2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.05.16 14:19 (prieš 1 mėn.)

Lapkritina parašė:
    Oj man irgi tokie dalykai nelabai... 🙄 Pirmagimio nei plaukų.. Nei dantų.. Nenoriu visai laikyti.. Pirmos kojinės, bodziukas turiu. Gimimo apyrankė iš ligoninės. Ir…

Aš turiu dėžutę į kurią įdėjau pirmą echo nuotrauką, pirmas vilnones kojinytes, ligoninės apyrankę ir du auksinius pakabukus nuo būsimos kūmos ir močiutės, sakiau įteiksiu per 18tą gimtadienį. Pati savo apyrankę ligoninės ir pirmus batukus esu iš mamos gavus, tai tikrai širdžiai mieli dalykai.:))

Liolik123 parašė:
    Dantukų kiek turite? Buvo maniškiui kelias dienas, kai viršutinis dešinysis lindo. Bet jis ir dieną buvo labai neramus. Nei mp nepadedavo, nei supimas. Jei ne danty…

Nu sujuokinot. 😀 ok, let's kamon, ties 9,5-10mėn yra 7tas protinės raidos šuolis, kurio metu vaikai pradeda suprasti sekas. T.y. kad po vieno veiksmo seka kitas ir jie susiję tarpusavyje. Tarkim, durų atidarymui reikia pasukti rankeną. Bet kol kas jie geba įsiminti tik dviejų žingsnių seką. Dar išmoksta parodyti gestais ar "žodžiais", ko nori, kur nori būt nunešti ir pan. Kitas dalykas, suvokia, kad gali "pasiprašyti" pagalbos, kai kažkas nesigauna. Tą reiktų stebėt, kad nepradėtų tinginiaut, kai aiškiai moka kažką pats/pati, bet gudrauja prašydami padėti. Elgesio pakitimai šuolio metu :
    Išsiskyrimo baimė, jautrus reagavimas į mamos išėjimą į kitą kambarį
    Pykčio apraiškos vaiką padėjus ant žemės, lovos t.t.
    Nuotaikų svyravimas bandant atkreipti dėmesį nuo pykčio iki džiugesio
    Dažnas verkimas, irzlumas, nuotaikos nebuvimas
    Nykščio čiulpimas
    Sumažėjęs "kalbėjimo" intensyvumas
    Šūkaliojimas

Šaltinis wonder weeks, panašu, kad maniškė yra tikram šuolio įkarštyje, nes atitinka labaaai daug punktų.🙄

2
  2. 12 m. 8 mėn.
    18 m. 9 mėn.

2019.05.16 14:31 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Aš turiu dėžutę į kurią įdėjau pirmą echo nuotrauką, pirmas vilnones kojinytes, ligoninės apyrankę ir du auksinius pakabukus nuo būsimos kūmos ir močiutės, sakiau į…

Viską maniškis atitinka, išskyrus nykščio čiulpimą ir kalbos intensyvumas nesumažėjęs. Seką tikrai puikiai suvokia, pagaliau išmoko "ate, ate" ir panašu, kad sako "mama" ir jau man skirtą 😁

3. 2019.05.16 14:36 (prieš 1 mėn.)

la mour parašė:
    Neseniai jam išgydo apačioje 2 dantys. Nebuvo kažkokių piktumo su jais. O dabar nežinau ar gali taip greit kiti kaltis😑😊

Virsutiniai neseniai pasirode, gal praeita savaite, sia savaite ziuriu kad soniniai lenda.. tai va kaip greitai, tikrai nesitikejom.. 🤷‍♀️

4. 2019.05.16 14:36 (prieš 1 mėn.)

Liolik123 parašė:
    Viską maniškis atitinka, išskyrus nykščio čiulpimą ir kalbos intensyvumas nesumažėjęs. Seką tikrai puikiai suvokia, pagaliau išmoko "ate, ate" ir panašu, kad sako "…

Aha, mama ir ate ate irgi paminėti prie šio šuolio, kaip pasiekimai.🤗

5. 2019.05.16 14:46 (prieš 1 mėn.)

Man ir paciai nepatinka kai temos kartojamos daznai...tai jei ka gal galit i asmenine zinute, kas netingit parasykit fotografus krikstynom su kainom. Aciu butu is anksto labai!
    Pamenu neseniai snekejot, ketinam krikstyt tikrai ne siais metais, todel neisidemejau, neissisaugojau, bet drauge krikstys neuZilgo, tai kai pasake kaina tai biskeli sudvejojau....

6. 2019.05.16 14:49 (prieš 1 mėn.)

Vis užmirštu parašyti apie visai malonų atradimą. Pradėjau naudoti favorit sauskelnes-kelnaites. Kadangi paprastai naudoju moony arba huggies, tai po miego (kai žinau, kad per 5 minutes privarys pilną pampį) truputį gaila būdavo dėti gerą, tai nupirkau pabandymui favorit, galvoju per 30 min nieko neatsitiks, ir ką gi, likau tikrai maloniai nustebinta, nes atrodo pakankamai kokybiški ir neraudonuoja užpakalis. Aišku, aš juos dedu ne ilgiau negu 30min, max 1 valandai (pvz prieš vakarines maudynes) bet nebuvo jokių reakcijų. Jie kietoki ir kas naudojot tuos norvegiškus, tai labai panašūs savo struktūra gal kam pagelbės

2
  7. 2019.05.16 15:02 (prieš 1 mėn.)

fica parašė:
    Vis užmirštu parašyti apie visai malonų atradimą. Pradėjau naudoti favorit sauskelnes-kelnaites. Kadangi paprastai naudoju moony arba huggies, tai po miego (kai žin…

Mes kuri laika naudojom. Ir visa nakti atlaikydavo. Pradzioj daug isbandem nes daznai dupce rausdavo o va su favorit susitvarke

8. 2019.05.16 15:31 (prieš 1 mėn.)

fica parašė:
    Vis užmirštu parašyti apie visai malonų atradimą. Pradėjau naudoti favorit sauskelnes-kelnaites. Kadangi paprastai naudoju moony arba huggies, tai po miego (kai žin…

Naudoju ir aš bet ne kelnaites, dienos metu. Va, kad ir nesenai, per valandą tris sauskelnes pakeiciau, vis prikraudavo, brangių gaila. Nakčiai dedu huggies elit soft

9. 2019.05.16 15:35 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Aha, mama ir ate ate irgi paminėti prie šio šuolio, kaip pasiekimai.🤗

Mano vaikas irgi šiuo metu jau adresuoja žodį '' mama '' ate irgi jau senokai sako. Gal tikrai gebėjimai trukdo naktį gerai miegot

10. 2019.05.16 17:20 (prieš 1 mėn.)

Ievukassss parašė:
    Mes kuri laika naudojom. Ir visa nakti atlaikydavo. Pradzioj daug isbandem nes daznai dupce rausdavo o va su favorit susitvarke

monamint parašė:
    Naudoju ir aš bet ne kelnaites, dienos metu. Va, kad ir nesenai, per valandą tris sauskelnes pakeiciau, vis prikraudavo, brangių gaila. Nakčiai dedu huggies elit so…

Ir aš išbandžiau ir tikrai sakyčiau ne pačios prasčiausios, kokias esu pirkusi. Tai tiems tarpiniams uždėjimams bus pats tas.
    O aš perku tik kelnaites jau nuo kokių 8 mėn, nes neįmanoma kitaip. Dabar užmaunu tik stovinčiam ir kažką veikiančiam, nes kitaip lekia nuogu užpakaliu kuo toliau nuo manęs. Strateguoju norėdama pakeisti pampį

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras