2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.01.10)

1. Liusina
    2017.12.13 12:18 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.13 12:18 (prieš 7 mėn.)

medu parašė:
    Kekvienas amziaus tarpsnis vis su savo minusais nors siaip nesu tryzne, bet atrodo del visko pergyvenu turbut nurimsiu tik kai numirsiu

Na taip sutinku, bet aš savo nestuma vadinu ypatingu nes pirmi ilgai laukti vaikai ir pačiai ne 20 m. tai turbūt būsiu strese amžinai

2. dzintariuxxx
    2017.12.13 13:03 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.13 13:03 (prieš 7 mėn.)

Liusina parašė:
    Na taip sutinku, bet aš savo nestuma vadinu ypatingu nes pirmi ilgai laukti vaikai ir pačiai ne 20 m. tai turbūt būsiu strese amžinai

Visas bemieges, nerimo naktis nubraukia, kai ateina tavo mazas stebuklas apsikabina ir sako: mamyte, myliu tave. Tu mano geriausias draugas
    As iki siol miegu su naktine lempute ir pries guldamasi i lova pasiklausau ar ramiai kvepuoja tokia mamos dalia

1
  3. medu
    2017.12.13 13:06 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.13 13:06 (prieš 7 mėn.)

Maniskis tai jau greit bus 3 metai, kai miega savo kambaryje tai kai nueina miegot tokia atgaiva man! Nes jis pasiutes aktyvumo isikunyjimas. Nei minutes ramios namie nebuna, tai isivaizduokit kaip gera, kai pagaliau uzmiega

4. 2017.12.13 13:28 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.13 13:28 (prieš 7 mėn.)

esudalija parašė:
    Miela Samanta! Nedarykite aborto! Vaikelio kraujas ir jūsų sąžinė šauks visą gyvenimą, jus kaltins. Tai juk jau žmogutis. Tai ir jūsų kūno dalis!! Manau šis vaikuti…

Merginos, nu jau baikite Jus ta Samanta moralizuoti ir per sazine jai vaziuoti. Moteriskei ir taip sunku, ji atejo musu nuomoniu paklausti, o jus cia su visokiais moralais... (Vaikelio kraujas ir jūsų sąžinė šauks visą gyvenimą, jus kaltins.) Nu sorry, bet jei neturite ka pasakyti, tai apeikite posta. Jai ir taip skauda, ji mumis pasitikejo, pasipasakojo, atsako saziningai vos nei kiekviena posta, o jus vietoj supratimo ja dar labiau badote ir menkinate. Ne mums jos gyvenima reiks gyventi, o jai paciai. Jai skaudes (arba dziaugsis), ne mums, todel nebeskaudinkime jos dar labiau.
    Pati zinau kaip buna kartais sunku gyvenime priimti viena ar kita sprendima. Atrodo apmastai ir ismastai kiekviena galima varianta ir vis tiek suklysti. Todel gyvename ir mokomes. Ir labai reikia salia esanciu supratingu zmoniu.

Samanta, as esu su tavim, jei reikia rasyk az. Kiek galesiu, tiek su tavim bendrausiu. Bet sprendima tau vistiek paciai reikes priimti. Sekmes!!!

7
  5. User has not uploaded an avatar
    2017.12.13 13:35 (prieš 7 mėn.)

medu parašė:
    Maniskis tai jau greit bus 3 metai, kai miega savo kambaryje tai kai nueina miegot tokia atgaiva man! Nes jis pasiutes aktyvumo isikunyjimas. Nei minutes ramios …

Maniškiui 5 ir patiriu lygiai tą patį jausmą kaip ir jūs pasakojat. greitai ir be pykčių vakare užmigti - mums tikras iššūkis, bet po to jaučiu tokią ramybę. Nežinau kaip bus, kai atsiras leliukas... ar jam leis kas nors ramiai pamiegoti...

6. Liusina

dzintariuxxx parašė:
    Visas bemieges, nerimo naktis nubraukia, kai ateina tavo mazas stebuklas apsikabina ir sako: mamyte, myliu tave. Tu mano geriausias draugas

Tikrai taip mano tikslas susideda iš mažyčių žingsnelių, didžiausias tikslas buvo tapti nėščia, dbr užaugti iki 9 men. O po to kaip dievas duos

2
  7. Liepinė
    2017.12.13 13:38 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.13 13:38 (prieš 7 mėn.)

Liusina parašė:
    Ta jeigu buvo valymas tai tikiu kad daugiau mokėjot, nes tik apžiūra 26 eur, jeigu nėra būtinosios pagalbos, o būtinoji pagalba skaitosi, kai buna skausmai ir reika…

O jus galvojate, kad jai tada neskaudejo, jei persileido? Persileidimas be skausmo?

P.S. sumokejau 32,06 eur.

8. medu
    2017.12.13 13:45 (prieš 7 mėn.)

Soniaa parašė:
    Maniškiui 5 ir patiriu lygiai tą patį jausmą kaip ir jūs pasakojat. greitai ir be pykčių vakare užmigti - mums tikras iššūkis, bet po to jaučiu tokią ramybę. Než…

As nuo pusantru metu pradejau biskuti gal grubiai, bet uzmigti paciam nurimstant. Iki tol tik mp pagalba migdydavosi. Cia kazkur TD perskaiciau kazkoki metoda. Pora kartu paverke, aisku kas kazkiek laiko vis ateidavau raminti, stovedavau uz duru ir per tarpeli ziuredavau. Paskui kazkaip savaime gavosi, kad mama jau noju miegoti. Rengiasi ir i lova, as ateinu atsibuciuojam, atsimyluojam ir uzmiega ramiai. Labai dziaugiuosi siuo pasiekimu dabar tai jau didelis vyras, be didesniu problemu miegot eina. Tik kartais noretusi, kad dar ir pietu pamiegotumem abu, bet neee

9. Liusina

Liepinė parašė:
    O jus galvojate, kad jai tada neskaudejo, jei persileido? Persileidimas be skausmo?

Turejus ir persileidima ir nesivystanti ir viską pati žinau. Beja kai ivyko persileidimas buvau darbe ir į ligoninę nevažiavau, išsivalė savaime.

P.s.buvau lapkričio mėn. Santarų priimamajame su gresiančiu, nieko nemokėjau.

10. Meile.
    2017.12.13 13:46 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.13 13:46 (prieš 7 mėn.)

Adrita parašė:
    Merginos, nu jau baikite Jus ta Samanta moralizuoti ir per sazine jai vaziuoti. Moteriskei ir taip sunku, ji atejo musu nuomoniu paklausti, o jus cia su visokiais m…

Nesuprantu kodel mes turim palaikyti egoizmą

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.