2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.01.10)

1. 2018.01.06 12:33 (prieš 1 m.)

cijjurgita parašė:
    As taip pat noreciau.... bet ka bevalgyciau ar atsigerciau viskas atrodo rugstu. Net mesa ir ta paliko rugsti. Man gydytoja patare FRUTIN naudoti bet pradzioj pade…

Naudokit linų semenis, užpilkite vandeniu, palaikykite ir po to isgerkit, geriausias nesciosioms vaistas nuo daugelio virškinimo sutrikimų: https://m.sveikata.tv3.lt/straipsnis/tukstancio-problemu-sprendimas-linu-semenys-1392

1
  2. 2018.01.06 12:40 (prieš 1 m.)

Liusina parašė:
    Naudokit linų semenis, užpilkite vandeniu, palaikykite ir po to isgerkit, geriausias nesciosioms vaistas nuo daugelio virškinimo sutrikimų: https://m.sveikata.tv3.l…

Ar labai šlykštu tai gerti? Jau dabar vemt noriu vos pagalvojus.

3. 2018.01.06 12:58 (prieš 1 m.)

Maalox gerai nuo rūgščių. Plius man su pirmu nėštumu labai kilo rūgštys. Tai pieną gerdavau ir morkas valgydavau

4. Ričardas 16 m. 1 mėn.

2018.01.06 13:28 (prieš 1 m.)

Soniaa parašė:
    Man irgi frutin jau nepadeda, tai nieko nevartoju, kenčiu ir tiek. Man taip pat ir nuo mėsos ir nuo visų pieno produktų iškart kyla rūgštis.

Man mineralinis borjomi padeda.

1
  5. 2018.01.06 14:03 (prieš 1 m.)

Soniaa parašė:
    Ar labai šlykštu tai gerti? Jau dabar vemt noriu vos pagalvojus.

As nenaudoju, paauglystėje tik naudojau kai su skrandžiu turėjau problemų, bet manau geresnis variantas nei vaistai

6. 2018.01.06 15:46 (prieš 1 m.)

Nidošiukas parašė:
    Maalox gerai nuo rūgščių. Plius man su pirmu nėštumu labai kilo rūgštys. Tai pieną gerdavau ir morkas valgydavau

Labai norėčiau pieno, bet negaliu jo gerti. Plius, skrandis labai sunkiai virškina maistą ir todėl bijau valgyti morkas. Vaikštau nuolat su gurgiančiu pilvu, nes tik tada jaučiuosi gerai, o vos ką pavalgius, po pusvalandžio einu vemt nes skrandis sustoja.

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.06 16:03 (prieš 1 m.)

Kada jums baigesi pykinimas, ar vis dar pykina? Maniau prasidejus 2 trimestrui, viskas turi pageret, deja ko gero ne visoms. Man ne tai, kad pykina, bet labai didelis sleikstulys. Niekada nesu vemus,bet cia ne ka geriau

8. 2018.01.06 16:10 (prieš 1 m.)

As atrodo valgau tai gerai. Nustoju ir prasidedapykinimas ir sleikstulys. Ryte pabudau, pilvas gurgia. Obuolio atsikandau ir sakau blynus seimai kepsiu. Pastovejau ir prasidejo sleikstulys ir va jau puse dienos.. nors ryte kai pabudau visai nieko jauciausi. Pradzioj dar baisiau buvo ir su vemimais. Palyginus dabar geriau, bet dar nepilnai. Jegomis ilgai negaliu pasigirti, maistas irgi ne viskas skanu. Sleikstulys daznas palydovas. Minus 2 kg dabar.

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.06 16:16 (prieš 1 m.)

Aqua777 parašė:
    As atrodo valgau tai gerai. Nustoju ir prasidedapykinimas ir sleikstulys. Ryte pabudau, pilvas gurgia. Obuolio atsikandau ir sakau blynus seimai kepsiu. Pastovejau …

Man -1
    O del valgymo tas pats, kol valgau viskas ok,skanu ir t.t, tik baigiu ir galvoju kaip as galejau tai valgyt, nors pries tai labai norejau

10. Natanielis 6 m. 3 mėn.

2018.01.06 16:50 (prieš 1 m.)

Elingute000 parašė:
    Kada jums baigesi pykinimas, ar vis dar pykina? Maniau prasidejus 2 trimestrui, viskas turi pageret, deja ko gero ne visoms. Man ne tai, kad pykina, bet labai didel…

Na patikekit, gerai kai tik pykina, teko abu etapus praeiti. Ka suvalgai ta isvemi, gerkle kraujais pasruva jei ne tusciu skrandziu
    As dar vemiu rytais. Jau gereja, nes nebe kekviena diena

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.