2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.03.13)

1. 2018.02.19 11:02 (prieš 9 mėn.)

Sveikos mamytes❤️? vakar vakare pradejo mausti taciau tikriai ne stipriai kairiji sona,kiausidziu srityte. Normalu ar ne??

2. 2018.02.19 11:05 (prieš 9 mėn.)

Sveikos. Dėl čiužinukų ir patalynės - aš pirkau traumeland firmos tencelio kaldrytę (plona, šilta, minkšta, kvėpuojanti) ir čiužinį tos pačios firmos, abiem gaminiais esu labai patenkinta. Tik jau viską leliukui perleisim, tai dukrai kažkokią didesnę lovą ir antklodę pirksim. Ikea fainų yra, bet man nepatinka, kad apačioj lenta, o ne grotelės.
    Grikių kokosų čiužinukų ir aš nerekomenduočiau..gerai kai viskas gerai, bet būna jie ir alergijas dideles iššaukia. Mamos tiria nuo visų galų, o apie čiužinį nepagalvoja. Kažkada skaičiau vyro komentarą, kuris dirbo prie tų čiužinių gamybos, rašė, kad niekada savo vaikui tokio nepirktų, nes tiems grikiams ir kokosams suklijuoti naudojami stiprūs klijai, kurie poto ilgai garuoja ir kenkia.

Pulsavimą pilve ir aš jaučiu

1
  3. Aleksandra - Vytaute 11 m. 8 mėn.
    Kristina 24 m.

2018.02.19 11:27 (prieš 9 mėn.)

Sveikutes

Paskambino Krasovskaja - NIPT tyrimai idealus ir 100% bus mergyte ?
    Dabar jau galiu ramiai laukti ir storeti

14
  4. Mano Meilė 8 m. 7 mėn.

2018.02.19 11:29 (prieš 9 mėn.)

Beja mergaitės, kaip jums sekasi su pilvuko fotosesijomis? Mes pasirodome nusprendžiau tai daryti kas 5 savaites, gaila, kad startinę taip uždelsiau, o šiaip pilvukas man atsirado labai greitai, o dabar lyginant su kokia 13 sav sumažėjo...

9
  5. 2018.02.19 11:33 (prieš 9 mėn.)

Pas mane Fey baby fresh ciuzinukas.
    Vokiskas, paprastas, pilnai patenkinti
    Tik jus ziuriu anksti cia pirktis pradedat, as gal menesiui likus tik pirkau

1
  6. 2018.02.19 11:33 (prieš 9 mėn.)

Neringa.se parašė:
    Merginos, o jum nebuna taip kad jauciat savo pulsa pilve? Vakarais kai guliu jauciu pulsuojant pilva ir ranka pridejus jauciu

Visada jaučiu ir matau ir ne tik pilve miegant visur tiksinti jaučiuos ir t.t. užknisa.

Čiužinį pirkom baby de luxe - smagus. Nors kas iš to - dukra visados beveik miegojo du mumis ant Lono Tyla** ir dabar jai loną tokį nupirkom į didelę lovą, nors miega dar visur - lovos sujungtos

Apie kokosus kas pasidomi - neperka. Kas nesidomi ir pasisekė loterijoj su tuo čiužiniu - tam gerai

2
  7. Eva 13 m. 10 mėn.

2018.02.19 11:36 (prieš 9 mėn.)

nepatvirtino mano vizito pas Černių... kas kur ėjot privačiai pas perinatologą? gal kontaktus galima?

8. 2018.02.19 11:37 (prieš 9 mėn.)

misevita parašė:
    nepatvirtino mano vizito pas Černių... kas kur ėjot privačiai pas perinatologą? gal kontaktus galima?

Kokiam mieste jus ieskote?

9. 2018.02.19 11:38 (prieš 9 mėn.)

indodo parašė:
    Visada jaučiu ir matau ir ne tik pilve miegant visur tiksinti jaučiuos ir t.t. užknisa.

O, pirma karta matau, kad kazkas irgi Fey firmos ciuzinuka naudotu
    Del grikiu-kokosu tai lygiai tokios pat nuomones as

10. Vytis pas angelus 2 m. 1 mėn.
    Joris 6 m. 9 mėn.

2018.02.19 11:41 (prieš 9 mėn.)

misevita parašė:

Jie tik klinikose kiek suprantu.
    Kodel nepatvirtino? Sikniai kokie.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.