2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.05.15 21:51 (prieš 5 d.)

monamint parašė:
    Keliasi 7:30. Tada apie 10:30 uzmigdau, miega iki 12:00. Būna kad kelias 7:00, tada miega nuo 10:00 iki 12:00. O paskui nuo tryjų iki 16:30 maždaug. O nakčiai Apie…

Pas mus irgi taip iš pradžių buvo, kad tas antras miegas sutrumpėjo, o pirmas pailgėjo, o dabar visai antro atsisako.

2. 2019.05.15 21:54 (prieš 5 d.)

Aiste13 parašė:
    Na va va kazkas tokio ir man, dar neapsisprendziu del savo nuomones apie tai 😀 linkstu link to, kad siaip visai fainai, bet nzn ar tikrai reikia tokiu dalyku.

Nu va, sakau, kitoms norma plaukus saugot vaikų. Man tai kažkaip keista, nelabai suprantu paskirties aš jų. 😀🙈

gnoma parašė:
    Ir as neapsisprendziu, kaip ir fainai, nu tipo va maitini pati, tavo pienas, kai suauga gal idomu butu pasakyt, ar padovanot, gal kazkokie sentimentai.. bet is kito…

Aš darytis nesiruošiu, bet tas, kurios darosi suprantu, nes būna, kad žindymo patirtis tarkim labai sunki, su uždegimais, nukandžiojimais, mastitais, bet mamos nepasiduoda, sukandusios dantis stengiasi. Tada gal tas pakabutis, kaip koks "prisiminimas" pačiai sau, kiek sugebėjai susiimti dėl vaikučio gerovės. Na, kažkaip aš bent taip galvoju.🙈

3. 2019.05.15 22:04 (prieš 5 d.)

Karolina_C parašė:
    Nu va, sakau, kitoms norma plaukus saugot vaikų. Man tai kažkaip keista, nelabai suprantu paskirties aš jų. 😀🙈

Nu vos kaip pati sau medali pasidaryt. Va žiūrėkit, aš pati maitinau ir t.t. 🙈 Na bet kam tai įdomu tik tau pačiam. Svarbu mama kad dėl to nepamestu sveiko proto. O dar ir kaina, kaip minejot. Geriau vaikui ką nupirkti🙂

1
  4. 2019.05.15 22:37 (prieš 5 d.)

Karolina_C parašė:

Nezinau, buvo man ir nukandziojimu ir dabar buna iki kraujo ir pas gyd buvau del mastito, ne taip ziauriai kaip kitom, bet viskas ne rozem klota, ir as kazkaip vistiek nezinau, man tas pieno papuosalas.. kazkaip nezinau vat net ka pasakyt 🤣 nesu visiskai pries kaip ir sakiau, bet man ta kaina.. tikrai geriau kazka naudingo nusipirkt.. nors ir kitos puses.. kazkam butent tai ir yra naudinga.. 🙄

5. 2019.05.15 23:35 (prieš 5 d.)

gnoma parašė:
    Ir as neapsisprendziu, kaip ir fainai, nu tipo va maitini pati, tavo pienas, kai suauga gal idomu butu pasakyt, ar padovanot, gal kazkokie sentimentai.. bet is kito…

Na as del vieno pakabuko jos klausiau tai atrase, jog 45eur.

Karolina_C parašė:

Va butent del to ir mastau, kad gal noreciau, tai lyg issaugojimas to, del ko labai daug stengiaus ir isgyvenau, nepasikuklinsiu pasakyt, jog jauciuos kryziaus kelius nuejus ir nepasidavus, gal dauguma tokiu, ir esu tik viena is daugelio ir nk cia tokio wow, bet man tai ne tik zindymas ir vaikas, tai dar ir viduje kazkokia stiprybe ar panasiai, zinot, kad visgi turiu as valia, zinot kad kai uzsispyrsiu tai galesiu, na zodziu, bet is esmes as apskritai papuosalu nenesiotoja ir jautriai reaguoju ka sako kiti, tai nemanau, kad nesiociau, nes tiesiog pamirsciau uzsidet, o tam tikrose vietose net nenoreciau pasakot ar sakyt kas cia kodel ir taip toliau, o siaip tiesiog laikyt namie, tai va cia ir klaustukas ar tikrai reikia...

1
  6. 2019.05.16 00:16 (prieš 5 d.)

Ajilu parašė:
    Sveikos😊 kiek miegelių per dieną miega jūsų leliukai? Mes jau antrą savaitę kankinamės su antru miegu.... Anksčiau jokių problemų nebuvo. Pradžioj buvo taip, kad su…

Man taip buvo, miegodavom 2kart, bet pasidarė labai sunku Uzmigdyt tiek pirmam tiek antram. Pavelinau pirmąjį miega is 12 i 2val ir jau gera mėnesį esam su vienu miegeliu kuris trunka 1.5 - 2val

1
  7. 2019.05.16 08:18 (prieš 5 d.)

Aiste13 parašė:
    Na as del vieno pakabuko jos klausiau tai atrase, jog 45eur.

Va būtent tokias istorijas ir turėjau omenyje. Ne kiekvienai žindymas lengvas, ne kiekviena ir sugeba susidorot su iššūkiais.❤ O pasakoti kitiems, iš ko pagamintas, ką simbolizuoja, juk nebūtina. Mano suvokimu, tai jautrus atsiminimas būtent mamai.

8. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.05.16 09:31 (prieš 5 d.)

Karolina_C parašė:
    Va būtent tokias istorijas ir turėjau omenyje. Ne kiekvienai žindymas lengvas, ne kiekviena ir sugeba susidorot su iššūkiais.❤ O pasakoti kitiems, iš ko pagamintas,…

Kaip kitom pirmoji sruoga ar dantukas 😁. Jokio čia fuj. Nebūtina tik visiems rodyt ir pasakot. Sau.

1
  9. 2019.05.16 09:44 (prieš 5 d.)

Liolik123 parašė:
    Kaip kitom pirmoji sruoga ar dantukas 😁. Jokio čia fuj. Nebūtina tik visiems rodyt ir pasakot. Sau.

Vat man kažkaip plaukai ir dantys nesisieja su kažkokiais etapais, bet čia man. Sakau, labai individualūs dalykai čia. 🙈

10. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.05.16 09:52 (prieš 5 d.)

Karolina_C parašė:
    Vat man kažkaip plaukai ir dantys nesisieja su kažkokiais etapais, bet čia man. Sakau, labai individualūs dalykai čia. 🙈

Palaukit, kol kirpsit pirmą sruogą ir parduosit dantukų fėjai pirmąjį dantuką 😉.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras