2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.05.16 17:23 (prieš 2 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Aš turiu dėžutę į kurią įdėjau pirmą echo nuotrauką, pirmas vilnones kojinytes, ligoninės apyrankę ir du auksinius pakabukus nuo būsimos kūmos ir močiutės, sakiau į…

Na žinokit man irgi antra naktis, vaikas neramiai miega, užvakar kelis kart prabudo vergdama, ko šeip įprastai niekad nebūna, nes yra labai rami o ir dantų jau 8 turim ztai tikrai negali būti kad dar dygsta, manau irgi bus šuolis

2. 14 m. 10 mėn.

2019.05.16 18:56 (prieš 2 mėn.)

fica parašė:
    Vis užmirštu parašyti apie visai malonų atradimą. Pradėjau naudoti favorit sauskelnes-kelnaites. Kadangi paprastai naudoju moony arba huggies, tai po miego (kai žin…

Man norvegiski tuo ir nepatiko, nes kieti. O po miego iskart sodinu ant puoduko ir per kelias minutes pridaro i ji - savotiskas pampiu taupymas

3. 2019.05.16 18:57 (prieš 2 mėn.)

OlgALooK parašė:
    Man norvegiski tuo ir nepatiko, nes kieti. O po miego iskart sodinu ant puoduko ir per kelias minutes pridaro i ji - savotiskas pampiu taupymas

Aš jau ruošiuosi porkti puodiką. Nes su kakiu išmokaiu stenėti ir padaro, bandysiu sėdinčiam paaiškinti

4. 12 m. 9 mėn.
    18 m. 10 mėn.

2019.05.16 19:08 (prieš 2 mėn.)

OlgALooK parašė:

Jau irgi iš ryto pagavau su sausu pampiu porą kart. Pradėsim po truputį ir mes draugaut su puoduku, tik reik nupirkt 😁

5. 2019.05.16 19:54 (prieš 2 mėn.)

la mour parašė:
    Mano vaikas irgi šiuo metu jau adresuoja žodį '' mama '' ate irgi jau senokai sako. Gal tikrai gebėjimai trukdo naktį gerai miegot

Gin84 parašė:
    Na žinokit man irgi antra naktis, vaikas neramiai miega, užvakar kelis kart prabudo vergdama, ko šeip įprastai niekad nebūna, nes yra labai rami o ir dantų jau 8 tu…

Turi turi įtakos šuoliai, šitiek išmoksta vaikai per dieną, kažkada juk reikia visą informaciją "suvirškinti". Maniškė apskritai begalo irzli ir banguojančių nuotaikų jau kelias dienas, bet nieko, žinau, kad praeis šis etapas. 🤷‍♀️

Žiūrėkit, kokį nerealų tekstą radau https://www.facebook.com/297528284249590/posts/327799237889161/ verta visoms paskaityti. ❤

4
  6. 2019.05.16 21:13 (prieš 2 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Turi turi įtakos šuoliai, šitiek išmoksta vaikai per dieną, kažkada juk reikia visą informaciją "suvirškinti". Maniškė apskritai begalo irzli ir banguojančių nuot…

Šitą tekstą kaip tik šiandien irgi atradau ir paskaičiau, tai net susigraudinau, labai patiko 😍

1
  7. 2019.05.16 21:32 (prieš 2 mėn.)

Ajilu parašė:
    Šitą tekstą kaip tik šiandien irgi atradau ir paskaičiau, tai net susigraudinau, labai patiko 😍

Man jis labai vietoj ir laiku atsirado, viso dukros irzlumo pike. Tai susiemiau dabar, kaip reikiant.😀

1
  8. 2019.05.16 21:40 (prieš 2 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Man jis labai vietoj ir laiku atsirado, viso dukros irzlumo pike. Tai susiemiau dabar, kaip reikiant.😀

As skaitau knyga (ne)tobulos mamos uzrasai, skaitau ir suprantu kaip kartais durnai pagalvoju.. kodel ji nemiega? Paskui kodel miega? Kodel tiek zyzia? Kodel nori ant ranku istisai, ar negali pabut viena, nu noriu valgyt padaryt o negaliu per ja..nu kam ji cia vel to papo praso, taigi gavo neseniai, zodz.. viskas negerai, paskui ir susiimu, juk zmogus.. mazyte. Normalu kad norisi mamos, silumos, kad norisi prisiglaust, apsikabint.. zyzia nes demesio nori, pazaist kartu, pabut, miega kartais ilgai nes isvargus buna, o jei nemiega gal del ispudziu, kokiu tais augimo pasiekimu suoliu..nurimus ir paskaicius tam tikrus dalykus suprantu, kad kartais be reikalo visai pykstu ir nervuojuos.. 🤷‍♀️

4
  9. 2019.05.16 21:48 (prieš 2 mėn.)

gnoma parašė:
    As skaitau knyga (ne)tobulos mamos uzrasai, skaitau ir suprantu kaip kartais durnai pagalvoju.. kodel ji nemiega? Paskui kodel miega? Kodel tiek zyzia? Kodel nori a…

Man atrodo čia labai žemiškos ir normalios reakcijos, nes mama irgi žmogus. Svarbiausia atrasti kažkokį balansą, aukso viduriuką, atsiduodant vaiko poreikiams, bet neužmirštant ir savęs, sunku aišku, bet na, niekas mum turbūt ir nesakė, kad bus easy. 😀❤

10. 2019.05.16 22:44 (prieš 2 mėn.)

gnoma parašė:
    As skaitau knyga (ne)tobulos mamos uzrasai, skaitau ir suprantu kaip kartais durnai pagalvoju.. kodel ji nemiega? Paskui kodel miega? Kodel tiek zyzia? Kodel nori a…

Skaičiau ir aš šitą knyga, ji man labai laiku ir vietoj pakliuvo į rankas, nes mano mažoji dar iki dabar nepraleidžia progis ant rankų pabūt, tai manau jeigu nebūčiau pervertus savo požiūrio, tai būtu buve begalo sunku, o dabar viskas daug lengiau 🙂 nes ji tokia savita mano mažoji, šiandien pirm karta pasiliko su tėčiu dviese ilgesniam laikui, tai vėl ji mane nustebino, viskas puikiai praėjo, ko iki tol net įsivaizduot buvo sunku, nes mamos vaikas tai ojė. Ir vyresnėlė laiminga buvo nusivrdžiau į kino tetrą pažiūrėti animacini filmą 🙂

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras