2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.03.19 18:02 (prieš 1 mėn.)

monamint parašė:
    Aš turiu trintų aviečių, cukraus į jas nededu 🙄

Teta dave man valgyt, nes jie sau daresi su cukrum.. ir man kazkaip idomu pasidare kada tokia uogiene galima duot..

2. 2019.03.19 18:42 (prieš 1 mėn.)

OlgALooK parašė:
    Itariu tikrai ne anksciau nei metai, o gal ir veliau, nes ten cukrus. Siaip kiek sake, vaikams nuo 3 metu galima duoti iki 40 gramu cukraus, manau kad maziukams nei…

Uoj neee, nemaisysiu as niekur, palauksiu, tiesiog idomu pasidare.. yra labai daug ko paragaut dar kur nera cukraus ir drusku, o cukraus dar spes prisivalgyt. Tik idomu buvo ar nuo 2,3 metu jau galima tarkim.. nes nu ten cukraus buna labai daug.. bent jau pa mano teta kai daro zinau kad ten jo labai daug deda 🤔

3. 2019.03.19 19:06 (prieš 1 mėn.)

OlgALooK parašė:
    Tai labai gerai ai as kazkodel radau recepta be baltymo ir pasidariau, tai man skonis toks pat o jus irgi mikrobanginej darot?

Nea, neturim mikrobanges,verdu paprastai

4. 11 m. 2 mėn.
    12 m. 8 mėn.

2019.03.19 19:19 (prieš 1 mėn.)

OlgALooK parašė:
    Seimos geroves centre yra labai neblogas baseinas, cia tarp kitko. Nuo 5 menesiu leidzia, su tevais kartu. 1 kartas 19€, abonementas 4 kartams 69€.

Čia rimtai tokios kainos? Čia mankštelės kartu, ar tik šiaip pasiplaukiojimas?

1
  5. 2019.03.19 19:31 (prieš 1 mėn.)

monamint parašė:
    Žaidžia, tai aš padedu maistui patekti į burną 🙂 valgo garinta bulve, brokoli, morka, žiedinį kopūstą, moliūgą. Vaisius, putpelės kiaušinius, vištieną, visadalius m…

Aaačiū, bandysim blynus kept 😊 Jau toks nevalgiukas mūsų vaikas-rankos svyra kasdien 😔

6. 2019.03.19 20:05 (prieš 1 mėn.)

Sveiki, uzciuopiau ant dukrytes nugaros kelias pasausejusias vieteles ir lyg mazi spuogeliai yra, vizualiai vos iziurima, bet ranka braukiant jauciasi siurkstumas. Gal kas susiduret, cia gali buti alergija?

7. 14 m. 7 mėn.

2019.03.19 20:22 (prieš 1 mėn.)

Grupioke parašė:

Oj ne, ten uzsiemimai su kineziterapeute labai faina 45 minutes naudos ir malonumo. Mes kartais einam, bet mano mergytei labiau patinka tiesiog buti vandeny nei kad ja kas tampytu

1
  8. 2019.03.19 20:35 (prieš 1 mėn.)

Ievukassss parašė:
    Sveiki, uzciuopiau ant dukrytes nugaros kelias pasausejusias vieteles ir lyg mazi spuogeliai yra, vizualiai vos iziurima, bet ranka braukiant jauciasi siurkstumas. …

Mum taip pat, apart to ir zandukai paberti buvo, dabar jau nyksta ir pasausejimai nuo nugarytes. Mes ieskojom kam alergija ir tas vietas stipriai drekinau, nes jas niesti. Tai i diena minimum 5kart tepiau.

9. 2019.03.19 21:03 (prieš 1 mėn.)

Grupioke parašė:

Aš nuo kitos savaitės bandysiu čia eit. Kaina kaip kaina, svarbu vaikui į naudą 🙂

10. 2019.03.19 21:46 (prieš 1 mėn.)

Ievukassss parašė:
    Sveiki, uzciuopiau ant dukrytes nugaros kelias pasausejusias vieteles ir lyg mazi spuogeliai yra, vizualiai vos iziurima, bet ranka braukiant jauciasi siurkstumas. …

Mano sunui buvo tokie sausi plemai ant ranku virs alkuniu ir ant nugaros buvo pradeje rastis. Taip pat zandai paberti buvo. Galvojau alergija kazkam. Laikesi ir daugejo po truputi koki menesi, jei ne ilgiau. 🤔Kremukai negelbejo. Jau buvau uzrasiusi pas dermatologa-alergologa, bet kol sulaukem eiles, atradau kas padejo odelei. Pradejau kaskart maudant i vonele pilti "Emolium" drekikli odai ir jau po keliu kartu pradejo gereti. Siuo metu odele svari. 😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras