2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.05.16 12:08 (prieš 1 sav.)

la mour parašė:
    Norėciau pakalbėti apie vaiko verkima nakti, jau kelinta naktį vaikas prabudęs verkia koki pusvalandį vis eina nuraminti? Koks čia periodas? Esu pasimetus.

Tas pats, vakar vakare net po miego taip uzsiverke kad nezinau net issigandau. Gal ka susapnuoja negero? Gal bijo tamsos? Nezinau, bet manau tai praeis..

2. 2019.05.16 12:19 (prieš 1 sav.)

la mour parašė:
    Norėciau pakalbėti apie vaiko verkima nakti, jau kelinta naktį vaikas prabudęs verkia koki pusvalandį vis eina nuraminti? Koks čia periodas? Esu pasimetus.

Maniškė jau antrą savaitę naktimis vartosi, blaškosi, zirzia, tenka supt, kad užmigtų iš naujo, o kame reikalas nesuprantu..🤦‍♀️

3. Liūtukas 9 mėn. 3 sav.
    Jautukė 9 m.

2019.05.16 12:34 (prieš 1 sav.)

Karolina_C parašė:
    Maniškė jau antrą savaitę naktimis vartosi, blaškosi, zirzia, tenka supt, kad užmigtų iš naujo, o kame reikalas nesuprantu..🤦‍♀️

Musu pradejo buti ir neramus naktim, blaskytis vartytis, vis soske reik paduot...o ziurim kad ir dantuka jau turim...👼🤓 tai va gal del to🤔

4. 2019.05.16 12:43 (prieš 1 sav.)

gnoma parašė:
    Tas pats, vakar vakare net po miego taip uzsiverke kad nezinau net issigandau. Gal ka susapnuoja negero? Gal bijo tamsos? Nezinau, bet manau tai praeis..

Tas verkimas vidury nakties puse 3 kažkur. Tai kažkoks kosmosas. Pas mane vaikas begalo ramus, tai nakti miega gan normaliai l, bet kas dabar vyksta nesuprantu

5. Dar mažesnis 10 mėn. 2 sav.
    Mažiukas 5 m. 8 mėn.

2019.05.16 12:45 (prieš 1 sav.)

Oj man irgi tokie dalykai nelabai... 🙄 Pirmagimio nei plaukų.. Nei dantų.. Nenoriu visai laikyti.. Pirmos kojinės, bodziukas turiu. Gimimo apyrankė iš ligoninės. Ir kalnas nuotraukų. Viskas. 😊 Man ir gimdymai abu buvo dideli įvykiai gyvenimo.. Bet tai nereiškia dabar kad reikejo rinkti prakaito lašelius ir auskarus susipilti.. 😅 Bet, čia tik mano nuomone.

6
  6. 2019.05.16 13:01 (prieš 1 sav.)

la mour parašė:
    Tas verkimas vidury nakties puse 3 kažkur. Tai kažkoks kosmosas. Pas mane vaikas begalo ramus, tai nakti miega gan normaliai l, bet kas dabar vyksta nesuprantu

Pas mane irgi ramus vaikas, o va naktimis per miegus dabar irgi kartais taip įsiverkia, reikia žadinti, kalbėti, raminti, žodžiu, kartais tik vyrui pavyksta, nes labai myli tėtį, tik tėtis ateina ir pakalba ir jau tada žiūri vaikas nesuprasdamas pats kas čia buvo, arba mėgstamas žaislas labai padeda, turime drambliuka, į rankas ikisu jam, prisiglaudžia ir kažkaip apsiramina,o tada labai greitai vėl užmiega, manau čia toks etapas, nes mums anksčiau irgi yra taip buvę, arba dantukai.

7. 2019.05.16 13:10 (prieš 1 sav.)

la mour parašė:

Na kiek skaitau daug kam taip.. manau praeis ir tiek

8. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.05.16 13:16 (prieš 1 sav.)

la mour parašė:

Dantukų kiek turite? Buvo maniškiui kelias dienas, kai viršutinis dešinysis lindo. Bet jis ir dieną buvo labai neramus. Nei mp nepadedavo, nei supimas. Jei ne dantys, tai tikrai gal košmarą vaikas susapnuoja 🤔. Smegenims vystantis, tai, man rodos, norma, praeis. Karolina gal kokį mokslinį straipsnį surastų šia tema 😀?

9. 2019.05.16 14:08 (prieš 1 sav.)

Liolik123 parašė:
    Dantukų kiek turite? Buvo maniškiui kelias dienas, kai viršutinis dešinysis lindo. Bet jis ir dieną buvo labai neramus. Nei mp nepadedavo, nei supimas. Jei ne danty…

Neseniai jam išgydo apačioje 2 dantys. Nebuvo kažkokių piktumo su jais. O dabar nežinau ar gali taip greit kiti kaltis😑😊

10. 12 m. 7 mėn.
    18 m. 8 mėn.

2019.05.16 14:10 (prieš 1 sav.)

la mour parašė:
    Neseniai jam išgydo apačioje 2 dantys. Nebuvo kažkokių piktumo su jais. O dabar nežinau ar gali taip greit kiti kaltis😑😊

Su apatiniais irgi buvo ramus. Viršutiniai sunkiai kalėsi, ypač vienas.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras