2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.01.10)

1. Aleksandr 7 m. 8 mėn.

2018.01.08 00:57 (prieš 1 m.)

medu parašė:
    Po dviejų vaikų! Omg

Aciu☺️Po vaiku tik ir tapau kudesne, kazkas pasikeite organizme po gimdimo.

2. V 10 m.
    N 12 m. 5 mėn.

2018.01.08 01:02 (prieš 1 m.)

waikiki1 parašė:
    mano pilvas irgi nemazas ir siaip svorio priaugau, nes ištisai alkana jaučiuosi... reikia kažkaip stabdyti arklius, bet nerandu valios

Pas mane ta pati situacija,esu priaugus 3kg..nei pykina,nei vemiu...o apetitas milziniskas,visko noriu viskas skanu?. Tai ieskojau straipsniu kaip neptiaukt per daug svorio ?..bandau po 7nebevslgyt bet ne visad iseina ?

3. 2018.01.08 07:15 (prieš 1 m.)

Liepiukas parašė:
    O kaip jūsų pilvukai? man antras nėštumas, tai šiuo metu net kiek nepatogu dėl pilvuko dydžio net ir vyras juokiasi, kad nebepaslėpčiau ir norėdama :…

Liepiukas parašė:
    O kaip jūsų pilvukai? man antras nėštumas, tai šiuo metu net kiek nepatogu dėl pilvuko dydžio net ir vyras juokiasi, kad nebepaslėpčiau ir norėdama :…

As taip pat stebiuosigeru kaip anksti islindo pilvukas.vyras juokiasi kad gal nene 3o 5 menuo.su pirmu iki 5 menesio niekas nemate, nors pati sveriu 50kg. Sako tokiom greit pasimato,o dabar jau nepasislepsi :-D

4. D 8 m. 11 mėn.
    R 10 m. 10 mėn.

2018.01.08 07:44 (prieš 1 m.)

Dia15 parašė:
    Pas mane ta pati situacija,esu priaugus 3kg..nei pykina,nei vemiu...o apetitas milziniskas,visko noriu viskas skanu?. Tai ieskojau straipsniu kaip neptiaukt per dau…

Man tai atvirksciai, reikia valgyti, noriu, o viskas neskanu! Praeinu virtuvej per spinteles, saldytuva ir nieko nepesus nueinu gulti nu taip viskas neskaniai atrodo... Labai megdavau alyvuoges ir dar parsiveziau litra is Ispanijos marinuotu, tai jauciu sugedusios jau, negaliu ne vienos i burna paimti, kaip neskanu viskas! Darbe papietauju, nes reikia, valgyti noriu,, o paskui toks sleikstulys, nes neskaniai pavalgau.. o nieko skanaus nesugalvoju, apart bulviu keptu su kefyru Aisku gerai, maziau gal priaugsiu

3
  5. EMILIJA 6 m. 9 mėn.
    EVELINA 11 m. 7 mėn.
    MINDAUGAS 13 m. 3 mėn.

2018.01.08 07:45 (prieš 1 m.)

Joorat parašė:
    Pas mane turbut didesnis

Pas mane panasaus dydzio pilvukas?

1
  6. 2018.01.08 09:01 (prieš 1 m.)

Raganaa parašė:
    Man tai atvirksciai, reikia valgyti, noriu, o viskas neskanu! Praeinu virtuvej per spinteles, saldytuva ir nieko nepesus nueinu gulti nu taip viskas neskaniai at…

Kaop.as jus suprantu. Nieko.skanaus nera nors saldytuvas namie pilnas. Tik keptos bulves gelbeja situacija. Numeciau 3kg nuo visu blogumu ir neradimo ka suvalgyt nes viskas kelia sleikstuly. Laukiu greiciau nesulaukiu kada viskas normalizuosis ir paibaigs blogumai....

7. 2018.01.08 10:29 (prieš 1 m.)

Irina_L parašė:
    Mano kolkas toks pilvukas.

Kokia kudute as iki nestumo sveikai maitinantis tokia nebuvau geri genai turbut

8. V 10 m.
    N 12 m. 5 mėn.

2018.01.08 10:32 (prieš 1 m.)

Raganaa parašė:
    Man tai atvirksciai, reikia valgyti, noriu, o viskas neskanu! Praeinu virtuvej per spinteles, saldytuva ir nieko nepesus nueinu gulti nu taip viskas neskaniai at…

Kas liecia alyvuoges,jas dievinau o dabar visiskai netraukia..butent su alyvuogem ta pastebejau kad pasikeite skonis ? . O sleikstuliuks islenda kai bunu alkana...zodziu reikia kist i save ir tada viskas gerai ?..
    Kaip skirtingai organizmas priima ?

9. 2018.01.08 10:43 (prieš 1 m.)

Labas rytas, Mamytes jetus mano dyrikas is vis pasidare paranojikas ligonis, stato kamera ofisiuke mano, kad stebeti kiekviena zingsni, nes mat uzsakymu sumazejo nera tiek skambuciu tai as kalta kad neskambina ... vieni nervai, sakykit, gal zinot ar jis turi teise neisleisti manes pas gydytoja? as visiskoj neviltyje...

10. 2018.01.08 10:58 (prieš 1 m.)

Živilė_Ba parašė:
    As taip pat stebiuosigeru kaip anksti islindo pilvukas.vyras juokiasi kad gal nene 3o 5 menuo.su pirmu iki 5 menesio niekas nemate, nors pati sveriu 50kg. Sako toki…

Nu as nors ir esu pilnesne pilvas buvo iki nestumo, bet vakarais ypac matosi ryskiai kad pilvas jau keicia savo forma ir nebe lasinukas o darosi grazus apvaleja o vakare tikrai daug didesnis as nepastebejau vyras pamate tai nepatikejau dabar ryte ir vakare vis pamatuoju

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.