2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 14 m. 10 mėn.

2019.05.18 16:14 (prieš 1 mėn.)

monamint parašė:
    Natūraliam gal ir nėra, nes neperku, nežinau. Bet graikiškas Aistės turi daugiau baltymų

Jei vaikas gauna daug baltyminio maisto irgi nera gerai.

1
  2. 2019.05.18 16:58 (prieš 1 mėn.)

OlgALooK parašė:
    Jei vaikas gauna daug baltyminio maisto irgi nera gerai.

Ką reiškia daug? Juk nesuvalgo visos pakuoties, mano pvz tik porą šaukštelių, paskui suka galvyte. Plius ir reikia daugiau vaikams iki dviejų metų, kaip ir senyvo amžiaus žmonėms, lyginant su mumis. O maniskė baltymų gauna tik iš mėsos, žuvies, o suvalgo nedaug, iš kruopų kažkiek dar, bet ten pagrinde angliavandeniai. Čia labai indvidualu, ir žiūrint kokio platumo racionas

3. 2019.05.18 17:05 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Mes namuose irgi naminius naudojam, uošviai augina vištas. Bet čia ne visai tame esmė. Jei yra alergija baltymui, reaguos ir į parduotuvinį ir į naminį taip pat.…

man vaistininke sake nuo naminio didesne alergijos tikimybe,tik nepaklausiau kodel.

4. 14 m. 10 mėn.

2019.05.18 17:34 (prieš 1 mėn.)

monamint parašė:
    Ką reiškia daug? Juk nesuvalgo visos pakuoties, mano pvz tik porą šaukštelių, paskui suka galvyte. Plius ir reikia daugiau vaikams iki dviejų metų, kaip ir senyvo …

Na tuomet jusu racione nera daug baltymu. Maniske suvalgo visa indeli, plius dar geria kefyra, pasukas, valgo varske. Tai as ziuriu kad per daug nebutu baltymu. Bent mums taip rekomendavo: ne daugiau 2 baltyminiu produktu per diena.

5. 2019.05.18 18:12 (prieš 1 mėn.)

OlgALooK parašė:
    Na tuomet jusu racione nera daug baltymu. Maniske suvalgo visa indeli, plius dar geria kefyra, pasukas, valgo varske. Tai as ziuriu kad per daug nebutu baltymu. Ben…

Maniškiui nuo baltymų pučia pilvą, tai taip pat negaliu persistengti ;)
    O aistės kefyro negėrė, yai ir jogurto nebandžiau. Dobilo jogurtą kitam forume išgyrė, išbandžiau ir vaikas labai gerai valgo, tai kol kas nekeičiu

6. 2019.05.18 20:34 (prieš 1 mėn.)

simute777 parašė:
    man vaistininke sake nuo naminio didesne alergijos tikimybe,tik nepaklausiau kodel.

Matyt todėl, kad naminiai "macnesni", jų net trinys ryškus oranžinis, aš dabar parduotuvinių negaliu valgyt, atrodo lyg sergančių vištų man jie. 🙈😀

3
  7. Ązuoliukas 1 m. 1 sav.
    Liepa 6 m. 2 mėn.

2019.05.18 23:08 (prieš 1 mėn.)

Sveikos panos, mamos😥mano vaikui eilini karta sloga dar prisidejo ir kosulys, islindo 38.5tempa!kaip jus kovojat su sloga??!

8. 2019.05.19 17:37 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Matyt todėl, kad naminiai "macnesni", jų net trinys ryškus oranžinis, aš dabar parduotuvinių negaliu valgyt, atrodo lyg sergančių vištų man jie. 🙈😀

Del trinio spalvos nesutikciau. Uosvis augina vistas tik ant grudu, zoles, vandens, be jokio cheminio pasaro, tai trinio spalva retai buna ryskiai oranzine, o is parduotuves kai parnesu kisusinius (ziema teko pirkti), tai kaip su dazais trini nudaze oranzine spalva.

9. 2019.05.19 17:46 (prieš 1 mėn.)

fantik parašė:
    Del trinio spalvos nesutikciau. Uosvis augina vistas tik ant grudu, zoles, vandens, be jokio cheminio pasaro, tai trinio spalva retai buna ryskiai oranzine, o is pa…

Aš taip pat gaunu kaimiškų, tai šviesus trynys, nežinau kas įtakoja, gal vištų veislė? Nors man tiesą sakant ir skonis nesiskiria, nėra jautrūs skonio receptoriai matyt

10. 2019.05.19 17:56 (prieš 1 mėn.)

la mour parašė:
    Norėciau pakalbėti apie vaiko verkima nakti, jau kelinta naktį vaikas prabudęs verkia koki pusvalandį vis eina nuraminti? Koks čia periodas? Esu pasimetus.

Gal karsta?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras