepavyko, tik įsiverkia vaikas 😪

8. 2019.05.15 21:17 (prieš 5 d.)

Aiste13 parašė:
    Na va va kazkas tokio ir man, dar neapsisprendziu del savo nuomones apie tai 😀 linkstu link to, kad siaip visai fainai, bet nzn ar tikrai reikia tokiu dalyku.

Ir as neapsisprendziu, kaip ir fainai, nu tipo va maitini pati, tavo pienas, kai suauga gal idomu butu pasakyt, ar padovanot, gal kazkokie sentimentai.. bet is kitos puses.. nu pienas tai pienas, ismaitinai ir tiek, kam rupes tas pakabukas paskui su tuo pienu.. ir dar kaina +-100 eu.. neatsimenu kad buciau taip pasimetus ties kazkuo 🤷‍♀️😂

9. 2019.05.15 21:46 (prieš 5 d.)

Ajilu parašė:
    Sveikos😊 kiek miegelių per dieną miega jūsų leliukai? Mes jau antrą savaitę kankinamės su antru miegu.... Anksčiau jokių problemų nebuvo. Pradžioj buvo taip, kad su…

Pradeda miegot viena ilga miega

1
  10. 2019.05.15 21:48 (prieš 5 d.)

Ajilu parašė:
    Sveikos😊 kiek miegelių per dieną miega jūsų leliukai? Mes jau antrą savaitę kankinamės su antru miegu.... Anksčiau jokių problemų nebuvo. Pradžioj buvo taip, kad su…

Keliasi 7:30. Tada apie 10:30 uzmigdau, miega iki 12:00. Būna kad kelias 7:00, tada miega nuo 10:00 iki 12:00. O paskui nuo tryjų iki 16:30 maždaug. O nakčiai Apie 21:30 uzmigdau. Kas pasikeitė, tai pailgėjo rytinis miegas, o tas antras patrumpejo

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras