2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.05.19 21:41 (prieš 4 sav.)

oi ačiū, nuraminot... Vitaminą D kartais duodu, kartais ne, tai biškį išsigandus buvau... apie rachitą turbūt perskaičiaus pusę interneto...

2. 2019.05.19 21:55 (prieš 4 sav.)

laimes_kukuliukas parašė:
    oi ačiū, nuraminot... Vitaminą D kartais duodu, kartais ne, tai biškį išsigandus buvau... apie rachitą turbūt perskaičiaus pusę interneto...

I rachito tema,as irgi puse interneto isnarsiau😀tik ne del vaiko o del saves,nes sunkiau ka pakelus pradeda abi rankas maust(toks kaip diskomfortas daugiau),ir esme abiejose rankose.Anksciau niekada taip nebudavo,bet kai pagalvoju ne jaunyn einu🤦‍♀️😀Ir jau kilojimo stazas beveik 10men.reguliarus(tai vezimo po 5kartus kartais isnesimai,ir vaikas gi nelengveja) Bet gal dar kuriai taip?

3. V 10 m.
    N 12 m. 4 mėn.

2019.05.20 00:06 (prieš 4 sav.)

Mano berniukas visai neprakaituoja, nei miegodamas nei žįsdamas.

1
  4. 12 m. 8 mėn.
    18 m. 9 mėn.

2019.05.20 08:16 (prieš 4 sav.)

Maniškis prakaituoja, zįsdamas truputį ir miegodamas. Kai karšta, labai prakaituoja. Jis iš viso karščio nemėgsta, irzlus, kai karšta. Į lauką vakar ėjo vien su bodziu trumpom rankovėm, vis tiek galva šlapia miegant. Medvilninis patiesaliukas vežime yra, tad su sintetika nesiliecia, vis tiek galva šlapia.

5. 2019.05.20 08:46 (prieš 4 sav.)

simute777 parašė:
    I rachito tema,as irgi puse interneto isnarsiau😀tik ne del vaiko o del saves,nes sunkiau ka pakelus pradeda abi rankas maust(toks kaip diskomfortas daugiau),ir esme…

Man greitai atsiranda raumenų nuovargis, plius slenka plaukai, nusilpusi imuninė sistema, jaučiu užsitęsusi nuovargį. Šiandien kartosiu bendrą kraują plius feritina. Man toks vaizdas kad geležies atsargas bus mažos

6. 2019.05.20 09:00 (prieš 4 sav.)

Dia15 parašė:
    Mano berniukas visai neprakaituoja, nei miegodamas nei žįsdamas.

Musiske irgi nesuprakaituoja, kai karsta masinoj, tik zandai raudoni buna. O apie parduotuvinius ir kaimiskus kiausinius lb nuodugniai rode per laida "vartotoju kontrole", zodziu po tos laidos ramia sirdim perku parduotuvinius, ju maistine verte tokia pat kaip kaimisku, trynio spalva nieko nereiskia.

3
  7. 2019.05.20 09:50 (prieš 4 sav.)

monamint parašė:
    Man greitai atsiranda raumenų nuovargis, plius slenka plaukai, nusilpusi imuninė sistema, jaučiu užsitęsusi nuovargį. Šiandien kartosiu bendrą kraują plius feritina…

Tai jus maitinat,todel kaip ir nieko keista o man ne raumenys,o kaulai atrodo Ar sanariai ranku uzeina maudzia.

8. 2019.05.20 09:54 (prieš 4 sav.)

_Svajone_ parašė:
    Musiske irgi nesuprakaituoja, kai karsta masinoj, tik zandai raudoni buna. O apie parduotuvinius ir kaimiskus kiausinius lb nuodugniai rode per laida "vartotoju kon…

Del trynio ar luksto spalvos tai jo tiketina,kad nieko nereiskia. Bet kazkaip keista,kad narvuose uzdarytu ir pas mociute kaime zole ir pan.lesamcios tokios pat vertes kiausinius deda. As tu pigiausiu is pardes tikrai nepraryciau reikes paziuret vartotoju kontrole,siaip nebloga laida,kartais mediatekoj susirandu

1
  9. 2019.05.20 10:44 (prieš 4 sav.)

simute777 parašė:
    Del trynio ar luksto spalvos tai jo tiketina,kad nieko nereiskia. Bet kazkaip keista,kad narvuose uzdarytu ir pas mociute kaime zole ir pan.lesamcios tokios pat ver…

Nu tikrai

10. 2019.05.20 12:15 (prieš 4 sav.)

Kaip yra su triušiena? Nuspirkau "iki triušienos skerdienėlės", tikrai nebaigė galioti, bet pradarius... na, kvapas toks įdomus. Kas ruošiate triušienos patiekalus, koks žalios triušienos kvapas? Ar jis ir turi būti toks specifinis? Iš vaizdo mėsa tikrai nesugedus, bet nesuprantu, ar čia triušienai būdingas kvapas ar jau nelabai geros mėsos kvapas?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras